Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
P60
Amstelveen
De Kreun
Kortrijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Xinix
Nieuwendijk
De Pul
Uden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater aan de Schie
Schiedam
Chassé Theater
Breda
Schaffelaartheater
Barneveld
So What!
Gouda
Jheronimus Bosch Art Center
's-Hertogenbosch
De Muze
Noordwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Klooster
Woerden
Corneel
Lelystad
De Helling
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Botanique
Brussel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Spant!
Bussum
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Bibelot
Dordrecht
dB's
Utrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater PePijn
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Groene Engel
Oss
Het Veur Theater
Leidschendam
EM2
Groningen
C.C. Den Herd
Bladel
Gebr. De Nobel
Leiden
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Odeon
Zwolle
Little Devil
Tilburg
O'Casey's Irish Pub
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Vorst Nationaal
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Rockhal
Esch zur Alzette
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Muziekcafé Helmond
Helmond
LOLA050
Groningen
Manifesto
Hoorn
ACU
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Diligentia
Den Haag
C.C. Hasselt
Hasselt
Paard
Den Haag
C.C. Westrand
Dilbeek
Kompass
Gent
The Box
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
De Boodschap
Rijen
Het Zonnehuis
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Merleyn
Nijmegen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
EKKO
Utrecht
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater 't Pand
Gorinchem
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Dakota
Den Haag
C.C. Achterolmen
Maaseik
DeLaMar
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
Posthuis Theater
Heerenveen
Vera
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Harmonie
Leeuwarden
De Maaspoort
Venlo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Bootstraat
Hasselt
De Marktkantine
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Cpunt Theater
Hoofddorp
Effenaar
Eindhoven
AINSI
Maastricht
Concertgebouw
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Paradiso
Amsterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Figi Theater
Zeist
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater de Griffioen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Poppodium Volt
Sittard
JJ Music House
Zoetermeer
Metropool
Hengelo
De Domijnen
Sittard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
vrijdag 27 maart 2020
Rootsriders
P60, Amstelveen
Roosbeef
De Kreun, Kortrijk
Rob de Nijs
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Rick de Leeuw
Xinix, Nieuwendijk
rewind
De Pul, Uden
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
Queen The Music
Schaffelaartheater, Barneveld
Pocket Knife Army + LIJO
So What!, Gouda
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Jheronimus Bosch Art Center, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Muze, Noordwijk
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Percossa - Unplugged
Het Klooster, Woerden
Pene Corrida
Corneel, Lelystad
PAX the humanoid
De Helling, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop (Reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pantha Du Prince
Botanique, Brussel
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Oleta Adams
Spant!, Bussum
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
O'G3NE
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ntjam Rosie
Bibelot, Dordrecht
Nova Twins
dB's, Utrecht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Nederpop All Stars
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Miss Montreal
Effenaar, Eindhoven
Mintzkov
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Mercy John
Groene Engel, Oss
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Massive Assault
EM2, Groningen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
C.C. Den Herd, Bladel
Marike Jager
Gebr. De Nobel, Leiden
Marcel Hensema - Alles in de hens
Schouwburg de Lawei, Drachten
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Odeon, Zwolle
Mama's Liqour
Little Devil, Tilburg
Maggie's flock
O'Casey's Irish Pub, Den Haag
Maan
Paradiso, Amsterdam
M. Pokora
Vorst Nationaal, Brussel
Lyenn
TivoliVredenburg, Utrecht
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lous and the Yakuza
Rockhal, Esch zur Alzette
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Schouwburg Amphion, Doetinchem
LIVE: Nick Cave Tribute
Muziekcafé Helmond, Helmond
Live at LOLA: The Spunyboys [FR] + The Dolltones
LOLA050, Groningen
Little Geneva
Manifesto, Hoorn
Lewsberg (uitgesteld)
ACU, Utrecht
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Meervaart, Amsterdam
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
Lavinia Meijer
C.C. Hasselt, Hasselt
Kraantje Pappie
Paard, Den Haag
Kommil Foo - Oogst
C.C. Westrand, Dilbeek
Klangkuenstler / Rebekah
Kompass, Gent
Keith Sweat
The Box, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Bussel, Oosterhout
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Boodschap, Rijen
Jonathan Wilson
Het Zonnehuis, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jim White
Merleyn, Nijmegen
Jett Rebel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jeangu Macrooy
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jason Waterfalls (uitgesteld)
EKKO, Utrecht
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jan van Maanen - Grand Cru
Theater 't Pand, Gorinchem
Iris Hond
TivoliVredenburg, Utrecht
Ikarai
Theater Dakota, Den Haag
I Muvrini
C.C. Achterolmen, Maaseik
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Hudson Taylor
Paradiso, Amsterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Agnietenhof, Tiel
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Onze Henry
Posthuis Theater, Heerenveen
Hans Dulfer
Vera, Groningen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Hadewych Doet De Dames
De Harmonie, Leeuwarden
Guido's Orchestra - Music Maestro
De Maaspoort, Venlo
Groninger Studenten Cabaret Festival
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Greg Dulli
Bootstraat, Hasselt
Gerd Janson / Pablo Discobar Soundsystem / Tom Trago
De Marktkantine, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Flint, Amersfoort
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Effenaar, Eindhoven
Fernando Lameirinhas - The Best Of
AINSI, Maastricht
Federico Mecozzi
Concertgebouw, Amsterdam
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Venray, Venray
Emma Bale
Paradiso, Amsterdam
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Dutch Eagles
Figi Theater, Zeist
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Het Diekhuus, Middelharnis
Do - Mijn Kleine Huis
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dita von Teese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Disco Tropicana
Poppodium Volt, Sittard
Dilana
JJ Music House, Zoetermeer
DeWolff
Metropool, Hengelo
Debby Petter - De liefde voorbij
De Domijnen, Sittard
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg