Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
TivoliVredenburg
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Bibelot
Dordrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Paradiso
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Neushoorn
Leeuwarden
De Pul
Uden
De Pul
Uden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Musis
Arnhem
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
PopEi
Eindhoven
EKKO
Utrecht
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Willem
Papendrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Paradiso
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
Martinuskerk
Hempens
Het Klooster
Woerden
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agnietenhof
Tiel
Merleyn
Nijmegen
Simplon
Groningen
Little Devil
Tilburg
Theater de Kampanje
Den Helder
Ziggo Dome
Amsterdam
Munttheater
Weert
Hall Of Fame
Tilburg
Orangerie
's-Hertogenbosch
Vorstin
Hilversum
Grenswerk
Venlo
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zinin
Nijverdal
Manifesto
Hoorn
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Podium Victorie
Alkmaar
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Grounds
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Posttheater
Arnhem
Veluvine
Nunspeet
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
C.C. Zundert
Zundert
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Martiniplaza
Groningen
Spirit of 66
Verviers
Little Devil
Tilburg
C.C. De Schakel
Waregem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Dillewijn
Ankeveen
Merleyn
Nijmegen
Rodahal
Kerkrade
Pook
Oostknollendam
Sportpaleis
Antwerpen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
C.C. De Werft
Geel
Tolhuistuin
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Club Antre
Amsterdam
Musis
Arnhem
City Theater
Schijndel
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Paradiso
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
De Groene Zwaan
De Rijp
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Roma
Antwerpen
Agnietenhof
Tiel
Meervaart
Amsterdam
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Dommelhof
Neerpelt
Theater De Omval
Diemen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vrijdag 20 maart 2020
Puur Hollands
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
Raj Mohan
TivoliVredenburg, Utrecht
Rayen Panday
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Reggae Central: Gregory Isaacs Tribute & more
Bibelot, Dordrecht
René van Meurs - Hunkert
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rex Orange County
Paradiso, Amsterdam
Rob de Nijs
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Roos Blufpand - De Roos
Schouwburg Odeon, Zwolle
Roosbeef
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Rootsriders
Neushoorn, Leeuwarden
Rose Tattoo
De Pul, Uden
Rose Tattoo
De Pul, Uden
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater de Purmaryn, Purmerend
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
Musis, Arnhem
Rowwen Heze
Theater De Leest, Waalwijk
Ruth Jacott
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sam Times Release Party
PopEi, Eindhoven
Samira’s Blues / KUSH Collective (uitgesteld)
EKKO, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Lochem, Lochem
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Schipper & Bemanning
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Sevn Alias
Melkweg, Amsterdam
Sisters Of Suffocation / Thanatos
Metropool, Hengelo
Sonic Boom Deep MEDi Special
Melkweg, Amsterdam
Soy de Cuba
Markant Uden, Uden
Spinvis - In Werkelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Willem, Papendrecht
Stef Bos - Tijd
Junushoff Theater, Wageningen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Venray, Venray
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Surifest
Paradiso, Amsterdam
Tankcsapda
Dynamo, Eindhoven
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Martinuskerk, Hempens
The Bentleys - To Liverpool And Back
Het Klooster, Woerden
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Koningshof, Maassluis
The Bluebirds
Schouwburg Amphion, Doetinchem
The Bootleg Sixties - Tribute
Agnietenhof, Tiel
The Hubschrauber
Merleyn, Nijmegen
The Overslept
Simplon, Groningen
The Positives
Little Devil, Tilburg
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater de Kampanje, Den Helder
The Script
Ziggo Dome, Amsterdam
The Silent Comedy
Munttheater, Weert
The Snuts
Hall Of Fame, Tilburg
The Soul Preacher
Orangerie, 's-Hertogenbosch
The Three Degrees
Vorstin, Hilversum
The Ultimate Eagles
Grenswerk, Venlo
Tim Knol - Lost & Found II
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zinin, Nijverdal
Tony MacAlpine
Manifesto, Hoorn
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Trijntje Oosterhuis
Podium Victorie, Alkmaar
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Valvetronic Brassband
Grounds, Rotterdam
Van Dik Hout
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posttheater, Arnhem
Vera Mann - Goesting
Veluvine, Nunspeet
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Agora Theater Lelystad, Lelystad
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Vreemde Kostgangers
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
zaterdag 21 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Zundert, Zundert
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
3J'S
Martiniplaza, Groningen
98% Maximum Soul
Spirit of 66, Verviers
A Tribute To Thin Lizzy: Roisin Dubh
Little Devil, Tilburg
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
Amsterdam Klezmer Band
Schouwburg Het Park, Hoorn
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Dillewijn, Ankeveen
ANBU
Merleyn, Nijmegen
Andre Hazes Jr.
Rodahal, Kerkrade
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Pook, Oostknollendam
Andrea Bocelli
Sportpaleis, Antwerpen
Anuar - EERLIJK
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Kunstgreep, Oostzaan
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Werft, Geel
Ben Watt
Tolhuistuin, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bill Laurance Trio
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Bill Laurence Trio - ECI Cultuurfabriek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Blind Date
Club Antre, Amsterdam
Bløf
Musis, Arnhem
Bon Scotch
City Theater, Schijndel
Boris van der Lek Quartet - Ode aan Jjules Deelder
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Britta Maria / Maurits Fondse - Huiswaarts
Schouwburg de Lawei, Drachten
Brooke Bentham
Paradiso, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
CATCH Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
Chris Verlaan
De Groene Zwaan, De Rijp
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Clouseau
De Roma, Antwerpen
Daan Boom - De Eerste
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Danny Vera - The Lone Stranger
De Nieuwe Kerk, Den Haag
David Keenan
Paradiso, Amsterdam
Dayna Kurtz / Robert Maché
Dommelhof, Neerpelt
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Omval, Diemen
De Janse Bagge Bend
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen