Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Boerderij
Zoetermeer
Theater Ludens
Voorburg
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Musis
Arnhem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Paradiso
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Iduna
Drachten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Bouwkunde
Deventer
Metropool
Hengelo
Metropool Enschede
Enschede
Bibelot
Dordrecht
Doornroosje
Nijmegen
P60
Amstelveen
Tolhuistuin
Amsterdam
EKKO
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Podium Victorie
Alkmaar
Groene Engel
Oss
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Fort33
Leusden
Bimhuis
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Altstadt
Eindhoven
Café Wilhelmina
Eindhoven
Duycker
Hoofddorp
Grounds
Rotterdam
Metropool
Hengelo
Het Bolwerk
Sneek
Melkweg
Amsterdam
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Café Loburg
Wageningen
Spant!
Bussum
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Gooiland
Hilversum
De Spot
Middelburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Schattelijn
Geertruidenberg
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater Hofpoort
Coevorden
De Amer
Amen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Flint
Amersfoort
Wilminktheater
Enschede
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theaterkerk Hemels
Twisk
De Warande
Turnhout
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Overasselt Theater
Overasselt
Metropool Enschede
Enschede
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Mainstage
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Trix
Antwerpen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Grote Kerk
Groede
TivoliVredenburg
Utrecht
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Forum Theater
Sittard
Deventer Schouwburg
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
Agnietenhof
Tiel
DeLaMar
Amsterdam
DNK
Assen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
dB's
Utrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Patronaat
Haarlem
Podium Victorie
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
Lotto Arena
Antwerpen
Iduna
Drachten
De Oosterpoort
Groningen
Sexyland
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Het Podium
Hoogeveen
Neushoorn
Leeuwarden
vrijdag 17 april 2020
Andy Fairweather Low
Boerderij, Zoetermeer
Enge Buren - BASTA!
Theater Ludens, Voorburg
Roos Blufpand - De Roos
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Venice
Musis, Arnhem
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fresku - Voordat het te laat is
Stadstheater Arnhem, Arnhem
The Rushians
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Hyukoh
Paradiso, Amsterdam
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater de Schalm, Veldhoven
Feuerengel
Iduna, Drachten
Sven Ratzke - Where are we now
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
Def Americans
Metropool, Hengelo
Lenteoffensief
Metropool Enschede, Enschede
Leif de Leeuw Band
Bibelot, Dordrecht
Quelle Chris
Doornroosje, Nijmegen
Culture ft Kenyatta Hill
P60, Amstelveen
Ghetto Kumbé
Tolhuistuin, Amsterdam
School Is Cool
EKKO, Utrecht
Boogie Monster / Hilltop Howlers
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Montis, Goudsmit en Directie
Podium Victorie, Alkmaar
Groene Engel Heavy: Antillectual / Camp High Gain / Drunktank
Groene Engel, Oss
The Rushians
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Mooi Wark Kroegentocht 2020
Fort33, Leusden
Punkt Vrt Plastik & Perforator
Bimhuis, Amsterdam
Brotherhood Squad / Leafs / Yung Nnelg
Doornroosje, Nijmegen
PAX the humanoid
Altstadt, Eindhoven
Boogie Beasts
Café Wilhelmina, Eindhoven
Grandmaster Flash
Duycker, Hoofddorp
Les Freres Smith
Grounds, Rotterdam
Big Band Hengelo
Metropool, Hengelo
YVI cd presenatie
Het Bolwerk, Sneek
Maduk
Melkweg, Amsterdam
Blues Jamsessie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Lemon (NL)
Café Loburg, Wageningen
zaterdag 18 april 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Spant!, Bussum
Sven Ratzke - Where are we now
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater Gooiland, Hilversum
Rootsriders
De Spot, Middelburg
Rayen Panday - Trigger
Lindenberg Theater, Nijmegen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
René van Meurs - Hunkert
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Schattelijn, Geertruidenberg
Lebbis - De Ervaring
Fulcotheater, IJsselstein
Best of... Ton Kas
Theater de Purmaryn, Purmerend
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Fuse Live
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Hofpoort, Coevorden
Alex Roeka - RAUWE GENADE
De Amer, Amen
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater de Koornbeurs, Franeker
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Flint, Amersfoort
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
The Bluebirds
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
Theaterkerk Hemels, Twisk
Javier Guzman - Guzmán
De Warande, Turnhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Overasselt Theater, Overasselt
Eastern Promises Fest
Metropool Enschede, Enschede
Izaline Calister
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Back Stage Klassiek - Conservatorium Maastricht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Fource
Mainstage, 's-Hertogenbosch
De Kift / Pip Blom
Paradiso, Amsterdam
Jayh
Melkweg, Amsterdam
Rowwen Heze
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
School Is Cool
Trix, Antwerpen
Clannad
Philharmonie Haarlem, Haarlem
JW Roy
Grote Kerk, Groede
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
Gare de Lyon - Met Henriëtte van der Meij & Bartho Braat
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Sweet Caroline
De Meenthe, Steenwijk
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Absolutely Floyd
Forum Theater, Sittard
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Deventer Schouwburg, Deventer
Magenta / Tiger Moth Tales
Boerderij, Zoetermeer
Ruth Jacott
Agnietenhof, Tiel
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
DNK, Assen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
The Silent Comedy
ATLAS Theater, Emmen
Noordkaap
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Supersuckers
dB's, Utrecht
Hadewych Doet De Dames
Schouwburg de Lawei, Drachten
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Schouwburg Lochem, Lochem
Roosbeef
Patronaat, Haarlem
Feuerengel
Podium Victorie, Alkmaar
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Gers Pardoel
Lotto Arena, Antwerpen
Het Gezelschap
Iduna, Drachten
Joe Buck
De Oosterpoort, Groningen
ANBU
Sexyland, Amsterdam
De Kraaien
Podium Victorie, Alkmaar
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Het Podium, Hoogeveen
Yung Nnelg
Neushoorn, Leeuwarden