Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:45
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
dB's
Utrecht
Recreatiepark de Ulesprong
Sint Nicolaasga
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Kruidtuin
Mechelen
Vrijthof
Maastricht
Corneel
Lelystad
20:15
Neushoorn
Leeuwarden
Megaland
Landgraaf
18:30
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Patronaat
Haarlem
Martiniplaza
Groningen
Vera
Groningen
20:00
So What!
Gouda
Vakantiepark De Groene Heuvels
Ewijk
20:00
Iduna
Drachten
Tolhuispark
Dokkum
20:30
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Zeeheldentheater
Den Haag
20:00
Mezz
Breda
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Luxor Live
Arnhem
Bimhuis
Amsterdam
Beurs van Berlage
Amsterdam
TapasTheater
Amsterdam
15:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:15
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
Badstrand Nes
Ameland
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Balkenhaven
Zaandam
Festivalpark Werchter
Werchter
Festivalpark Werchter
Werchter
Festivalpark Werchter
Werchter
Recreatiegebied Zeumeren
Voorthuizen
Julianapark
Venlo
Recreatieplas Strijkviertel
Utrecht
19:45
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
dB's
Utrecht
19:30
Het Bolwerk
Sneek
Recreatiepark de Ulesprong
Sint Nicolaasga
19:00
Baroeg
Rotterdam
Het Everloo
Rossum
Theater de Purmaryn
Purmerend
Jan Cunen Park
Oss
19:30
Groene Engel
Oss
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Livestream
Online
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Kruidtuin
Mechelen
Vrijthof
Maastricht
20:00
Openluchttheater Lichtenvoorde
Lichtenvoorde
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Megaland
Landgraaf
17:00
Camping Kallumaan
Kraggenburg
18:30
Openluchttheater Hertme
Hertme
22:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:45
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Vakantiepark De Groene Heuvels
Ewijk
De roost
Erp
Westelijke Kanaalweg
Elsloo
Tolhuispark
Dokkum
18:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Zeeheldentheater
Den Haag
Galderse Meren
Breda
23:30
Mezz
Breda
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paleis Soestdijk
Baarn
Kavka
Antwerpen
Festivalterrein Kleingouw
Andijk
Johan Cruijff ArenA
Amsterdam-Zuidoost
vrijdag 02 juli 2021
19:45
Hang Youth
dB's, Utrecht
Matteo Myderwyk
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
MEAU
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Hang Youth
dB's, Utrecht
Beachrockers Festival
Recreatiepark de Ulesprong, Sint Nicolaasga
Reuring
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:45
Sonic Whip
Doornroosje, Nijmegen
AmenRa
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
21:00
Nouveau Vélo / Rats on Rafts
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Sonic Whip
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Rats on Rafts
Doornroosje, Nijmegen
Botaniek Live: Altın Gün
Kruidtuin, Mechelen
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
Joe Buck
Corneel, Lelystad
20:15
Hans Dulfer
Neushoorn, Leeuwarden
Landgraaf Live: Brings
Megaland, Landgraaf
18:30
Metropool Open Air: Rolf Sanchez
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:30
Hannah Mae
Metropool, Hengelo
20:00
Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Stage 1,5 meter: Pieter de Graaf
Patronaat, Haarlem
Roué Verveer
Martiniplaza, Groningen
Daniel Romano
Vera, Groningen
20:00
Yvi + Eelke
So What!, Gouda
Down the Rabbit Hole
Vakantiepark De Groene Heuvels, Ewijk
20:00
Fokko
Iduna, Drachten
Dokk'em Open Air
Tolhuispark, Dokkum
20:30
AliA / DTM Funk
