Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Poppodium Volt
Sittard
Podium Victorie
Alkmaar
Perron-3
Rosmalen
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Neushoorn
Leeuwarden
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Musis
Arnhem
Munttheater
Weert
Metropool Enschede
Enschede
Metropool
Hengelo
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Little Devil
Tilburg
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Iduna
Drachten
Hoftheater
Raalte
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Depot
Leuven
Hall Of Fame
Tilburg
Grounds
Rotterdam
Grote Kerk
Den Haag
Grote Kerk
Den Haag
Gigant
Apeldoorn
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebouw-T
Bergen op Zoom
G.C. De Wildeman
Herent
Fulcotheater
IJsselstein
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Energiehuis
Dordrecht
Effenaar
Eindhoven
Duycker
Hoofddorp
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Velinx
Tongeren
De Toegift
Den Hoorn
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Flux
Zaandam
De Domijnen
Sittard
dB's
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Corneel
Lelystad
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Concertgebouw
Amsterdam
Cactus Muziekcentrum
Brugge
C.C. Parnassos
Utrecht
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Botanique
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
Bitterzoet
Amsterdam
BIRD
Rotterdam
Bimhuis
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Baroeg
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ahoy
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
AFAS Live
Amsterdam
ACU
Utrecht
013
Tilburg
013
Tilburg
't Rozenknopje
Eindhoven
't Rozenknopje
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
vrijdag 10 april 2020
Eternity of Pain Tour
Poppodium Volt, Sittard
Joe Buck
Podium Victorie, Alkmaar
Grof geschud - Lijmen
Perron-3, Rosmalen
David Benjamin
Patronaat, Haarlem
Loudness
Patronaat, Haarlem
The Silent Comedy
Parktheater, Eindhoven
Lebbis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Ervaring
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Indien
Paradiso, Amsterdam
Judy Blank
Paradiso, Amsterdam
Residentie Orkest - Passie in het Paard
Paard, Den Haag
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Neushoorn, Leeuwarden
A Beatles Night
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Yuri Honing
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Best of Britain
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Musis, Arnhem
Hadewych Doet De Dames
Munttheater, Weert
Kraantje Pappie
Metropool Enschede, Enschede
Ryan McGarvey
Metropool, Hengelo
Swedish Death Candy
Merleyn, Nijmegen
Islandman
Melkweg, Amsterdam
M Huncho
Melkweg, Amsterdam
No Fun At All / Satanic Surfers
Melkweg, Amsterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Markant Uden, Uden
Broken Brass
Luxor Live, Arnhem
Ben Miller Band
Luxor Live, Arnhem
Finsterforst
Little Devil, Tilburg
Ntjam Rosie
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Claudia de Breij - NU
Junushoff Theater, Wageningen
Nina De La Parra - Gods wegen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Onze Henry
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
50 Years ELP with the Carl Palmer Band
Iduna, Drachten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Hoftheater, Raalte
Eva Crutzen - Try Out
Het Veur Theater, Leidschendam
Kensington
Het Depot, Leuven
Clan Of Xymox
Hall Of Fame, Tilburg
Muyayo Rif
Grounds, Rotterdam
Pieter Jan Leusink / The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Grote Kerk, Den Haag
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Grote Kerk, Den Haag
Toontje Lager
Gigant, Apeldoorn
Temple of Rock on Tour
Gebr. De Nobel, Leiden
Def P
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Birds of Chicago
G.C. De Wildeman, Herent
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
Fulcotheater, IJsselstein
Maxi Jazz
Fluor, Amersfoort
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
Lavinia Meijer
Energiehuis, Dordrecht
Malford Milligan & The Southern Aces
Effenaar, Eindhoven
Bob Wayne
Duycker, Hoofddorp
Percossa - Unplugged
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
Roosbeef
Doornroosje, Nijmegen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Diligentia, Den Haag
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Milow
De Velinx, Tongeren
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Toegift, Den Hoorn
Tabitha
De Oosterpoort, Groningen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
philharmonie zuidnederland
De Maaspoort, Venlo
Kiki Schippers - Waar? (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
De Harmonie, Leeuwarden
Band of Friends
De Flux, Zaandam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Domijnen, Sittard
Tribute to The Cure
dB's, Utrecht
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Spinvis - In Werkelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Anvil
Corneel, Lelystad
Fresku - Voordat het te laat is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jennie Lena
Concertgebouw, Amsterdam
Cult!Live: Amenra plays The Mirror by Tarkovsky
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Johan Goossens - Try Out
C.C. Parnassos, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Den Herd, Bladel
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
C.C. Achterolmen, Maaseik
Javier Guzman - Guzmán
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Igorrr
Botanique, Brussel
Ultimate Eagles
Boerderij, Zoetermeer
Two Another
Bitterzoet, Amsterdam
Carista
BIRD, Rotterdam
Jeroen van Vliet Moon Trio
Bimhuis, Amsterdam
Rootsriders
Bibelot, Dordrecht
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Bibelot, Dordrecht
Supersuckers + Lonewolf + Baby Face Nelson
Baroeg, Rotterdam
Kokoroko
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Davina Michelle
Ahoy, Rotterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rolf Sanchez
AFAS Live, Amsterdam
Blue Crime
ACU, Utrecht
Hart'sTocht
013, Tilburg
Krisiun + Gruesome
013, Tilburg
Polly & Bruce
't Rozenknopje, Eindhoven
Polly & Bruce albumpresentatie 'Acid Love'
't Rozenknopje, Eindhoven
zaterdag 11 april 2020
Rundfunk - Todesangstschrei
Zaantheater, Zaandam
Amsterdam Klezmer Band
Zaantheater, Zaandam
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Fresku - Voordat het te laat is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Trix, Antwerpen
Rembrandt Frerichs / Ties Mellema
TivoliVredenburg, Utrecht
Racoon
TivoliVredenburg, Utrecht
The Best of Britain - The Passion of Jesus Christ
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond