Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Maassilo
Rotterdam
21:30
Markant Uden
Uden
16:00
De Brakke Grond
Amsterdam
19:30
De Brakke Grond
Amsterdam
17:30
Attractie- & Vakantiepark Slagharen
Slagharen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Ahoy
Rotterdam
19:30
Markant Uden
Uden
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
14:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
CHV Noordkade
Veghel
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
013
Tilburg
20:45
Effenaar
Eindhoven
19:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Balie
Amsterdam
20:00
Popcentrale
Dordrecht
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
Grid Antwerpen
Antwerpen
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
Patronaat
Haarlem
13:00
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
23:30
Paradiso
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Ahoy
Rotterdam
10:30
Singer Theater
Laren
Auberge du Bonheur
Tilburg
15:00
CHV Noordkade
Veghel
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
013
Tilburg
21:00
Het Bolwerk
Sneek
14:30
Boerderij Kamps
Rolde
12:30
Boerderij Kamps
Rolde
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Markant Uden
Uden
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
21:00
Maassilo
Rotterdam
Paal 17
De Koog
13:00
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
14:00
Openluchttheater Nispen
Nispen
10:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
TivoliVredenburg
Utrecht
Kursaal Oostende
Oostende
Concertgebouw
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
CHV Noordkade
Veghel
22:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Capsloc
Capelle aan den IJssel
18:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
21:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
TivoliVredenburg
Utrecht
vrijdag 31 juli 2020
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Ronnie Flex dinnershow
Maassilo, Rotterdam
21:30
The Glamrocks
Markant Uden, Uden
16:00
Willy Organ
De Brakke Grond, Amsterdam
19:30
Willy Organ
De Brakke Grond, Amsterdam
17:30
Wolter Kroes - Slagharen Summer Music
Attractie- & Vakantiepark Slagharen, Slagharen
zaterdag 01 augustus 2020
20:00
Ad Vanderveen / Judy Blank / Blue Grass Boogiemen / The Dawn Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
André Rieu
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Angular Migration
Ahoy, Rotterdam
19:30
Baby Blue
Markant Uden, Uden
20:00
Beorn Nijenhuis / James Oesi
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Boris Werner
Het Sieraad, Amsterdam
14:30
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
DansPaleis Van Kooten
Vorstin, Hilversum
20:30
DJ Tin Wish Tin
CHV Noordkade, Veghel
21:00
Electric Hollers
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
20:45
Indian Askin
Effenaar, Eindhoven
19:00
Indian Askin
Effenaar, Eindhoven
20:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Balie, Amsterdam
20:00
Kay Slice
Popcentrale, Dordrecht
15:00
Kiki Schippers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Kiki Schippers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Lisette Ma Neza
De Brakke Grond, Amsterdam
LIVE Motis (FR)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Myrddin / School Is Cool
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
Novastar
Grid Antwerpen, Antwerpen
21:30
Rayen Panday
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Rayen Panday
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
Rock 'n Ramps
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
12:00
Samantha Steenwijk
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:30
Savoir Vivre
Mezz, Breda
20:15
Sjors van der Panne
Singer Theater, Laren
20:30
Stage 1,5: Michelle David & The Gospel Sessions
Patronaat, Haarlem
13:00
Sunnery James & Ryan Marciano
Paal 17, De Koog
Sunnery James & Ryan Marciano
Paal 17, De Koog
Sunnery James & Ryan Marciano
Paal 17, De Koog
23:30
Sven Ratzke zingt Bowie
Paradiso, Amsterdam
21:30
Sven Ratzke zingt Bowie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tino Martin
De Brielsche Aap, Brielle
Yung Internet
Melkweg, Amsterdam
Yung Internet
Melkweg, Amsterdam
zondag 02 augustus 2020
20:00
An-Sofie Noppe / Flying Horseman / Lyenn
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
André Rieu
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Angular Migration
Ahoy, Rotterdam
10:30
Animato
Singer Theater, Laren
Belle Perez - Sunday Sessions
Auberge du Bonheur, Tilburg
15:00
Fen Temple
CHV Noordkade, Veghel
17:00
Fernando Lameirinhas
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Fernando Lameirinhas
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
21:00
Jack Bottleneck
Het Bolwerk, Sneek
14:30
Jolly Mangos
Boerderij Kamps, Rolde
12:30
Jolly Mangos
Boerderij Kamps, Rolde
21:00
Lavinia Meijer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Lavinia Meijer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
Leonie Meijer
Markant Uden, Uden
Maan
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
21:00
Najib Amhali - dinner & comedy
Maassilo, Rotterdam
Nicky Romero
Paal 17, De Koog
13:00
Nicky Romero
Paal 17, De Koog
Nicky Romero
Paal 17, De Koog
14:00
Nol Havens
Openluchttheater Nispen, Nispen
10:30
Pianoduo Scholtes & Janssens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:30
Pianoduo Scholtes & Janssens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
René Froger
Olympisch Stadion, Amsterdam
12:00
René Froger
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
René Froger
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Samora
Mezz, Breda
Shoffy
Melkweg, Amsterdam
20:00
Spinvis
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Tino Martin
De Brielsche Aap, Brielle
20:00
Walk The Line: Ramblin’ Roots
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 03 augustus 2020
20:00
3J'S
De Brielsche Aap, Brielle
Jeremy Loops
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
dinsdag 04 augustus 2020
20:00
Against Cancer in Concert!
Openluchttheater Cabrio, Soest
Agnes Obel
TivoliVredenburg, Utrecht
Augustijn
Kursaal Oostende, Oostende
From Russia With Love: Kliphuis En Kramer In Jazzy Classics
Concertgebouw, Amsterdam
woensdag 05 augustus 2020
21:30
Altın Gün
Paradiso, Amsterdam
19:30
Altın Gün
Paradiso, Amsterdam
19:30
Full Crate
Melkweg, Amsterdam
Gavin DeGraw
TivoliVredenburg, Utrecht
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Herbie Hancock
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
Lo-fi Comedy Proudly Presents: Summer Comedy Nights
Q-Factory, Amsterdam
21:00
The Beatles Sessions
Het Bolwerk, Sneek
19:00
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
donderdag 06 augustus 2020
20:30
De Geest
CHV Noordkade, Veghel
22:00
Akwasi - Sankofa Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Akwasi - Sankofa Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Akwasi - Sankofa Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ann My Dice
Capsloc, Capelle aan den IJssel
18:00
Dinand Woesthoff
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
21:00
Dinand Woesthoff
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Elixir / Vera Coomans / Willem Vermandere
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
Gavin DeGraw
TivoliVredenburg, Utrecht