Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Bosuil
Weert
Trix
Antwerpen
BIRD
Rotterdam
dB's
Utrecht
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Paradiso
Amsterdam
De Amer
Amen
EKKO
Utrecht
TRAX
Roeselare
Simplon
Groningen
Theater De Veste
Delft
Nijend 24
Anderen
Sportpaleis
Antwerpen
Botanique
Brussel
Duycker
Hoofddorp
JVC De Schuit
Katwijk
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Sint Catharijnekerk
Brielle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Concordia
Haastrecht
Figi Theater
Zeist
C.C. Achterolmen
Maaseik
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Boerderij
Huizen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Bussel
Oosterhout
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Colosseum Dokkum
Dokkum
Het Kielzog
Hoogezand
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Het Park
Hoorn
Sense
Dokkum
De Poorterij
Zaltbommel
Imperiumtheater
Leiden
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Schalm
Veldhoven
De Nieuwe Kolk
Assen
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Boerderij
Zoetermeer
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Hillegom
Hillegom
Theater de Purmaryn
Purmerend
Nieuwe Nor
Heerlen
De Oosterpoort
Groningen
Energiehuis
Dordrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
Chassé Theater
Breda
Spirit of 66
Verviers
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
DNK
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Omval
Diemen
Tolhuistuin
Amsterdam
De Peppel
Zeist
Bibelot
Dordrecht
In the Woods
Leusden
Drommedaris
Enkhuizen
P60
Amstelveen
Fort33
Leusden
Doornroosje
Nijmegen
Corneel
Lelystad
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Cacaofabriek
Helmond
Groene Engel
Oss
V11
Rotterdam
Het Bolwerk
Sneek
Metropool
Hengelo
Muziekcafé Helmond
Helmond
P3
Purmerend
Muziekpodium DJS
Dordrecht
De Oosterpoort
Groningen
Merleyn
Nijmegen
Luxor Live
Arnhem
Doornroosje
Nijmegen
013
Tilburg
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
DNK
Assen
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord
Oisterwijk
Zaantheater
Zaandam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lotto Arena
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
zaterdag 04 april 2020
Blackbird
De Bosuil, Weert
Blackwave.
Trix, Antwerpen
ANBU
BIRD, Rotterdam
De Kraaien
dB's, Utrecht
Roosbeef
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Klassifest
Paradiso, Amsterdam
Freddy & Francine
De Amer, Amen
Between the Jars
EKKO, Utrecht
Fresku
TRAX, Roeselare
Bishop Nehru
Simplon, Groningen
Pieter Derks
Theater De Veste, Delft
Margriet Sjoerdsma / Martin Fondse - This is not the end
Nijend 24, Anderen
MNM Back to the 90s & Nillies
Sportpaleis, Antwerpen
Saint Motel
Botanique, Brussel
Rick de Leeuw
Duycker, Hoofddorp
The Grey Pants
JVC De Schuit, Katwijk
Easy Life
Botanique, Brussel
Lebanon Hanover / She Past Away
Botanique, Brussel
Her Majesty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Chosen Gospel Choir
Sint Catharijnekerk, Brielle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ruth Jacott
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Wouter Hamel
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Eefje De Visser
Doornroosje, Nijmegen
Maartje & Kine
De Maaspoort, Venlo
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Gooiland, Hilversum
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Concordia, Haastrecht
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Figi Theater, Zeist
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
C.C. Achterolmen, Maaseik
Symphonic Rock Night Band
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Eva Crutzen - Try Out
Theater De Boerderij, Huizen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
The Silent Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
Stefano Keizers - Sorry Baby
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater de Stoep, Spijkenisse
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Theater De Leest, Waalwijk
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Schouwburg Ogterop, Meppel
The Bluebirds
Colosseum Dokkum, Dokkum
The Preacher Men - Blue
Het Kielzog, Hoogezand
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Molenberg, Delfzijl
The Best of Britain - The Passion of Jesus Christ
Schouwburg Het Park, Hoorn
The Bluebirds
Sense, Dokkum
Wibi Soerjadi - Wibi @ The Movies
De Poorterij, Zaltbommel
Frank Blueka
Imperiumtheater, Leiden
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Ludens, Voorburg
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater de Schalm, Veldhoven
Sven Ratzke - Where are we now
De Nieuwe Kolk, Assen
Carolina Dijkhuizen
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Suzan & Freek
Metropool, Hengelo
Jim Speelmans - Huppathee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Albert Hammond Songbook Tour 2020
Boerderij, Zoetermeer
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Kennemer Theater, Beverwijk
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. Hillegom, Hillegom
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Purmaryn, Purmerend
Michelle David & The Gospel Sessions
Nieuwe Nor, Heerlen
Van Dik Hout
De Oosterpoort, Groningen
Amsterdam Klezmer Band
Energiehuis, Dordrecht
Supertrap - Breakfast in America
S.C.C. De Ruchte, Someren
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Chassé Theater, Breda
Kiko Loureiro
Spirit of 66, Verviers
Dreadzone
Bitterzoet, Amsterdam
bbno$
Tolhuistuin, Amsterdam
Sven Ratzke - Where are we now
DNK, Assen
Percossa - Unplugged
Theater de Griffioen, Amstelveen
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
Yael Naim
Tolhuistuin, Amsterdam
De Kift
De Peppel, Zeist
Bleach (Nirvana Tribute)
Bibelot, Dordrecht
Annie Kinsella / Kieran Goss
In the Woods, Leusden
Handsome Poets
Drommedaris, Enkhuizen
Hans Dulfer
P60, Amstelveen
In the Woods - Kieran Goss & Annie Kinsella
Fort33, Leusden
BRUUT! & Anton Goudsmit
Doornroosje, Nijmegen
Rootsriders
Corneel, Lelystad
Def P
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Leif de Leeuw Band - We're We Heading Tour 2020
Cacaofabriek, Helmond
Def Americans
Groene Engel, Oss
Odd Couple + Paksoi
V11, Rotterdam
Julian Sas plays Jimi Hendrix
Het Bolwerk, Sneek
Dog Eat Dog
Metropool, Hengelo
LIVE: Pene Corrida,
Muziekcafé Helmond, Helmond
Drukwerk
P3, Purmerend
Tabanka
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Gallowstreet
De Oosterpoort, Groningen
Anton Goudsmit / BRUUT!
Merleyn, Nijmegen
Dave Clarke / Hyperaktivist
Luxor Live, Arnhem
Bjarki / Remco Beekwilder
Doornroosje, Nijmegen
Subquake: Noisia
013, Tilburg
zondag 05 april 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
DNK, Assen
Spinvis - In Werkelijkheid
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord, Oisterwijk
Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Zaantheater, Zaandam
Lavinia Meijer
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
The Bootleg Sixties - Tribute
Oude Luxor Theater, Rotterdam
#LikeMe in Concert 2020
Lotto Arena, Antwerpen
#LikeMe in Concert 2020
Lotto Arena, Antwerpen