Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Vera
Groningen
Vera
Groningen
Simplon
Groningen
Oude Suikerfabriek
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Willem
Enschede
Effenaar
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Gashouder
Dedemsvaart
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
La Madeleine
Brussel
Botanique
Brussel
Pretpark Walibi Holland
Biddinghuizen
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
Het Bolwerk
Sneek
BIRD
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Livestream
Online
Merleyn
Nijmegen
Le Forum
Liège
Studio 21
Hilversum
Patronaat
Haarlem
Effenaar
Eindhoven
Paard
Den Haag
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paleis 12
Brussel
Botanique
Brussel
Mezz
Breda
Pretpark Walibi Holland
Biddinghuizen
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Livestream
Online
Theater Floralis
Lisse
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Livestream
Online
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
Het Podium
Hoogeveen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Martiniplaza
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Capitole
Gent
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Venray
Venray
zaterdag 13 maart 2021
24e Southern Bluesnight
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
24e Southern Bluesnight
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Vices
Vera, Groningen
The Vices
Vera, Groningen
Cashmyra
Simplon, Groningen
Rawfare
Oude Suikerfabriek, Groningen
Nynke Laverman
De Oosterpoort, Groningen
Avalanche Quartet - Photo by Machine
De Kleine Willem, Enschede
Once
Effenaar, Eindhoven
Dynamo Unplugged: Mayleaf + Fleur (march)
Dynamo, Eindhoven
Smoove & Turrell
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Melise Yazgili - De Schandalige Hoer
Schouwburg de Lawei, Drachten
Beperkt Houdbaar - De Première
Gashouder, Dedemsvaart
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tessa Dixson
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Larkin Poe
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Danakil
La Madeleine, Brussel
Dana Gavanski
Botanique, Brussel
Fieldlab Festival - dance
Pretpark Walibi Holland, Biddinghuizen
Frank Boeijen - Theatertour 2020
Musis, Arnhem
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Orpheus, Apeldoorn
Spinvis - 21.00 Uur
Paradiso, Amsterdam
GZA – Liquid Swords Live
Q-Factory, Amsterdam
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
Boy Pablo
Melkweg, Amsterdam
Rumours of Fleetwood Mac
Melkweg, Amsterdam
Spinvis - 16.00 Uur
Paradiso, Amsterdam
Vera Mann - Goesting
Theater Hof 88, Almelo
Michelle David & The Gospel Sessions show 2
Podium Victorie, Alkmaar
Eden: Seated in Space
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Eden: Streamed Into Space Edition!
Podium Victorie, Alkmaar
Michelle David & The Gospel Sessions show 1
Podium Victorie, Alkmaar
Minka -19.30
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 14 maart 2021
Sacksioni & Reekers
Boerderij, Zoetermeer
Sacksioni & Reekers
Boerderij, Zoetermeer
20:30
DeWolff - EP DeWolff
TivoliVredenburg, Utrecht
Teitur
TivoliVredenburg, Utrecht
Ben van den Dungen Quartet - Tribute to John Coltrane
TivoliVredenburg, Utrecht
Le Garage
dB's, Utrecht
John Coghlan’s Quo
Het Bolwerk, Sneek
BRUUT! & Anton Goudsmit
BIRD, Rotterdam
19:00
Baroeg Gaat Live: Dj’s Amok + Dkarn
Baroeg, Rotterdam
BRUUT! & Anton Goudsmit
BIRD, Rotterdam
Feng Suave
Rotown, Rotterdam
20:00
Andries Tunru & Stefan Hendrikx - Utrecht International
Livestream, Online
Dana Gavanski
Merleyn, Nijmegen
Patricia Kaas
Le Forum, Liège
Paul de Leeuw
Studio 21, Hilversum
Stage 1,5: Hibakusha / Inferum
Patronaat, Haarlem
Rumours - A Fleetwood Mac Tribute
Effenaar, Eindhoven
The Johnny Cash Roadshow
Paard, Den Haag
Boy Pablo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Cem Yilmaz
Paleis 12, Brussel
Tricky
Botanique, Brussel
Stray Train
Mezz, Breda
Fieldlab Festival - pop
Pretpark Walibi Holland, Biddinghuizen
Spinvis - 21:00 Uur
Paradiso, Amsterdam
Roué Verveer - Covid-A-Tori
Ziggo Dome, Amsterdam
The Meteors
Q-Factory, Amsterdam
Roosevelt
Melkweg, Amsterdam
GUIDO
Tolhuistuin, Amsterdam
Nils Frahm
Paradiso, Amsterdam
Elias - The Him Tour
Paradiso, Amsterdam
Spinvis - 16:00 Uur
Paradiso, Amsterdam
Roué Verveer - Covid-A-Tori
Ziggo Dome, Amsterdam
maandag 15 maart 2021
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
DeWolff - Strange Fruits & Undiscovered Plants
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Comedians Among Us - Utrecht International
Livestream, Online
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater Floralis, Lisse
Kvelertak
Patronaat, Haarlem
Vreemde Kostgangers - doen het weer
Parktheater, Eindhoven
Nubiyan Twist
Paradiso, Amsterdam
Elderbrook
Melkweg, Amsterdam
Gilbert O'Sullivan
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nils Frahm
Paradiso, Amsterdam
Plien en Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
dinsdag 16 maart 2021
René van Meurs - Hunkert
Zaantheater, Zaandam
Bremer/McCoy
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
DeWolff - Orchards/Lupine
TivoliVredenburg, Utrecht
Alexis Ffrench
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Teun van den Elzen - Verkiezingenshow - Utrecht International
Livestream, Online
Rayen Panday - Trigger
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Stef Kamil Carlens
C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Locked & Live: Hang Youth
Het Podium, Hoogeveen
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
Venice
De Oosterpoort, Groningen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Martiniplaza, Groningen
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Capitole, Gent
Patricia Kaas
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sam Tompkins
Paradiso, Amsterdam
The Rumjacks
Melkweg, Amsterdam
Plien en Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
woensdag 17 maart 2021
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Robin Trower & Band
Spirit of 66, Verviers
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Venray, Venray