Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Maaspoort
Venlo
Diligentia
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Cafe Stiels
Haarlem
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Ciao
Alphen aan den Rijn
Patronaat
Haarlem
LantarenVenster
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
DNK
Assen
Flint
Amersfoort
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Odeon
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
Spirit of 66
Verviers
Paradiso
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Markant Uden
Uden
Bitterzoet
Amsterdam
Musis
Arnhem
DRU Industriepark
Ulft
Schaffelaartheater
Barneveld
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kleine Willem
Enschede
Theater Kulturhus
Borne
Theater de Stoep
Spijkenisse
Iduna
Drachten
Muziekpodium DJS
Dordrecht
DeLaMar
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Corneel
Lelystad
De Flux
Zaandam
Luxor Live
Arnhem
Theater Sneek
Sneek
G.C. De Wildeman
Herent
TivoliVredenburg
Utrecht
ACU
Utrecht
Duycker
Hoofddorp
Luxor Live
Arnhem
V11
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
Hall Of Fame
Tilburg
Junushoff Theater
Wageningen
TivoliVredenburg
Utrecht
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Theater de Spiegel
Zwolle
Patronaat
Haarlem
Ahoy
Rotterdam
Simplon
Groningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Musis
Arnhem
Rockhal
Esch zur Alzette
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
TivoliVredenburg
Utrecht
Poppodium Volt
Sittard
Het Veur Theater
Leidschendam
Posttheater
Arnhem
Doornroosje
Nijmegen
Little Devil
Tilburg
Bibelot
Dordrecht
So What!
Gouda
Theater PePijn
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Markant Uden
Uden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
TivoliVredenburg
Utrecht
De Toegift
Den Hoorn
Perron-3
Rosmalen
Munttheater
Weert
Theater 't Speelhuis
Helmond
013
Tilburg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Botanique
Brussel
Melkweg
Amsterdam
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Concertgebouw
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Podium Victorie
Alkmaar
C.C. Parnassos
Utrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
Vera
Groningen
donderdag 09 april 2020
Plien & Bianca - En nu dan?
Theaterhotel Almelo, Almelo
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ribattuta Musica - Bachs Matthäus-Passion
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rundfunk - Todesangstschrei
De Maaspoort, Venlo
Sanne Wallis de Vries - Kom
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Verte
Theater de Stoep, Spijkenisse
Saskia Laroo Band
Cafe Stiels, Haarlem
Scylla
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Wennekerpand, Schiedam
Sven Ratzke - Where are we now
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sweet Mary Jane
Ciao, Alphen aan den Rijn
Tarja
Patronaat, Haarlem
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
LantarenVenster, Rotterdam
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
The Bluebirds
DNK, Assen
The Bootleg Sixties - Tribute
Flint, Amersfoort
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Dok6, Panningen
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Dok6, Panningen
The Silent Comedy
Theater de Kom, Nieuwegein
The Soul Preacher
Schouwburg Odeon, Zwolle
The Streets (UK)
Paradiso, Amsterdam
The TIP
Spirit of 66, Verviers
The Yukon Club
Paradiso, Amsterdam
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Lindenberg Theater, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Markant Uden, Uden
Two Another
Bitterzoet, Amsterdam
Van Dik Hout
Musis, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DRU Industriepark, Ulft
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Schaffelaartheater, Barneveld
Vreemde Kostgangers
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys
Theater aan de Schie, Schiedam
Wouter Hamel - Wouter Hamel’s Nightclub
De Kleine Willem, Enschede
vrijdag 10 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Kulturhus, Borne
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Theater de Stoep, Spijkenisse
50 Years ELP with the Carl Palmer Band
Iduna, Drachten
A Beatles Night
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
Anvil
Corneel, Lelystad
Band of Friends
De Flux, Zaandam
Ben Miller Band
Luxor Live, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Birds of Chicago
G.C. De Wildeman, Herent
Blackout: Benny L / Black Sun Empire / DC Breaks / Serum
TivoliVredenburg, Utrecht
Blue Crime
ACU, Utrecht
Bob Wayne
Duycker, Hoofddorp
Broken Brass
Luxor Live, Arnhem
Cable Ties
V11, Rotterdam
Carista
BIRD, Rotterdam
Clan Of Xymox
Hall Of Fame, Tilburg
Claudia de Breij - NU
Junushoff Theater, Wageningen
Cliff de Zoete / Meduza / Mitch de Klein
TivoliVredenburg, Utrecht
Cult!Live: Amenra plays The Mirror by Tarkovsky
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Spiegel, Zwolle
David Benjamin
Patronaat, Haarlem
Davina Michelle
Ahoy, Rotterdam
De Likt
Simplon, Groningen
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater de Stoep, Spijkenisse
Def P
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Musis, Arnhem
Dub Inc
Rockhal, Esch zur Alzette
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Edwin Evers Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Eternity of Pain Tour
Poppodium Volt, Sittard
Eva Crutzen - Try Out
Het Veur Theater, Leidschendam
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Posttheater, Arnhem
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
Finsterforst
Little Devil, Tilburg
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Bibelot, Dordrecht
Fleurie & Ruelle
So What!, Gouda
Flip Noorman - Love it!
Theater PePijn, Den Haag
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Frans Bauer - Live in Concert
Theater aan de Schie, Schiedam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Markant Uden, Uden
Fresku - Voordat het te laat is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Glennis Grace
TivoliVredenburg, Utrecht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Toegift, Den Hoorn
Grof geschud - Lijmen
Perron-3, Rosmalen
Hadewych Doet De Dames
Munttheater, Weert
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
Hart'sTocht
013, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Igorrr
Botanique, Brussel
Islandman
Melkweg, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Jennie Lena
Concertgebouw, Amsterdam
Jeroen van Vliet Moon Trio
Bimhuis, Amsterdam
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
Theater Bouwkunde, Deventer
Joe Buck
Podium Victorie, Alkmaar
Johan Goossens - Try Out
C.C. Parnassos, Utrecht
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Joost Patocka All Stars
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Judy Blank
Paradiso, Amsterdam
Kakkmaddafakka
Vera, Groningen