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Zeeheldenfestival
Zeeheldentheater, Den Haag
20:00
Figgie / Global Charming / Personal Trainer / Pip Blom
Mezz, Breda
20:00
Steef de Jong
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
KingFisher Sky
Luxor Live, Arnhem
Amsterdam Roots Festival
Bimhuis, Amsterdam
Zomer in de Beurs
Beurs van Berlage, Amsterdam
Amsterdam Roots Festival
TapasTheater, Amsterdam
15:00
No Art | By Day
Paradiso, Amsterdam
16:00
De Amsterdamse Zomer: Maan - matinee
Olympisch Stadion, Amsterdam
GIAN
Melkweg, Amsterdam
20:00
Julidans
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
De Amsterdamse Zomer: Maan
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:15
The Freewheelin' Tommy Ebben
Q-Factory, Amsterdam
21:00
KIEFF
Cinetol, Amsterdam
20:30
Plunder
P60, Amstelveen
MadNes
Badstrand Nes, Ameland
18:00
Het Zomer Theater: Snelle
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:00
Boogie Monster
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 03 juli 2021
19:00
Grollo Tribute To Cuby & The Blizzards
Hedon, Zwolle
21:00
Grollo - Tribute To Cuby & The Blizzards
Hedon, Zwolle
Toine
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Toine
Boerderij, Zoetermeer
Heaven 17
Boerderij, Zoetermeer
Jamrock Festival
Balkenhaven, Zaandam
Rock Werchter
Festivalpark Werchter, Werchter
Arsenal
Festivalpark Werchter, Werchter
Arsenal
Festivalpark Werchter, Werchter
Gelderpop
Recreatiegebied Zeumeren, Voorthuizen
Stereo Sunday
Julianapark, Venlo
Verknipt Festival
Recreatieplas Strijkviertel, Utrecht
19:45
Hang Youth # 1 Extra
dB's, Utrecht
20:00
Robin Kester
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Hang Youth # 2 Extra
dB's, Utrecht
19:30
Tim Knol
Het Bolwerk, Sneek
Beachrockers Festival
Recreatiepark de Ulesprong, Sint Nicolaasga
19:00
Wavefest presents: Hour Darkness + DJ CO2
Baroeg, Rotterdam
Rosrock
Het Everloo, Rossum
Reuring
Theater de Purmaryn, Purmerend
Muze Misse
Jan Cunen Park, Oss
19:30
Autarkh
Groene Engel, Oss
K3
Kursaal Oostende, Oostende
K3
Kursaal Oostende, Oostende
K3
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Rats on Rafts
Livestream, Online
20:00
Polyphonic
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Rex Pharao
Doornroosje, Nijmegen
AmenRa
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
22:00
Rex Pharao
Doornroosje, Nijmegen
Botaniek Live: Equal Idiots
Kruidtuin, Mechelen
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
20:00
Hilltop Howlers
Openluchttheater Lichtenvoorde , Lichtenvoorde
20:00
Anne Feenstra Band
Neushoorn, Leeuwarden
VanVelzen
Megaland, Landgraaf
17:00
Nonchelange
Camping Kallumaan, Kraggenburg
18:30
Metropool Open Air: Maan
Openluchttheater Hertme, Hertme
22:00
Metropool Open Air: Maan
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
Roué Verveer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:45
Eric Vaarzon Morel
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Down the Rabbit Hole
Vakantiepark De Groene Heuvels, Ewijk
Harmony of Hardcore - LIVE AGAIN! Festival
De roost, Erp
Conincx Pop
Westelijke Kanaalweg, Elsloo
Dokk'em Open Air
Tolhuispark, Dokkum
18:00
Overlast
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Zeeheldenfestival
Zeeheldentheater, Den Haag
Ploegendienst Festival
Galderse Meren , Breda
23:30
Lavinia Meijer
Mezz, Breda
20:00
Steef de Jong
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
De Dijk met Van Dik Hout & Paul de Munnik - Royal Park Live
Paleis Soestdijk, Baarn
Punk Rock Paradise XL
Kavka, Antwerpen
Dijkpop
Festivalterrein Kleingouw, Andijk
Beyond Sensation
Johan Cruijff ArenA, Amsterdam-Zuidoost