Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
S.C.C. De Enck
Oirschot
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Den Blank
Overijse
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Ahoy
Rotterdam
Grounds
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
De Domijnen
Sittard
Theater Sneek
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Little Devil
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Hall Of Fame
Tilburg
De Warande
Turnhout
Markant Uden
Uden
De Pul
Uden
De Pul
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
Grenswerk
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. De Schakel
Waregem
Munttheater
Weert
De Schalm
Westwoud
Het Klooster
Woerden
Theater de Kaasfabriek
Wormer
De Poorterij
Zaltbommel
De Peppel
Zeist
Figi Theater
Zeist
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Hofnar
Aalten
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Paco Plumtrek
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Fluor
Amersfoort
Shelter
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Amstelkerk
Amsterdam
Club Antre
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Oranjekerk
Amsterdam
De Duif
Amsterdam
De Marktkantine
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nijend 24
Anderen
De Dillewijn
Ankeveen
De Roma
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
vrijdag 20 maart 2020
Barrie Stevens - The Show Must Go On
S.C.C. De Enck, Oirschot
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Bryan Adams Tribute
Kursaal Oostende, Oostende
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Bussel, Oosterhout
I Muvrini
C.C. Den Blank, Overijse
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Willem, Papendrecht
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater de Purmaryn, Purmerend
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
ECI Cultuurfabriek, Roermond
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Davina Michelle
Ahoy, Rotterdam
Valvetronic Brassband
Grounds, Rotterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Walhalla, Rotterdam
Marco Lopes - Wees blij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bløf
Theater aan de Schie, Schiedam
O'G3NE
De Domijnen, Sittard
Ali B - Koorts
Theater Sneek, Sneek
Ruth Jacott
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Stoep, Spijkenisse
The Bootleg Sixties - Tribute
Agnietenhof, Tiel
The Positives
Little Devil, Tilburg
Frans Bauer - Live in Concert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Snuts
Hall Of Fame, Tilburg
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Warande, Turnhout
Soy de Cuba
Markant Uden, Uden
Rose Tattoo
De Pul, Uden
Rose Tattoo
De Pul, Uden
40UP
TivoliVredenburg, Utrecht
Raj Mohan
TivoliVredenburg, Utrecht
Samira’s Blues / KUSH Collective (uitgesteld)
EKKO, Utrecht
Michelle David & The Gospel Sessions
TivoliVredenburg, Utrecht
Handsome Poets
van Beresteyn, Veendam
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater de Schalm, Veldhoven
Daan Boom
De Maaspoort, Venlo
The Ultimate Eagles
Grenswerk, Venlo
Debby Petter - De liefde voorbij
De Maaspoort, Venlo
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Venray, Venray
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Schouwburg Venray, Venray
Enge Buren - BASTA!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Het Gezelschap
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Rowwen Heze
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Leest, Waalwijk
Stef Bos - Tijd
Junushoff Theater, Wageningen
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
The Silent Comedy
Munttheater, Weert
Lynne Hanson
De Schalm, Westwoud
The Bentleys - To Liverpool And Back
Het Klooster, Woerden
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Poorterij, Zaltbommel
Def Americans
De Peppel, Zeist
Javier Guzman - Guzmán
Figi Theater, Zeist
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Musiater, Zevenaar
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Roos Blufpand - De Roos
Schouwburg Odeon, Zwolle
De Jeugd Van Tegenwoordig
Hedon, Zwolle
Giovanca Honours Diana Ross
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 21 maart 2020
Nederpop All Stars
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Hofnar, Aalten
Edwin Evers Band
Podium Victorie, Alkmaar
Waylon
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Terra Volta
Paco Plumtrek, Almelo
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Theaterhotel Almelo, Almelo
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater Hof 88, Almelo
Kern Koppen - STOMP
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ruth Jacott
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
The Fire Harvest
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
The Overslept
Fluor, Amersfoort
Disclosure
Shelter, Amsterdam
Brooke Bentham
Paradiso, Amsterdam
Raj Mohan
Amstelkerk, Amsterdam
Blind Date
Club Antre, Amsterdam
Spinning Coin
Cinetol, Amsterdam
The Regrettes
Tolhuistuin, Amsterdam
Eefje De Visser
Paradiso, Amsterdam
Georgisch koor en ensemble Merani
Oranjekerk, Amsterdam
James Oesi / Naardens Kamerorkest
De Duif, Amsterdam
Joran van Pol / Monika Kruse / Olmost / Tahko
De Marktkantine, Amsterdam
Valvetronic Brassband
Melkweg, Amsterdam
Tori Kelly
Melkweg, Amsterdam
The Script
Ziggo Dome, Amsterdam
Ben Watt
Tolhuistuin, Amsterdam
David Keenan
Paradiso, Amsterdam
Russell Howard - Respite
AFAS Live, Amsterdam
Het Gezelschap
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Edwin Jongedijk - Live cd opname
Nijend 24, Anderen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Dillewijn, Ankeveen
Clouseau
De Roma, Antwerpen
Andrea Bocelli
Sportpaleis, Antwerpen
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Cameretten - Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
Bløf
Musis, Arnhem
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem