Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Iduna
Drachten
Chassé Theater
Breda
Muziekcafé Helmond
Helmond
Merleyn
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Buitenpoort
Huissen
Vera
Groningen
Concertgebouw
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Hedon
Zwolle
Neushoorn
Leeuwarden
Podium Victorie
Alkmaar
De Roma
Antwerpen
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
De Bonte Wever
Assen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Concertgebouw
Amsterdam
Little Devil
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Bitterzoet
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Muziekgieterij
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
De Oosterpoort
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
Neushoorn
Leeuwarden
Orpheus
Apeldoorn
dB's
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Tolhuistuin
Amsterdam
Handelsbeurs
Gent
ATLAS Theater
Emmen
De Harmonie
Leeuwarden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Paradiso
Amsterdam
De Kreun
Kortrijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Baroeg
Rotterdam
DeLaMar
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Paard
Den Haag
Het spectrum
Schijndel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
DeLaMar
Amsterdam
zondag 12 april 2020
BarokOpera
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ben Miller Band
Bitterzoet, Amsterdam
Bryan MG
Paradiso, Amsterdam
Classic Voices Of The Middle East In Paradiso
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends / Sezgin Gülec
Toomler Theater, Amsterdam
Fleurie / Ruelle
Concertgebouw, Amsterdam
FORQ
Bimhuis, Amsterdam
Gyedu-Blay Ambolley & his Sekondi band
Tolhuistuin, Amsterdam
GZA
Q-Factory, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Igorrr
TivoliVredenburg, Utrecht
Jett Rebel
De Oosterpoort, Groningen
Joost Patocka
TivoliVredenburg, Utrecht
K3
Kursaal Oostende, Oostende
K3
Kursaal Oostende, Oostende
K3
Kursaal Oostende, Oostende
Krisiun • Gruesome + supports
Iduna, Drachten
Ladysmith Black Mambazo
Chassé Theater, Breda
LIVE: Up The Irons: 20 Wasted Years
Muziekcafé Helmond, Helmond
Meru
Merleyn, Nijmegen
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
Reggaeville Easter Special
Melkweg, Amsterdam
Stones Sessions
De Buitenpoort, Huissen
Supersuckers
Vera, Groningen
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Concertgebouw, Amsterdam
The Soul Preacher
Wilminktheater, Enschede
Thecolorgrey
Ancienne Belgique (AB), Brussel
These Go To Eleven
Hedon, Zwolle
Ultimate Eagles
Neushoorn, Leeuwarden
Victorie Sunday Sessions: Bo Saris
Podium Victorie, Alkmaar
Yasiin Bey
De Roma, Antwerpen
Yeni Türkü
Paard, Den Haag
Yuzyuzeyken Konusuruz
Melkweg, Amsterdam
maandag 13 april 2020
Adele Project
AFAS Circustheater, Scheveningen
Alex Zhang Hungtai
Paradiso, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Birds of Chicago
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends / David Linszen
Toomler Theater, Amsterdam
Fleurie / Ruelle
Concertgebouw, Amsterdam
Fource
De Bonte Wever, Assen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jasper van 't Hof Blazers Kwartet - Sunday Afternoon Jazz
TivoliVredenburg, Utrecht
Judy Blank
TivoliVredenburg, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
paasconcerten #45
Luxor Live, Arnhem
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel
Concertgebouw, Amsterdam
Ross the Boss (USA) + Burning Witches (CH) + Asomvel (UK)
Little Devil, Tilburg
SWEET CAROLINE Tribute to Neil Diamond
TivoliVredenburg, Utrecht
TaxiWars
De Helling, Utrecht
The Analogues
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
The Best of Britain - The Passion of Jesus Christ
Schouwburg Cuijk, Cuijk
The Slow Readers Club
Bitterzoet, Amsterdam
The Soul Preacher
Leidse Schouwburg, Leiden
Ultimate Eagles
Muziekgieterij, Maastricht
We Love Songfestival | Het grote meezingfeest!
Parktheater, Eindhoven
Yasiin Bey
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 14 april 2020
10CC
Concertgebouw, Amsterdam
Alexandra Stréliski
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Spiegel, Zwolle
Birds of Chicago
De Oosterpoort, Groningen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Casey Lowry
Merleyn, Nijmegen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Bussel, Oosterhout
Dirty Robot
Neushoorn, Leeuwarden
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Orpheus, Apeldoorn
Escape-ism
dB's, Utrecht
Foals
AFAS Live, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Grof geschud - Lijmen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Parktheater, Eindhoven
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Luka Bloom
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Miami Horror
Tolhuistuin, Amsterdam
Millionaire
Handelsbeurs, Gent
Plien & Bianca - En nu dan?
ATLAS Theater, Emmen
Rayen Panday - Trigger
De Harmonie, Leeuwarden
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Zaantheater, Zaandam
Ruth Jacott
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tawiah
Paradiso, Amsterdam
TaxiWars
De Kreun, Kortrijk
The Analogues
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Oude Luxor Theater, Rotterdam
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Schouwburg Amphion, Doetinchem
The Plot In You + Thousand Below + Captives
Baroeg, Rotterdam
The Silent Comedy
DeLaMar, Amsterdam
Thundercat
Paradiso, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Eendracht, Gemert
Venice
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Will And The People
Paard, Den Haag
woensdag 15 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het spectrum, Schijndel
10CC
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam