Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Effenaar
Eindhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Boerderij
Zoetermeer
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
BIRD
Rotterdam
Effenaar
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
Leidse Schouwburg
Leiden
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Baroeg
Rotterdam
Zik Zak
Ittre
20:00
Melkweg
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Stoep
Spijkenisse
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Vooruit
Gent
Merleyn
Nijmegen
Patronaat
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kunstgreep
Oostzaan
013
Tilburg
C.C. De tippe
Vledder
Anna Amstelveen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
AFAS Live
Amsterdam
21:00
OCCII
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Bibelot
Dordrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Neushoorn
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Neushoorn
Leeuwarden
Spirit of 66
Verviers
De Doelen
Rotterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Lotto Arena
Antwerpen
Vera
Groningen
Agora Theater Druten
Druten
Zik Zak
Ittre
Livestream
Online
Theater Kerkrade
Kerkrade
Effenaar
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
Livestream
Online
Festivalterrein Meijelsedijk
Ospel
De Posthoorn
Hamont
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Burgemeester Damenpark
Geleen
Kursaal Oostende
Oostende
Vorst Nationaal
Brussel
Bibelot
Dordrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Reggehof
Goor
TivoliVredenburg
Utrecht
De Roma
Antwerpen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater De Leest
Waalwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Meervaart
Amsterdam
Metropool
Hengelo
Zaantheater
Zaandam
Vera
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Vooruit
Gent
Cacaofabriek
Helmond
Theater Ludens
Voorburg
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Podium Victorie
Alkmaar
Dynamo
Eindhoven
Metropool Enschede
Enschede
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
21:00
Bibelot
Dordrecht
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Simplon
Groningen
vrijdag 07 mei 2021
Joy Division Undercover
Effenaar, Eindhoven
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Theater Zuidplein, Rotterdam
Janus Rasmussen
Bitterzoet, Amsterdam
Janne Schra - Janne & de Vogels
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jandino - Opgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
IQ
Boerderij, Zoetermeer
Hollow Coves
Ancienne Belgique (AB), Brussel
HAEVN
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Gerson Main
BIRD, Rotterdam
Fresku
Effenaar, Eindhoven
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Zaantheater, Zaandam
Frank Boeijen - Theatertour 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Bibelot, Dordrecht
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Eva de Roovere / Stephanie Struijk - Overal kom ik thuis
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Más Viento Zonda!
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Enforcer + Skull Fist + Ambush
Baroeg, Rotterdam
Ed Hunters / Planet Lizzy
Zik Zak, Ittre
20:00
Dollkraut & Alberta Balsam
Melkweg, Amsterdam
Della Mae
De Oosterpoort, Groningen
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Schouwburg Hengelo, Hengelo
DansPaleis Van Kooten - van Toppop tot TMF
Theater de Stoep, Spijkenisse
Boogie Monster
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Blanks
Vooruit, Gent
Blackwave.
Merleyn, Nijmegen
Bintangs
Patronaat, Haarlem
Ben Wendel
TivoliVredenburg, Utrecht
Basily Gipsy Band - Het verborgen land van de zigeuners
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
De Kunstgreep, Oostzaan
Ares
013, Tilburg
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
C.C. De tippe, Vledder
Anneke van Giersbergen
Anna Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 08 mei 2021
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater De Veste, Delft
X-Qlusive: Phuture Noize
AFAS Live, Amsterdam
21:00
Vulva
OCCII, Amsterdam
Vreemde Kostgangers - doen het weer
Theaterhotel Almelo, Almelo
Tim Knol
Bibelot, Dordrecht
The Hunna
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Hillbilly Moonshiners
Neushoorn, Leeuwarden
The Gardener & The Tree
Melkweg, Amsterdam
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Sven Hammond
Neushoorn, Leeuwarden
Sttellla
Spirit of 66, Verviers
Spinvis
De Doelen, Rotterdam
Spasmodique show 2
Podium Victorie, Alkmaar
Spasmodique show 1
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Soul Connection
Podium Victorie, Alkmaar
Sonic Whip 2021
Doornroosje, Nijmegen
Sonic Whip
Doornroosje, Nijmegen
Snelle
Lotto Arena, Antwerpen
Sacri Monti / Temple Fang
Vera, Groningen
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Agora Theater Druten, Druten
RNTN – Ed Hunters plays Iron Maiden + Planet Lizzy plays Thin Lizzy
Zik Zak, Ittre
Rewire Festival
Livestream, Online
René van Meurs - Hunkert
Theater Kerkrade, Kerkrade
Rats on Rafts
Effenaar, Eindhoven
Paul de Munnik
TivoliVredenburg, Utrecht
Oranssi Pazuzu
De Helling, Utrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Music On Festival
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
Moulin Blues at Home
Livestream, Online
Moulin Blues
Festivalterrein Meijelsedijk, Ospel
Milow
De Posthoorn, Hamont
Mary Black
TivoliVredenburg, Utrecht
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater De Verwachting, Ritthem
Man, man, man, de Podcast
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Mama's Pride
Burgemeester Damenpark, Geleen
Mama's Jasje
Kursaal Oostende, Oostende
Loïc Nottet
Vorst Nationaal, Brussel
L.A.vation plays U2
Bibelot, Dordrecht
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
De Reggehof, Goor
John Butler
TivoliVredenburg, Utrecht
John Butler
De Roma, Antwerpen
Joep Beving
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater 't Pand, Gorinchem
Jandino - Opgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hans Teeuwen - Nou lekker dan
Meervaart, Amsterdam
Hannah Mae
Metropool, Hengelo
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Zaantheater, Zaandam
Glitch
Vera, Groningen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fred Goverde
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Frank Boeijen - Theatertour 2020
Vooruit, Gent
Flairck
Cacaofabriek, Helmond
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater Ludens, Voorburg
Eva de Roovere / Stephanie Struijk - Overal kom ik thuis
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Eden: Seated in Space
Podium Victorie, Alkmaar
Dynamo Unplugged: Mayleaf + Fleur (march)
Dynamo, Eindhoven
Dutch Craft Beer Festival
Metropool Enschede, Enschede
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Cosmic Force / Stranger
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Cosmic Force / Henntt / Stranger
Doornroosje, Nijmegen
Clouseau
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
21:00
Charl Delemarre
Bibelot, Dordrecht
Candy Dulfer
Paradiso, Amsterdam
Candy Dulfer
Paradiso, Amsterdam
Blackwave.
Simplon, Groningen