Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Zinin
Nijverdal
Manifesto
Hoorn
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Podium Victorie
Alkmaar
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Grounds
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Posttheater
Arnhem
Veluvine
Nunspeet
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
C.C. Zundert
Zundert
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Martiniplaza
Groningen
Spirit of 66
Verviers
Little Devil
Tilburg
C.C. De Schakel
Waregem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Dillewijn
Ankeveen
Merleyn
Nijmegen
Rodahal
Kerkrade
Pook
Oostknollendam
Sportpaleis
Antwerpen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
C.C. De Werft
Geel
Tolhuistuin
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Club Antre
Amsterdam
Musis
Arnhem
City Theater
Schijndel
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Paradiso
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
De Groene Zwaan
De Rijp
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Roma
Antwerpen
Agnietenhof
Tiel
Meervaart
Amsterdam
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Dommelhof
Neerpelt
Theater De Omval
Diemen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Bootstraat
Hasselt
Schouwburg Venray
Venray
Shelter
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Grand Café M'ooije Waard
Millingen aan de Rijn
Theater De Willem
Papendrecht
De Maaspoort
Venlo
Podium Victorie
Alkmaar
Nijend 24
Anderen
Paradiso
Amsterdam
Theater Berkelland
Eibergen
Cultuurpodium Elzenhoeve
Bergeijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater RhederArt
Dieren
Pesthuyspodium
Maastricht
Annabel
Rotterdam
Oranjekerk
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Doornroosje
Nijmegen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Kompass
Gent
Patronaat
Haarlem
ATLAS Theater
Emmen
Grounds
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Parktheater
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
De Domijnen
Sittard
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Fort33
Leusden
PlusEtage
Baarle-Nassau
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Duif
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Posttheater
Arnhem
Cultura
Ede
EKKO
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Scheldetheater
Terneuzen
Cacaofabriek
Helmond
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Marktkantine
Amsterdam
De Cammeleur
Dongen
vrijdag 20 maart 2020
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zinin, Nijverdal
Tony MacAlpine
Manifesto, Hoorn
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Trijntje Oosterhuis
Podium Victorie, Alkmaar
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Valvetronic Brassband
Grounds, Rotterdam
Van Dik Hout
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posttheater, Arnhem
Vera Mann - Goesting
Veluvine, Nunspeet
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Agora Theater Lelystad, Lelystad
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Vreemde Kostgangers
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
zaterdag 21 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Zundert, Zundert
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
3J'S
Martiniplaza, Groningen
98% Maximum Soul
Spirit of 66, Verviers
A Tribute To Thin Lizzy: Roisin Dubh
Little Devil, Tilburg
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
Amsterdam Klezmer Band
Schouwburg Het Park, Hoorn
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Dillewijn, Ankeveen
ANBU
Merleyn, Nijmegen
Andre Hazes Jr.
Rodahal, Kerkrade
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Pook, Oostknollendam
Andrea Bocelli
Sportpaleis, Antwerpen
Anuar - EERLIJK
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Kunstgreep, Oostzaan
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Werft, Geel
Ben Watt
Tolhuistuin, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bill Laurance Trio
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Bill Laurence Trio - ECI Cultuurfabriek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Blind Date
Club Antre, Amsterdam
Bløf
Musis, Arnhem
Bon Scotch
City Theater, Schijndel
Boris van der Lek Quartet - Ode aan Jjules Deelder
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Britta Maria / Maurits Fondse - Huiswaarts
Schouwburg de Lawei, Drachten
Brooke Bentham
Paradiso, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
CATCH Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
Chris Verlaan
De Groene Zwaan, De Rijp
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Clouseau
De Roma, Antwerpen
Daan Boom - De Eerste
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Danny Vera - The Lone Stranger
De Nieuwe Kerk, Den Haag
David Keenan
Paradiso, Amsterdam
Dayna Kurtz / Robert Maché
Dommelhof, Neerpelt
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Omval, Diemen
De Janse Bagge Bend
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Mens
Bootstraat, Hasselt
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Venray, Venray
Disclosure
Shelter, Amsterdam
Dominic Seldis
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dries
Grand Café M'ooije Waard, Millingen aan de Rijn
Dutch Eagles
Theater De Willem, Papendrecht
Dwaze Tijd - Carel Kraayenhof en Juan Pablo Dobal
De Maaspoort, Venlo
Edwin Evers Band
Podium Victorie, Alkmaar
Edwin Jongedijk - Live cd opname
Nijend 24, Anderen
Eefje De Visser
Paradiso, Amsterdam
Egbert Derix / Margriet Sjoerdsma
Theater Berkelland, Eibergen
Elke De Meester / Hartwin Dhoore / Leana Vapper / Ward Dhoore
Cultuurpodium Elzenhoeve, Bergeijk
Enge Buren - BASTA!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater RhederArt, Dieren
Frank Blueka
Pesthuyspodium, Maastricht
Fresku
Annabel, Rotterdam
Georgisch koor en ensemble Merani
Oranjekerk, Amsterdam
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater De Lievekamp, Oss
GIAN / Shinra
Doornroosje, Nijmegen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
Goose & special guests
Kompass, Gent
Green Lizard / Rudeboy
Patronaat, Haarlem
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
ATLAS Theater, Emmen
Harouna Samake
Grounds, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Parktheater, Eindhoven
Het Gezelschap
Melkweg, Amsterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Figi Theater, Zeist
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Domijnen, Sittard
I Muvrini
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Ilse DeLange
Muziekcentrum Enschede, Enschede
In the Woods - Kerri Powers Trio
Fort33, Leusden
Instant Composers Pool Orchestra
PlusEtage, Baarle-Nassau
Iris Hond
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
James Oesi / Naardens Kamerorkest
De Duif, Amsterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
Jeangu Macrooy
Cultura, Ede
Jerusalem In My Heart (uitgesteld)
EKKO, Utrecht
Jim White
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Scheldetheater, Terneuzen
John Mitchell
Cacaofabriek, Helmond
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Joran van Pol / Monika Kruse / Olmost / Tahko
De Marktkantine, Amsterdam
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Cammeleur, Dongen