PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 23 feb
Schouwburg Ogterop
Meppel
Burgerweeshuis
Deventer
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Alter Schlachthof
Eupen
De Molenberg
Delfzijl
1
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Munttheater
Weert
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Flint
Amersfoort
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. Ter Dilft
Bornem
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Posttheater
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
Het Veur Theater
Leidschendam
Baroeg
Rotterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Muziekgieterij
Maastricht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Podium Reimerswaal
Rilland
De Nieuwe Regentes
Den Haag
Luctor et Emergo
Rilland
Wilminktheater
Enschede
Lux
Nijmegen
14:00
Plato
Leiden
18:30
Patronaat
Haarlem
Effenaar
Eindhoven
4
1
19:30
Sugarfactory
Amsterdam
1
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
1
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Bibelot
Dordrecht
1
20:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Botanique
Brussel
20:00
De Klomp Ovezande
Ovezande
20:00
Paradiso
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Simplon
Groningen
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
dB`s
Utrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Merksem
Merksem
Doornroosje
Nijmegen
2
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
2
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Mezz
Breda
20:30
Vera
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
5
1
20:30
Simplon
Groningen

vrijdag 23 februari 2018

Maaike Ouboter Schouwburg Ogterop, Meppel
Dayna Kurtz Burgerweeshuis, Deventer
Lebbis - De Bovengrens Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Millionaire Alter Schlachthof, Eupen
Foto Daniël Arends - De Afterparty
Daniël Arends - De Afterparty De Molenberg, Delfzijl
1
André Manuel - De Onzen Kennemer Theater, Beverwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Martijn Koning - Koning te rijk Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Diligentia, Den Haag
Ali B - Koorts Theater de Blauwe Kei, Veghel
Stephanie Struijk Theater in de Steeg, Den Haag
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Willem, Papendrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Leon van der Zanden - Kameleon Munttheater, Weert
Fresku - Welkom bij de Fresku show Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om alles Theater de Stoep, Spijkenisse
Emilio Guzman - Kom dan! Agora Theater Druten, Druten
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sanne Wallis de Vries - Gut Flint, Amersfoort
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Ter Dilft, Bornem
Herman van Veen Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - Vlam De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks C.C. Martien van Doorne, Deurne
Jeroen van Merwijk - Lucky Posttheater, Arnhem
Marco Lopes - Moedt Zaantheater, Zaandam
Jochen Otten - Troosten Het Veur Theater, Leidschendam
The Midnight Ghost Train Baroeg, Rotterdam
Jeroen Zijlstra - Waterman Podium Hoge Woerd, De Meern
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eefje De Visser Muziekgieterij, Maastricht
Eva Crutzen - Opslaan Als C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater aan het Vrijthof, Maastricht
William Boeva - Reset Podium Reimerswaal, Rilland
Sarah-Jane De Nieuwe Regentes, Den Haag
William Boeva - Reset Luctor et Emergo, Rilland
Karsu Wilminktheater, Enschede
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’ Lux, Nijmegen
14:00
Stephanie Struijk Plato, Leiden
18:30
Complexity Fest Patronaat, Haarlem
Foto Rhapsody
Rhapsody Effenaar, Eindhoven
4
1
Foto Kraantje Pappie
Kraantje Pappie TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
The Analogues - The White Album Schouwburg de Lawei, Drachten
1
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Stef Kamil Carlens De Roma, Antwerpen
20:00
Def Americans Paard, Den Haag
20:00
Russ Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Billie Eilish Botanique, Brussel
20:00
The Overslept De Klomp Ovezande, Ovezande
Foto The Fortunate Sons
The Fortunate Sons Martiniplaza, Groningen
20:00
Jhené Aiko Trix, Antwerpen
20:00
Clan Of Xymox / The Arch / The Breath Of Life Magasin 4, Brussel
20:00
Uncloud Festival EKKO, Utrecht
20:00
Her's Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
CaboCubaJazz / Dina Medina Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Them Little Devil, Tilburg
Stijn Grul dB`s, Utrecht
20:15
Nick & Simon Zaantheater, Zaandam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen De Maaspoort, Venlo
20:15
Jodymoon - All is Waiting Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Stef Bos - Kern C.C. Merksem, Merksem
20:15
Pink Floyd Project Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Vreemde Kostgangers Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jeff Heijne, Bea Andrés: Flamenco-Gitaar, Cello & Bas Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Frank Boeijen C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Percossa - BAM! Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rob en Emiel- Blow me away Het Musiater, Zevenaar
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Yentl & de Boer - Magie Het Klooster, Woerden
20:30
Lady Sings the Blues Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pagina 1