Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
20:00
M Leuven
Leuven
13:00
M Leuven
Leuven
17:00
Kasteel Erenstein
Kerkrade
16:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
C-Mill
Heerlen
14:30
C-Mill
Heerlen
19:00
Effenaar
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
16:00
Mezz
Breda
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
De Kattendans
Bergeijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Grand Cafe Restaurant 1e Klas
Amsterdam
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
10:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
13:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Doornroosje
Nijmegen
Muziekgieterij
Maastricht
Concertgebouw
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Café Loburg
Wageningen
TivoliVredenburg
Utrecht
De Pul
Uden
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
Effenaar
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Doornroosje
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
14:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Mezz
Breda
Luxor Live
Arnhem
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:00
Gerrits Tuin
Zwolle
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Markant Uden
Uden
Hall Of Fame
Tilburg
013
Tilburg
De Kuip
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
20:00
M Leuven
Leuven
20:30
Café de Cactus
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
22:00
Vera
Groningen
Vera
Groningen
19:30
Vera
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:15
Paard
Den Haag
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
18:15
Paard
Den Haag
zondag 23 augustus 2020
K3
Kursaal Oostende, Oostende
K3
Kursaal Oostende, Oostende
Racoon
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Racoon
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
De Kreuners
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
20:00
Stef Kamil Carlens
M Leuven, Leuven
13:00
Kapitein Winokio
M Leuven, Leuven
17:00
Michael Prins
Kasteel Erenstein, Kerkrade
16:30
The Band - Van Dijsseldonk, Planteijdt En Spanjers Play Music Of The B
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Cooder Connection - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
14:30
Adell Trio - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
19:00
Jack Poels - Blauwe Vear
Effenaar, Eindhoven
15:00
Sam Times (singer-songwriter)
PopEi, Eindhoven
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Broederliefde
De Brielsche Aap, Brielle
16:00
Ray Romijn
Mezz, Breda
20:30
Francis Van Broekhuizen: Leve De Kunst, Leve De Liefde
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Kattendans, Bergeijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Gordon
Grand Cafe Restaurant 1e Klas, Amsterdam
20:00
Fraknoise
Het Sieraad, Amsterdam
20:00
Wolter Kroes
Olympisch Stadion, Amsterdam
17:00
Berget Lewis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
Wolter Kroes
Olympisch Stadion, Amsterdam
15:00
Berget Lewis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:30
Remy van Kesteren
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
10:30
Remy van Kesteren
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Live At Amsterdamse Bostheater DANNY VERA
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
19:00
Martijn Fischer
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
13:00
Snelle & De lieve jongens band - Het Zomer Theater
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
maandag 24 augustus 2020
John West - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
John West - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Ten Feet From Stardom
Kursaal Oostende, Oostende
Algiers
Doornroosje, Nijmegen
The Johnny Cash Roadshow
Muziekgieterij, Maastricht
Alain Clark, Cor Bakker & Band: Soul And Jazz
Concertgebouw, Amsterdam
Pixies
Melkweg, Amsterdam
Bright Eyes
Paradiso, Amsterdam
The Slow Show
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Andre Hazes Jr. - Het Zomertheater
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
dinsdag 25 augustus 2020
Ten Times A Million
Café Loburg, Wageningen
Tank and the Bangas
TivoliVredenburg, Utrecht
Jack Poels
De Pul, Uden
Rolf Sanchez - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Rolf Sanchez - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
The Johnny Cash Roadshow
Effenaar, Eindhoven
John Prine
Paradiso, Amsterdam
Pixies
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ronald Goedemondt - Numero Uno
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Kraak & Smaak
Het Sieraad, Amsterdam
19:30
Jay-Way
Melkweg, Amsterdam
Anna Tivel / Jeffrey Martin
Melkweg, Amsterdam
woensdag 26 augustus 2020
The Johnny Cash Roadshow
TivoliVredenburg, Utrecht
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
20:00
Glodi Lugungu
Comedy Club Haug, Rotterdam
O'G3NE - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
O'G3NE - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Lady Linn
Kursaal Oostende, Oostende
Tank and the Bangas
Doornroosje, Nijmegen
Maartje & Kine - Speelbeesten
Goudse Schouwburg, Gouda
John Prine
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
14:00
Dirk Scheele
Zuiderparktheater, Den Haag
Jack Poels - Blauwe Vear
Mezz, Breda
Anna Tivel / Jeffrey Martin
Luxor Live, Arnhem
GZA – Liquid Swords Live
Q-Factory, Amsterdam
19:30
3x3=9
Paradiso, Amsterdam
19:00
The Visual
Melkweg, Amsterdam
Danny Vera - Het Zomer Theater
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
donderdag 27 augustus 2020
20:00
Altın Gün - Gerrits Tuin
Gerrits Tuin, Zwolle
20:45
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
Jack Poels - Blauwe Vear
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
The Kik
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
16:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Arjen Kleton
Markant Uden, Uden
Dripping Trees
Hall Of Fame, Tilburg
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Xander de Buisonjé - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Xander de Buisonjé - Live @ De Kuip
De Kuip, Rotterdam
Trio van Barbara Dex
Kursaal Oostende, Oostende
The Regrettes
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Blackwave.
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
20:00
Absynthe Minded
M Leuven, Leuven
20:30
The story of the Eagles
Café de Cactus, Hengelo
20:30
Paceshifters
Metropool, Hengelo
22:00
Indian Askin
Vera, Groningen
This Will Destroy You
Vera, Groningen
19:30
Indian Askin
Vera, Groningen
Maartje & Kine - Speelbeesten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
YIN YIN
Effenaar, Eindhoven
19:30
The Kik
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:15
Goldband
Paard, Den Haag
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
18:15
Goldband
Paard, Den Haag