Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Bimhuis
Amsterdam
20:00
C.C. Genk
Genk
19:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Doopsgezinde Kerk
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:30
Metropool
Hengelo
20:00
Musis
Arnhem
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
Q-Factory
Amsterdam
TapasTheater
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:00
Vera
Groningen
19:30
Bergsingelkerk
Rotterdam
Beurs van Berlage
Amsterdam
19:30
Bibelot
Dordrecht
Bimhuis
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
C.C. Genk
Genk
20:00
Café de Cactus
Hengelo
19:30
Cinetol
Amsterdam
19:00
Concertgebouw
Amsterdam
21:15
Concertgebouw
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
19:30
Doornroosje
Nijmegen
Festivalpark Werchter
Werchter
Festivalpark Werchter
Werchter
Festivalpark Werchter
Werchter
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
LantarenVenster
Rotterdam
19:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Megaland
Landgraaf
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
Paard
Den Haag
Paleis Soestdijk
Baarn
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Poppodium Volt
Sittard
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TapasTheater
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuispark
Dokkum
19:00
Vera
Groningen
Vrijthof
Maastricht
Zeeheldentheater
Den Haag
Badstrand Nes
Ameland
Beurs van Berlage
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Cinetol
Amsterdam
Corneel
Lelystad
19:45
dB's
Utrecht
20:45
dB's
Utrecht
20:00
De Flux
Zaandam
20:45
De Flux
Zaandam
De Helling
Utrecht
19:45
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Festivalpark Werchter
Werchter
Festivalpark Werchter
Werchter
20:00
Iduna
Drachten
Julianapark
Venlo
Kruidtuin
Mechelen
19:30
Luxor Live
Arnhem
Martiniplaza
Groningen
Megaland
Landgraaf
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Mezz
Breda
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:15
Neushoorn
Leeuwarden
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
18:30
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:30
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
P60
Amstelveen
15:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:15
Q-Factory
Amsterdam
Recreatiepark de Ulesprong
Sint Nicolaasga
20:00
So What!
Gouda
TapasTheater
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuispark
Dokkum
woensdag 30 juni 2021
Amsterdam Roots Festival
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Genk, Genk
19:15
Roué Verveer
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:15
Roué Verveer
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
K.O.Brass
Doopsgezinde Kerk, Utrecht
Daniel Romano
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Linde Schöne
Melkweg, Amsterdam
21:30
Waltzburg
Metropool, Hengelo
20:00
Keb Mo
Musis, Arnhem
Tourist LeMC
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:00
Ntjam Rosie show 1
Podium Victorie, Alkmaar
Grollo - Tribute To Cuby + Blizzards
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Ntjam Rosie show 2
Podium Victorie, Alkmaar
Mushroomhead
Q-Factory, Amsterdam
Amsterdam Roots Festival
TapasTheater, Amsterdam
Peter Pannekoek
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:00
BAMBARA
Vera, Groningen
donderdag 01 juli 2021
19:30
K.O.Brass
Bergsingelkerk, Rotterdam
Zomer in de Beurs
Beurs van Berlage, Amsterdam
19:30
De Kift
Bibelot, Dordrecht
Amsterdam Roots Festival
Bimhuis, Amsterdam
20:00
GIAN
BIRD, Rotterdam
20:00
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Genk, Genk
20:00
Joost Vergoossen
Café de Cactus, Hengelo
19:30
Eyal
Cinetol, Amsterdam
19:00
Danny Vera / Metropole Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
21:15
Danny Vera / Metropole Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
Peter Pannekoek
De Meerpaal, Dronten
20:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
19:30
ROOS VAN NIJMEGEN VOORRONDE 3
Doornroosje, Nijmegen
Rock Werchter
Festivalpark Werchter, Werchter
Balthazar (Be)
Festivalpark Werchter, Werchter
Balthazar (Be)
Festivalpark Werchter, Werchter
20:00
igone
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Robin Kester
LantarenVenster, Rotterdam
19:00
Intercity 106
Luxor Live, Arnhem
Intercity 106
Luxor Live, Arnhem
Landgraaf Live: Mother Mercury
Megaland, Landgraaf
20:30
Steffen Morrison The Art Of Being Human
Musis, Arnhem
20:00
Steef de Jong
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:30
De Niemanders
Paard, Den Haag
Bryan Ferry - Royal Park Live
Paleis Soestdijk, Baarn
18:00
Het Zomer Theater: Douwe Bob
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:00
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Boost!
Poppodium Volt, Sittard
19:15
Roué Verveer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:15
Roué Verveer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Amsterdam Roots Festival
TapasTheater, Amsterdam
Reuring
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniel Romano
TivoliVredenburg, Utrecht
Waltzburg
TivoliVredenburg, Utrecht
Dokk'em Open Air
Tolhuispark, Dokkum
19:00
Rats on Rafts
Vera, Groningen
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
Zeeheldenfestival
Zeeheldentheater, Den Haag
vrijdag 02 juli 2021
MadNes
Badstrand Nes, Ameland
Zomer in de Beurs
Beurs van Berlage, Amsterdam
Amsterdam Roots Festival
Bimhuis, Amsterdam
21:00
KIEFF
Cinetol, Amsterdam
Joe Buck
Corneel, Lelystad
19:45
Hang Youth
dB's, Utrecht
20:45
Hang Youth
dB's, Utrecht
20:00
Lois Lane - Acoustic
De Flux, Zaandam
20:45
Lois Lane - Acoustic - Show 2
De Flux, Zaandam
Robert Jon & The Wreck
De Helling, Utrecht
19:45
Sonic Whip
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Nouveau Vélo / Rats on Rafts
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Sonic Whip
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Rats on Rafts
Doornroosje, Nijmegen
Rock Werchter
Festivalpark Werchter, Werchter
Goose
Festivalpark Werchter, Werchter
20:00
Fokko
Iduna, Drachten
Stereo Sunday
Julianapark, Venlo
Botaniek Live: Altın Gün
Kruidtuin, Mechelen
19:30
KingFisher Sky
Luxor Live, Arnhem
Roué Verveer
Martiniplaza, Groningen
Landgraaf Live: Brings
Megaland, Landgraaf
GIAN
Melkweg, Amsterdam
20:30
Hannah Mae
Metropool, Hengelo
20:00
Figgie / Global Charming / Personal Trainer / Pip Blom
Mezz, Breda
20:00
Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:15
Hans Dulfer
Neushoorn, Leeuwarden
16:00
De Amsterdamse Zomer: Maan - matinee
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
De Amsterdamse Zomer: Maan
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Steef de Jong
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
AmenRa
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
18:30
Metropool Open Air: Rolf Sanchez
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:30
AliA / DTM Funk
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
Plunder
P60, Amstelveen
15:00
No Art | By Day
Paradiso, Amsterdam
20:30
Stage 1,5 meter: Pieter de Graaf
Patronaat, Haarlem
18:00
Het Zomer Theater: Snelle
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:15
The Freewheelin' Tommy Ebben
Q-Factory, Amsterdam
Beachrockers Festival
Recreatiepark de Ulesprong, Sint Nicolaasga
20:00
Yvi + Eelke
So What!, Gouda
Amsterdam Roots Festival
TapasTheater, Amsterdam
Reuring
Theater de Purmaryn, Purmerend
Matteo Myderwyk
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
MEAU
TivoliVredenburg, Utrecht
Dokk'em Open Air
Tolhuispark, Dokkum