Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Muziekcafé Helmond
Helmond
Cacaofabriek
Helmond
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Theater de Beun
Heiloo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Bootstraat
Hasselt
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Patronaat
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
LOLA050
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Kompass
Gent
Flanders Expo
Gent
Flanders Expo
Gent
Flanders Expo
Gent
De Schattelijn
Geertruidenberg
C.C. De Werft
Geel
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Drommedaris
Enkhuizen
ATLAS Theater
Emmen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater Berkelland
Eibergen
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Cammeleur
Dongen
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Omval
Diemen
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
De Groene Zwaan
De Rijp
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Brothers
Bunnik
Studio A12
Bunnik
Botanique
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
Botanique
Brussel
De Maagd
Bergen op Zoom
Cultuurpodium Elzenhoeve
Bergeijk
PlusEtage
Baarle-Nassau
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Roma
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Dillewijn
Ankeveen
Nijend 24
Anderen
Shelter
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Amstelkerk
Amsterdam
Club Antre
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Oranjekerk
Amsterdam
De Duif
Amsterdam
De Marktkantine
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fluor
Amersfoort
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
zaterdag 21 maart 2020
Tony MacAlpine
Metropool, Hengelo
Miss Montreal
Metropool, Hengelo
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Enge Buren - BASTA!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
LIVE: Sabaton, tribute by Ghost Division + Over the Edge
Muziekcafé Helmond, Helmond
Mamihlapinatapai
Cacaofabriek, Helmond
John Mitchell
Cacaofabriek, Helmond
I Muvrini
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Beun, Heiloo
Bill Laurence Trio - ECI Cultuurfabriek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jim White
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Janse Bagge Bend
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Metropole Orkest met Dorona Alberti & Tim Akkerman - The Music from Ja
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
philharmonie zuidnederland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Mens
Bootstraat, Hasselt
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
Oleta Adams
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Green Lizard / Rudeboy
Patronaat, Haarlem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Live at LOLA: Papaformigas + Limonchiki
LOLA050, Groningen
The Bluebirds
De Oosterpoort, Groningen
Meisjes Blijven Meisjes
Martiniplaza, Groningen
3J'S
Martiniplaza, Groningen
Goose & special guests
Kompass, Gent
K3
Flanders Expo, Gent
K3
Flanders Expo, Gent
K3
Flanders Expo, Gent
Maria de Fátima - Portugese Fado
De Schattelijn, Geertruidenberg
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Werft, Geel
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Shht
Metropool Enschede, Enschede
Stones Sessions
Metropool Enschede, Enschede
Roos Blufpand - De Roos
Wilminktheater, Enschede
Yung Nnelg
Metropool Enschede, Enschede
Stef Bos - Tijd
Wilminktheater, Enschede
Ilse DeLange
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Spinvis - In Werkelijkheid
Drommedaris, Enkhuizen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
ATLAS Theater, Emmen
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Prognosis
Effenaar, Eindhoven
Marcel Hensema - Alles in de hens
Parktheater, Eindhoven
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Parktheater, Eindhoven
Egbert Derix / Margriet Sjoerdsma
Theater Berkelland, Eibergen
Jeangu Macrooy
Cultura, Ede
Britta Maria / Maurits Fondse - Huiswaarts
Schouwburg de Lawei, Drachten
Boris van der Lek Quartet - Ode aan Jjules Deelder
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Anuar - EERLIJK
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Cammeleur, Dongen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater RhederArt, Dieren
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Omval, Diemen
Rootsriders
Burgerweeshuis, Deventer
The Bootleg Sixties - Tribute
Deventer Schouwburg, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kampanje, Den Helder
Danny Vera - The Lone Stranger
De Nieuwe Kerk, Den Haag
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
De Molenberg, Delfzijl
Chris Verlaan
De Groene Zwaan, De Rijp
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Fransche School Culemborg, Culemborg
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Legendary Albums Live
Brothers, Bunnik
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Studio A12, Bunnik
Lonepsi
Botanique, Brussel
Les Cowboys Fringants
Vorst Nationaal, Brussel
Pietragalla - La femme qui danse
Koninklijk Circus, Brussel
Little Dragon
Botanique, Brussel
Mart Hillen In Concert
De Maagd, Bergen op Zoom
Elke De Meester / Hartwin Dhoore / Leana Vapper / Ward Dhoore
Cultuurpodium Elzenhoeve, Bergeijk
Instant Composers Pool Orchestra
PlusEtage, Baarle-Nassau
Bløf
Musis, Arnhem
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
Clouseau
De Roma, Antwerpen
Andrea Bocelli
Sportpaleis, Antwerpen
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Dillewijn, Ankeveen
Edwin Jongedijk - Live cd opname
Nijend 24, Anderen
Disclosure
Shelter, Amsterdam
Brooke Bentham
Paradiso, Amsterdam
Raj Mohan
Amstelkerk, Amsterdam
Blind Date
Club Antre, Amsterdam
Spinning Coin
Cinetol, Amsterdam
The Regrettes
Tolhuistuin, Amsterdam
Eefje De Visser
Paradiso, Amsterdam
Georgisch koor en ensemble Merani
Oranjekerk, Amsterdam
James Oesi / Naardens Kamerorkest
De Duif, Amsterdam
Joran van Pol / Monika Kruse / Olmost / Tahko
De Marktkantine, Amsterdam
Valvetronic Brassband
Melkweg, Amsterdam
Tori Kelly
Melkweg, Amsterdam
The Script
Ziggo Dome, Amsterdam
Ben Watt
Tolhuistuin, Amsterdam
David Keenan
Paradiso, Amsterdam
Russell Howard - Respite
AFAS Live, Amsterdam
Het Gezelschap
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Overslept
Fluor, Amersfoort
The Fire Harvest
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Kern Koppen - STOMP
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere