Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
P60
Amstelveen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
Metropool
Hengelo
Effenaar
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
Neushoorn
Leeuwarden
De Peppel
Zeist
Tolhuistuin
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Luxor Live
Arnhem
EKKO
Utrecht
Bibelot
Dordrecht
ACU
Utrecht
Cacaofabriek
Helmond
V11
Rotterdam
Groene Engel
Oss
Metropool
Hengelo
Mainstage
's-Hertogenbosch
Merleyn
Nijmegen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Posttheater
Arnhem
De Meenthe
Steenwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Schiervelde
Roeselare
Meervaart
Amsterdam
Laurenskerk
Rotterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Paradiso
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
Mainstage
's-Hertogenbosch
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Kerkrade
Kerkrade
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Reggehof
Goor
013
Tilburg
De Basiliek
Veenendaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Ahoy
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
EKKO
Utrecht
Manifesto
Hoorn
Neushoorn
Leeuwarden
Mainstage
's-Hertogenbosch
Corneel
Lelystad
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Bibelot
Dordrecht
Vorstin
Hilversum
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
Het Bolwerk
Sneek
Botanique
Brussel
De Roma
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Markant Uden
Uden
Munttheater
Weert
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Figi Theater
Zeist
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Metropool Enschede
Enschede
De Kunstgreep
Oostzaan
Markant Uden
Uden
Boerderij
Zoetermeer
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Tolhuistuin
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
De Peppel
Zeist
Metropool Enschede
Enschede
vrijdag 22 mei 2020
The Bruceband
P60, Amstelveen
Metropole Orkest & SOHN
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Meindert Talma
TivoliVredenburg, Utrecht
Rumours - A Fleetwood Mac Tribute
Metropool, Hengelo
Joy Division Undercover
Effenaar, Eindhoven
H.E.A.T.
Boerderij, Zoetermeer
Eva van Manen
Neushoorn, Leeuwarden
Nick Cave Tribute
De Peppel, Zeist
Lime Cordiale
Tolhuistuin, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Caleb Caudle
Luxor Live, Arnhem
Feng Suave (verplaatst)
EKKO, Utrecht
The Toasters
Bibelot, Dordrecht
LIFE (verplaatst)
ACU, Utrecht
L.A. Vation
Cacaofabriek, Helmond
The Wytches
V11, Rotterdam
Infloyd - Pink Floyd Tribute
Groene Engel, Oss
Vault
Metropool, Hengelo
Blue Man Group
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Nicole Atkins
Merleyn, Nijmegen
zaterdag 23 mei 2020
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Muzenval, Eersel
Johan Goossens - Try Out
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek
De Meenthe, Steenwijk
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Diligentia, Den Haag
Best of... Ton Kas
Spant!, Bussum
The Pink Floyd Sound - The Wall
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Clouseau
De Schiervelde, Roeselare
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Pieter Jan Leusink - 360 Baroque
Laurenskerk, Rotterdam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
London Calling #1
Paradiso, Amsterdam
Bpm Presents: Spectrum Of Spoontech
Dynamo, Eindhoven
Armin van Buuren - All Ages
Ziggo Dome, Amsterdam
Submit Fest 2020 - met o.a. Borders + 2 Years
Baroeg, Rotterdam
Blue Man Group
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Smoove & Turrell
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Anouar Brahem Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
The Best of Cabarestafette - 3 voor de prijs van 1!
Theater Kerkrade, Kerkrade
philharmonie zuidnederland & Toneelgroep Maastricht - Noa Wildschut sp
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Salvatore Adamo
Kursaal Oostende, Oostende
Frans Bauer - Live in Concert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
De Reggehof, Goor
Paul Weller
013, Tilburg
Queen The Music
De Basiliek, Veenendaal
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Beste Zangers Live
Ahoy, Rotterdam
YES
TivoliVredenburg, Utrecht
HAEVN
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Kik
Doornroosje, Nijmegen
Armin van Buuren
Ziggo Dome, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Spiegel, Zwolle
Doomstad #7: Burial Hex / Mai Mai Mai / Laster
EKKO, Utrecht
ABBA GOLD EUROPE
Manifesto, Hoorn
De Grote Meindert Talma Voetbalshow
Neushoorn, Leeuwarden
Blue Man Group
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Corneel, Lelystad
Marble Sounds + Yurt
Cactus Muziekcentrum, Brugge
The Bruceband
Bibelot, Dordrecht
Sandra van Nieuwland
Vorstin, Hilversum
The Legends We've Lost
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters
Orpheus, Apeldoorn
Nicole Atkins
TivoliVredenburg, Utrecht
Grindpad release show + Rezet (D) + 1000 bombs
dB's, Utrecht
Metropole Orkest & SOHN
De Oosterpoort, Groningen
Paul de Munnik @ Noorderkerkzaal
Het Bolwerk, Sneek
Ali Gatie
Botanique, Brussel
Jef Neve
De Roma, Antwerpen
Claudia de Breij - NU
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Waylon
Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
Maarten van Rossem
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater de Kampanje, Den Helder
Jeangu Macrooy
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Rayen Panday - Trigger
Meervaart, Amsterdam
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
De Harmonie, Leeuwarden
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Markant Uden, Uden
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Munttheater, Weert
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
The Silent Comedy
Theater aan de Schie, Schiedam
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Kardol - Welkom
De Kleine Komedie, Amsterdam
3JS - De Aard van het beest - Verhalen met een lach en een traan
Posthuis Theater, Heerenveen
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Figi Theater, Zeist
Stefano Keizers - Sorry Baby
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
The Hackensaw Boys
Metropool Enschede, Enschede
Percossa - Unplugged
De Kunstgreep, Oostzaan
Mega Schlager Feest!
Markant Uden, Uden
The Korgis
Boerderij, Zoetermeer
Swingen bij Willem
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Yves Tumor
Tolhuistuin, Amsterdam
Blue Crime
Bibelot, Dordrecht
Billy & Bloomfish
Sint-Jacobskapel, Nijmegen
De Kift
De Peppel, Zeist
Joy Division Undercover
Metropool Enschede, Enschede