Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nijend 24
Anderen
De Dillewijn
Ankeveen
De Roma
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
PlusEtage
Baarle-Nassau
Cultuurpodium Elzenhoeve
Bergeijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Botanique
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
Botanique
Brussel
Brothers
Bunnik
Studio A12
Bunnik
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Groene Zwaan
De Rijp
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Theater RhederArt
Dieren
De Cammeleur
Dongen
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cultura
Ede
Theater Berkelland
Eibergen
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
ATLAS Theater
Emmen
Drommedaris
Enkhuizen
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Muziekcentrum Enschede
Enschede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
C.C. De Werft
Geel
De Schattelijn
Geertruidenberg
Kompass
Gent
Flanders Expo
Gent
Flanders Expo
Gent
Flanders Expo
Gent
LOLA050
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Patronaat
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Bootstraat
Hasselt
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Beun
Heiloo
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Muziekcafé Helmond
Helmond
Cacaofabriek
Helmond
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Kulturhus Holten
Holten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Manifesto
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Rodahal
Kerkrade
De Harmonie
Leeuwarden
Koepeltheater
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
Marekerk
Leiden
Fort33
Leusden
In the Woods
Leusden
Theater De Tuin
Leusden
Het Depot
Leuven
zaterdag 21 maart 2020
David Keenan
Paradiso, Amsterdam
Russell Howard - Respite
AFAS Live, Amsterdam
Het Gezelschap
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Edwin Jongedijk - Live cd opname
Nijend 24, Anderen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Dillewijn, Ankeveen
Clouseau
De Roma, Antwerpen
Andrea Bocelli
Sportpaleis, Antwerpen
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Cameretten - Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
Bløf
Musis, Arnhem
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
Instant Composers Pool Orchestra
PlusEtage, Baarle-Nassau
Elke De Meester / Hartwin Dhoore / Leana Vapper / Ward Dhoore
Cultuurpodium Elzenhoeve, Bergeijk
Mart Hillen In Concert
De Maagd, Bergen op Zoom
Lonepsi
Botanique, Brussel
Les Cowboys Fringants
Vorst Nationaal, Brussel
Pietragalla - La femme qui danse
Koninklijk Circus, Brussel
Little Dragon
Botanique, Brussel
Legendary Albums Live
Brothers, Bunnik
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Studio A12, Bunnik
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Fransche School Culemborg, Culemborg
Chris Verlaan
De Groene Zwaan, De Rijp
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
De Molenberg, Delfzijl
Danny Vera - The Lone Stranger
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kampanje, Den Helder
Rootsriders
Burgerweeshuis, Deventer
The Bootleg Sixties - Tribute
Deventer Schouwburg, Deventer
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Omval, Diemen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater RhederArt, Dieren
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Cammeleur, Dongen
Boris van der Lek Quartet - Ode aan Jjules Deelder
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Anuar - EERLIJK
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Britta Maria / Maurits Fondse - Huiswaarts
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jeangu Macrooy
Cultura, Ede
Egbert Derix / Margriet Sjoerdsma
Theater Berkelland, Eibergen
Prognosis
Effenaar, Eindhoven
Marcel Hensema - Alles in de hens
Parktheater, Eindhoven
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Parktheater, Eindhoven
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
ATLAS Theater, Emmen
Spinvis - In Werkelijkheid
Drommedaris, Enkhuizen
Shht
Metropool Enschede, Enschede
Stones Sessions
Metropool Enschede, Enschede
Roos Blufpand - De Roos
Wilminktheater, Enschede
Yung Nnelg
Metropool Enschede, Enschede
Stef Bos - Tijd
Wilminktheater, Enschede
Ilse DeLange
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Werft, Geel
Maria de Fátima - Portugese Fado
De Schattelijn, Geertruidenberg
Goose & special guests
Kompass, Gent
K3
Flanders Expo, Gent
K3
Flanders Expo, Gent
K3
Flanders Expo, Gent
Live at LOLA: Papaformigas + Limonchiki
LOLA050, Groningen
The Bluebirds
De Oosterpoort, Groningen
Meisjes Blijven Meisjes
Martiniplaza, Groningen
3J'S
Martiniplaza, Groningen
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
Oleta Adams
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Green Lizard / Rudeboy
Patronaat, Haarlem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
De Mens
Bootstraat, Hasselt
Bill Laurence Trio - ECI Cultuurfabriek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jim White
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Janse Bagge Bend
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Metropole Orkest met Dorona Alberti & Tim Akkerman - The Music from Ja
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
philharmonie zuidnederland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Beun, Heiloo
I Muvrini
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
LIVE: Sabaton, tribute by Ghost Division + Over the Edge
Muziekcafé Helmond, Helmond
Mamihlapinatapai
Cacaofabriek, Helmond
John Mitchell
Cacaofabriek, Helmond
Enge Buren - BASTA!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Tony MacAlpine
Metropool, Hengelo
Miss Montreal
Metropool, Hengelo
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Oldenhermanns - Unsexed
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Kulturhus Holten, Holten
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dominic Seldis
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Amsterdam Klezmer Band
Schouwburg Het Park, Hoorn
Soy de Cuba
Schouwburg Het Park, Hoorn
Mercy John
Manifesto, Hoorn
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Andre Hazes Jr.
Rodahal, Kerkrade
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
Wibi Soerjadi - Wibi @ The Movies
Koepeltheater, Leeuwarden
Roxeanne Hazes
Gebr. De Nobel, Leiden
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Marekerk, Leiden
In the Woods - Kerri Powers Trio
Fort33, Leusden
Kerri Powers
In the Woods, Leusden
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
Theater De Tuin, Leusden
Roosbeef
Het Depot, Leuven