Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Botanique
Brussel
Muziekcafé Helmond
Helmond
LOLA050
Groningen
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
Botanique
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
Theater Hof 88
Almelo
Agnietenhof
Tiel
Theater Bellevue
Amsterdam
Studio A12
Bunnik
Brothers
Bunnik
013
Tilburg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
In the Woods
Leusden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Flanders Expo
Gent
Flanders Expo
Gent
Flanders Expo
Gent
De Cammeleur
Dongen
De Marktkantine
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Cacaofabriek
Helmond
Scheldetheater
Terneuzen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
EKKO
Utrecht
Cultura
Ede
Posttheater
Arnhem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Duif
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
PlusEtage
Baarle-Nassau
Fort33
Leusden
Muziekcentrum Enschede
Enschede
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
De Domijnen
Sittard
Figi Theater
Zeist
Melkweg
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Grounds
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
Patronaat
Haarlem
Kompass
Gent
Cpunt Theater
Hoofddorp
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
Oranjekerk
Amsterdam
Annabel
Rotterdam
Pesthuyspodium
Maastricht
Theater RhederArt
Dieren
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cultuurpodium Elzenhoeve
Bergeijk
Theater Berkelland
Eibergen
Paradiso
Amsterdam
Nijend 24
Anderen
Podium Victorie
Alkmaar
De Maaspoort
Venlo
Theater De Willem
Papendrecht
Grand Café M'ooije Waard
Millingen aan de Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Shelter
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Bootstraat
Hasselt
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Omval
Diemen
Dommelhof
Neerpelt
Paradiso
Amsterdam
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
De Roma
Antwerpen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Groene Zwaan
De Rijp
TivoliVredenburg
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Muziekpodium DJS
Dordrecht
City Theater
Schijndel
Musis
Arnhem
Club Antre
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
C.C. De Werft
Geel
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kunstgreep
Oostzaan
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Sportpaleis
Antwerpen
Pook
Oostknollendam
Rodahal
Kerkrade
Merleyn
Nijmegen
De Dillewijn
Ankeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
zaterdag 21 maart 2020
Lonepsi
Botanique, Brussel
LIVE: Sabaton, tribute by Ghost Division + Over the Edge
Muziekcafé Helmond, Helmond
Live at LOLA: Papaformigas + Limonchiki
LOLA050, Groningen
Little G Weevil
Sint-Jacobskapel, Nijmegen
Little Dragon
Botanique, Brussel
Les Cowboys Fringants
Vorst Nationaal, Brussel
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater Hof 88, Almelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agnietenhof, Tiel
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Studio A12, Bunnik
Legendary Albums Live
Brothers, Bunnik
Kraantje Pappie
013, Tilburg
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kerri Powers
In the Woods, Leusden
Kern Koppen - STOMP
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
K3
Flanders Expo, Gent
K3
Flanders Expo, Gent
K3
Flanders Expo, Gent
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Cammeleur, Dongen
Joran van Pol / Monika Kruse / Olmost / Tahko
De Marktkantine, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Geert Teis, Stadskanaal
John Mitchell
Cacaofabriek, Helmond
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Scheldetheater, Terneuzen
Jim White
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jerusalem In My Heart (uitgesteld)
EKKO, Utrecht
Jeangu Macrooy
Cultura, Ede
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
James Oesi / Naardens Kamerorkest
De Duif, Amsterdam
Iris Hond
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Instant Composers Pool Orchestra
PlusEtage, Baarle-Nassau
In the Woods - Kerri Powers Trio
Fort33, Leusden
Ilse DeLange
Muziekcentrum Enschede, Enschede
I Muvrini
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Domijnen, Sittard
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Figi Theater, Zeist
Het Gezelschap
Melkweg, Amsterdam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Harouna Samake
Grounds, Rotterdam
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
ATLAS Theater, Emmen
Green Lizard / Rudeboy
Patronaat, Haarlem
Goose & special guests
Kompass, Gent
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
GIAN / Shinra
Doornroosje, Nijmegen
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater De Lievekamp, Oss
Georgisch koor en ensemble Merani
Oranjekerk, Amsterdam
Fresku
Annabel, Rotterdam
Frank Blueka
Pesthuyspodium, Maastricht
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater RhederArt, Dieren
Enge Buren - BASTA!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Elke De Meester / Hartwin Dhoore / Leana Vapper / Ward Dhoore
Cultuurpodium Elzenhoeve, Bergeijk
Egbert Derix / Margriet Sjoerdsma
Theater Berkelland, Eibergen
Eefje De Visser
Paradiso, Amsterdam
Edwin Jongedijk - Live cd opname
Nijend 24, Anderen
Edwin Evers Band
Podium Victorie, Alkmaar
Dwaze Tijd - Carel Kraayenhof en Juan Pablo Dobal
De Maaspoort, Venlo
Dutch Eagles
Theater De Willem, Papendrecht
Dries
Grand Café M'ooije Waard, Millingen aan de Rijn
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dominic Seldis
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Disclosure
Shelter, Amsterdam
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Venray, Venray
De Mens
Bootstraat, Hasselt
De Janse Bagge Bend
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Omval, Diemen
Dayna Kurtz / Robert Maché
Dommelhof, Neerpelt
David Keenan
Paradiso, Amsterdam
Danny Vera - The Lone Stranger
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Daan Boom - De Eerste
Agnietenhof, Tiel
Clouseau
De Roma, Antwerpen
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Chris Verlaan
De Groene Zwaan, De Rijp
CATCH Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
Cameretten - Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
Brooke Bentham
Paradiso, Amsterdam
Britta Maria / Maurits Fondse - Huiswaarts
Schouwburg de Lawei, Drachten
Boris van der Lek Quartet - Ode aan Jjules Deelder
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Bon Scotch
City Theater, Schijndel
Bløf
Musis, Arnhem
Blind Date
Club Antre, Amsterdam
Bill Laurence Trio - ECI Cultuurfabriek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bill Laurance Trio
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ben Watt
Tolhuistuin, Amsterdam
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Werft, Geel
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Kunstgreep, Oostzaan
Anuar - EERLIJK
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Andrea Bocelli
Sportpaleis, Antwerpen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Pook, Oostknollendam
Andre Hazes Jr.
Rodahal, Kerkrade
ANBU
Merleyn, Nijmegen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Dillewijn, Ankeveen
Amsterdam Klezmer Band
Schouwburg Het Park, Hoorn