Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
V11
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Idea
Soest
De Meenthe
Steenwijk
Little Devil
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
De Pul
Uden
ACU
Utrecht
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Grenswerk
Venlo
C.C. Guldenberg
Wevelgem
De Peppel
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Hedon
Zwolle
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Tolhuistuin
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Botanique
Brussel
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
De Reggehof
Goor
De Oosterpoort
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Muziekcafé Helmond
Helmond
Cacaofabriek
Helmond
Vorstin
Hilversum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Manifesto
Hoorn
Theater Kerkrade
Kerkrade
De Harmonie
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Corneel
Lelystad
Merleyn
Nijmegen
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
Kursaal Oostende
Oostende
De Kunstgreep
Oostzaan
Groene Engel
Oss
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Schiervelde
Roeselare
Ahoy
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Laurenskerk
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Het Bolwerk
Sneek
De Meenthe
Steenwijk
013
Tilburg
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
vrijdag 22 mei 2020
The Wytches
V11, Rotterdam
Beste Zangers Live
Ahoy, Rotterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Sneek, Sneek
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Idea, Soest
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
De Meenthe, Steenwijk
Oliver Dawson Saxon
Little Devil, Tilburg
Rob de Nijs
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Queen The Music
Markant Uden, Uden
IQ
De Pul, Uden
LIFE (verplaatst)
ACU, Utrecht
Feng Suave (verplaatst)
EKKO, Utrecht
Meindert Talma
TivoliVredenburg, Utrecht
Dool
De Helling, Utrecht
Broederliefde
TivoliVredenburg, Utrecht
The Phantom Four
dB's, Utrecht
Pat Metheny
TivoliVredenburg, Utrecht
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Best of... Ton Kas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
De Janse Bagge Bend
Grenswerk, Venlo
Raymond van het Groenewoud
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Nick Cave Tribute
De Peppel, Zeist
H.E.A.T.
Boerderij, Zoetermeer
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Spiegel, Zwolle
Voltage
Hedon, Zwolle
zaterdag 23 mei 2020
Swingen bij Willem
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Sorry Baby
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Blue Man Group
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Blue Man Group
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
The Legends We've Lost
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Yves Tumor
Tolhuistuin, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
Meervaart, Amsterdam
Claudia de Breij - NU
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Armin van Buuren
Ziggo Dome, Amsterdam
Armin van Buuren - All Ages
Ziggo Dome, Amsterdam
London Calling #1
Paradiso, Amsterdam
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Jef Neve
De Roma, Antwerpen
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters
Orpheus, Apeldoorn
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Johan Goossens - Try Out
Posttheater, Arnhem
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Maarten van Rossem
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Marble Sounds + Yurt
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Ali Gatie
Botanique, Brussel
Best of... Ton Kas
Spant!, Bussum
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Diligentia, Den Haag
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater de Kampanje, Den Helder
Blue Crime
Bibelot, Dordrecht
The Bruceband
Bibelot, Dordrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Muzenval, Eersel
Jeangu Macrooy
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
HAEVN
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Smoove & Turrell
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Bpm Presents: Spectrum Of Spoontech
Dynamo, Eindhoven
Joy Division Undercover
Metropool Enschede, Enschede
The Hackensaw Boys
Metropool Enschede, Enschede
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
De Reggehof, Goor
Metropole Orkest & SOHN
De Oosterpoort, Groningen
3JS - De Aard van het beest - Verhalen met een lach en een traan
Posthuis Theater, Heerenveen
philharmonie zuidnederland & Toneelgroep Maastricht - Noa Wildschut sp
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
LIVE: Julian Sas Band
Muziekcafé Helmond, Helmond
Dire Strings
Cacaofabriek, Helmond
Sandra van Nieuwland
Vorstin, Hilversum
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
ABBA GOLD EUROPE
Manifesto, Hoorn
The Best of Cabarestafette - 3 voor de prijs van 1!
Theater Kerkrade, Kerkrade
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
De Harmonie, Leeuwarden
De Grote Meindert Talma Voetbalshow
Neushoorn, Leeuwarden
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Corneel, Lelystad
SHMLSS
Merleyn, Nijmegen
Billy & Bloomfish
Sint-Jacobskapel, Nijmegen
The Kik
Doornroosje, Nijmegen
Waylon
Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
Salvatore Adamo
Kursaal Oostende, Oostende
Percossa - Unplugged
De Kunstgreep, Oostzaan
Nashville Pussy
Groene Engel, Oss
The Pink Floyd Sound - The Wall
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Clouseau
De Schiervelde, Roeselare
Beste Zangers Live
Ahoy, Rotterdam
Frans Bauer - Live in Concert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Submit Fest 2020 - met o.a. Borders + 2 Years
Baroeg, Rotterdam
Pieter Jan Leusink - 360 Baroque
Laurenskerk, Rotterdam
The Silent Comedy
Theater aan de Schie, Schiedam
Paul de Munnik @ Noorderkerkzaal
Het Bolwerk, Sneek
Nathalie Baartman - Breek
De Meenthe, Steenwijk
Paul Weller
013, Tilburg
Mega Schlager Feest!
Markant Uden, Uden
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Markant Uden, Uden
Grindpad release show + Rezet (D) + 1000 bombs
dB's, Utrecht
Nicole Atkins
TivoliVredenburg, Utrecht
Doomstad #7: Burial Hex / Mai Mai Mai / Laster
EKKO, Utrecht