PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 25 sep
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugarfactory
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Taverne
Bergen
20:15
Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
Eindhoven
20:30
Merleyn
Nijmegen
1
20:30
De Perifeer
Deventer
21:00
Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
Eindhoven
23:00
Patronaat
Haarlem
di 26 sep
DeLaMar
Amsterdam
1
19:00
Melkweg
Amsterdam
2
19:30
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
4
1
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:00
Sugarfactory
Amsterdam
Witloof Bar
Brussel
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Paradiso
Amsterdam
2
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Hedon
Zwolle
22:00
Paradiso
Amsterdam
wo 27 sep
Theater de Griffioen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
1
Paradiso
Amsterdam
1
2
19:30
Paard
Den Haag
Dynamo
Eindhoven
1
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Gebr. De Nobel
Leiden
1
Lux
Nijmegen
1
20:00
Sugarfactory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Brebl
Nijmegen
1
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Luxor Live
Arnhem
Theater Ludens
Voorburg
1
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Cacaofabriek
Helmond
1
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
ACU
Utrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
do 28 sep
DeLaMar
Amsterdam
1
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:30
Sugarfactory
Amsterdam
1
2
19:30
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
1
4
Luxor Live
Arnhem
2
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Paard
Den Haag
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Muiderslot
Muiden
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
P60
Amstelveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg het Park
Hoorn
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Luxor Live
Arnhem
Gebr. De Nobel
Leiden
1
20:30
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Atak
Enschede
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Cafe Bluff
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
1
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
23:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
Mezz
Breda
vr 29 sep
Theater De Omval
Diemen
Lucky
Rijssen
Theater de Spiegel
Zwolle
Stevenskerk
Nijmegen
19:00
Altstadt
Eindhoven
19:00
Hedon
Zwolle
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam

maandag 25 september 2017

20:00
Diana Krall Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Andy McKee TivoliVredenburg, Utrecht
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
The Dirty Denims Taverne, Bergen
20:15
Janine Jansen Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven, Eindhoven
20:30
Attic Ted De Perifeer, Deventer
21:00
Björn van der Doelen Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven, Eindhoven

dinsdag 26 september 2017

Foto Ellen ten Damme
Ellen ten Damme DeLaMar, Amsterdam
1
Siv Jakobsen Witloof Bar, Brussel
20:30
Van Der Laan & Woe - leesvoorstelling Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid Theater PePijn, Den Haag

woensdag 27 september 2017

Ton Kas - Kakmaker Theater de Griffioen, Amstelveen
Foto Ellen ten Damme
Ellen ten Damme DeLaMar, Amsterdam
1
Foto Winterfylleth
Winterfylleth Dynamo, Eindhoven
1
Foto Andy McKee
Andy McKee Lux, Nijmegen
1
Matthew and the Atlas Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Hanneke de Jong / Paul van Kemenade Brebl, Nijmegen
1
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Mani Orrason Luxor Live, Arnhem
Foto Paulien Cornelisse
Paulien Cornelisse Theater Ludens, Voorburg
1
20:30
Van Der Laan & Woe - leesvoorstelling Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid Theater PePijn, Den Haag
Foto Monkey3
Monkey3 Cacaofabriek, Helmond
1
20:30
Zonder verdoving Posttheater, Arnhem
21:00
Melanie Dekker Burgerweeshuis, Deventer

donderdag 28 september 2017

Foto Ellen ten Damme
Ellen ten Damme DeLaMar, Amsterdam
1
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:30
All Them Witches Sugarfactory, Amsterdam
1
2
Foto Ensiferum + Special Guests
Ensiferum + Special Guests Luxor Live, Arnhem
2
19:30
Botanist Dynamo, Eindhoven
19:30
RVSTY Band + Bubbleshot + Orphean Paard, Den Haag
19:45
Guus Meeuwis / Monkey Sandwich Doornroosje, Nijmegen
Foto Neil Diamond
Neil Diamond Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Andy McKee LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Bartek Cul de Sac, Tilburg
20:00
Merain Muiderslot, Muiden
20:00
Danibal De Kargadoor, Utrecht
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show Neushoorn, Leeuwarden
20:00
L.A. Summertime P60, Amstelveen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Douwe Bob & Dutch String Collective Schouwburg het Park, Hoorn
20:15
Zonder verdoving Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Midas Luxor Live, Arnhem
22:00
Linde Schöne Merleyn, Nijmegen
22:00
JR & Friends & Fabz Pi BIRD, Rotterdam
23:00
JaMiJa XL Duycker, Hoofddorp
23:00
Klub Bulk Mezz, Breda

vrijdag 29 september 2017

Ton Kas - Kakmaker Theater De Omval, Diemen
The Dublin Legends Lucky, Rijssen
Ellen ten Damme Theater de Spiegel, Zwolle
Siv Jakobsen Stevenskerk, Nijmegen
19:00
Popronde Eindhoven Altstadt, Eindhoven
19:00
Max Meser / Sven Hammond / Lucas Hamming / Gerson Main / Tim Knol Melkweg, Amsterdam
Pagina 1