Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Parnassos
Utrecht
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Bouwkunde
Deventer
Bimhuis
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Melkweg
Amsterdam
Botanique
Brussel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
013
Tilburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
Munttheater
Weert
Perron-3
Rosmalen
De Toegift
Den Hoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Markant Uden
Uden
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater PePijn
Den Haag
So What!
Gouda
Bibelot
Dordrecht
Little Devil
Tilburg
Doornroosje
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
Het Veur Theater
Leidschendam
Poppodium Volt
Sittard
TivoliVredenburg
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Rockhal
Esch zur Alzette
Musis
Arnhem
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater de Stoep
Spijkenisse
Simplon
Groningen
Ahoy
Rotterdam
Patronaat
Haarlem
Theater de Spiegel
Zwolle
Cactus Muziekcentrum
Brugge
TivoliVredenburg
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Hall Of Fame
Tilburg
BIRD
Rotterdam
V11
Rotterdam
Luxor Live
Arnhem
Duycker
Hoofddorp
ACU
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
G.C. De Wildeman
Herent
Theater Sneek
Sneek
Luxor Live
Arnhem
De Flux
Zaandam
Corneel
Lelystad
Flint
Amersfoort
DeLaMar
Amsterdam
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Iduna
Drachten
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Kulturhus
Borne
Podium Victorie
Alkmaar
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Nieuwe Anita
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Bosuil
Weert
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Berkelland
Eibergen
De Harmonie
Leeuwarden
Kennemer Theater
Beverwijk
Jan van Besouw
Goirle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Podium heino
Heino
Posthuis Theater
Heerenveen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Annabel
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Flux
Zaandam
Sportpaleis
Antwerpen
Cotton Club Amsterdam
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
The Jack
Eindhoven
Groene Engel
Oss
Schouwburg Het Park
Hoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
Zaantheater
Zaandam
Effenaar
Eindhoven
Metropool
Hengelo
De Spot
Middelburg
Gebr. De Nobel
Leiden
30CC/Schouwburg
Leuven
vrijdag 10 april 2020
Joost Patocka All Stars
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Johan Goossens - Try Out
C.C. Parnassos, Utrecht
Joe Buck
Podium Victorie, Alkmaar
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
Theater Bouwkunde, Deventer
Jeroen van Vliet Moon Trio
Bimhuis, Amsterdam
Jennie Lena
Concertgebouw, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Islandman
Melkweg, Amsterdam
Igorrr
Botanique, Brussel
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hart'sTocht
013, Tilburg
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
Hadewych Doet De Dames
Munttheater, Weert
Grof geschud - Lijmen
Perron-3, Rosmalen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Toegift, Den Hoorn
Glennis Grace
TivoliVredenburg, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Markant Uden, Uden
Frans Bauer - Live in Concert
Theater aan de Schie, Schiedam
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Flip Noorman - Love it!
Theater PePijn, Den Haag
Fleurie & Ruelle
So What!, Gouda
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Bibelot, Dordrecht
Finsterforst
Little Devil, Tilburg
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Posttheater, Arnhem
Eva Crutzen - Try Out
Het Veur Theater, Leidschendam
Eternity of Pain Tour
Poppodium Volt, Sittard
Edwin Evers Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Dub Inc
Rockhal, Esch zur Alzette
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Musis, Arnhem
Def P
Gebouw-T, Bergen op Zoom
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Likt
Simplon, Groningen
Davina Michelle
Ahoy, Rotterdam
David Benjamin
Patronaat, Haarlem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Spiegel, Zwolle
Cult!Live: Amenra plays The Mirror by Tarkovsky
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Cliff de Zoete / Meduza / Mitch de Klein
TivoliVredenburg, Utrecht
Claudia de Breij - NU
Junushoff Theater, Wageningen
Clan Of Xymox
Hall Of Fame, Tilburg
Carista
BIRD, Rotterdam
Cable Ties
V11, Rotterdam
Broken Brass
Luxor Live, Arnhem
Bob Wayne
Duycker, Hoofddorp
Blue Crime
ACU, Utrecht
Blackout: Benny L / Black Sun Empire / DC Breaks / Serum
TivoliVredenburg, Utrecht
Birds of Chicago
G.C. De Wildeman, Herent
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Ben Miller Band
Luxor Live, Arnhem
Band of Friends
De Flux, Zaandam
Anvil
Corneel, Lelystad
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
A Beatles Night
Muziekpodium DJS, Dordrecht
50 Years ELP with the Carl Palmer Band
Iduna, Drachten
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Theater de Stoep, Spijkenisse
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Kulturhus, Borne
zaterdag 11 april 2020
Yung Nnelg
Podium Victorie, Alkmaar
We Love Songfestival | Het grote meezingfeest!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
W8ers
De Nieuwe Anita, Amsterdam
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Fulcotheater, IJsselstein
Vive La Fête
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Van Dik Hout
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert
Trijntje Oosterhuis
Melkweg, Amsterdam
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amphion, Doetinchem
The Wieners
Theater Berkelland, Eibergen
The Soul Preacher
De Harmonie, Leeuwarden
The Silent Comedy
Kennemer Theater, Beverwijk
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Jan van Besouw, Goirle
The Bootleg Sixties - Tribute
Schouwburg Hengelo, Hengelo
The Bluesbones
Podium heino, Heino
The Bluebirds
Posthuis Theater, Heerenveen
The Best of Britain - The Passion of Jesus Christ
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Tabitha
Annabel, Rotterdam
Symphonic Rock Night Band
Theater De Lievekamp, Oss
Sven Ratzke - Where are we now
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Slayer, Megadeth, Anthrax, Metallica - A Tribute To The Big 4
De Flux, Zaandam
Simple Minds
Sportpaleis, Antwerpen
Saskia Laroo's Jazzkia / Warren Byrd
Cotton Club Amsterdam, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sack Blabbath: Black Sabbath 50th anniversary
The Jack, Eindhoven
Ryan McGarvey & Little Louis
Groene Engel, Oss
Ruud Hermans - Back in Town
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ruth Jacott
Deventer Schouwburg, Deventer
Rundfunk - Todesangstschrei
Zaantheater, Zaandam
Roxeanne Hazes
Effenaar, Eindhoven
Rootsriders
Metropool, Hengelo
Roosbeef
De Spot, Middelburg
Rob Dekay
Gebr. De Nobel, Leiden
Rob de Nijs
30CC/Schouwburg, Leuven