Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Beatrix Theater
Utrecht
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Vorstin
Hilversum
Botanique
Brussel
De Roma
Antwerpen
AFAS Live
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Oosterpoort
Groningen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paard
Den Haag
Koninklijk Circus
Brussel
Luxor Live
Arnhem
Bourla
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
14:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Domijnen
Sittard
Baroeg
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Park de Nieuwe Koers
Oostende
Merleyn
Nijmegen
Koninklijk Circus
Brussel
De Roma
Antwerpen
14:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
De Nieuwe KHL
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
De Nieuwe KHL
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
De Maaspoort
Venlo
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Kursaal Oostende
Oostende
Doornroosje
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Duycker
Hoofddorp
Simplon
Groningen
Theater de Mythe
Goes
Podium 't Beest
Goes
C.C. De Werft
Geel
Metropool Enschede
Enschede
Fifth|NRE
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Circus
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
Mezz
Breda
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
'T Auwt Patronaat
Beek
Luxor Live
Arnhem
Sportpaleis
Antwerpen
14:00
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Maaspoort
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Spirit of 66
Verviers
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
De Pul
Uden
De Pul
Uden
Hall Of Fame
Tilburg
De Bogaard
Sint-Truiden
Baroeg
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
P3
Purmerend
21:00
Groene Engel
Oss
21:45
Groene Engel
Oss
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
maandag 08 juni 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Beatrix Theater, Utrecht
21:30
Karima el Fillali
TivoliVredenburg, Utrecht
Laundry BigBand / Laura Fygi
Vorstin, Hilversum
OM
Botanique, Brussel
Drive By Truckers
De Roma, Antwerpen
Tyler, The Creator
AFAS Live, Amsterdam
Meindert Talma en Gasten - De Grote Meindert Talma Voetbalshow
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 09 juni 2020
Jan Rot - O Ja!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
An Evening With Philip Glass, Iggy Pop & Lavinia Meijer
De Oosterpoort, Groningen
En Vogue
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jack Poels - Blauwe Vear
Paard, Den Haag
Roger Hodgson
Koninklijk Circus, Brussel
Herman Centraal
Luxor Live, Arnhem
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Bourla, Antwerpen
Hamilton Leithauser
Melkweg, Amsterdam
Awkward I - KYD
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kate Nash
Tolhuistuin, Amsterdam
woensdag 10 juni 2020
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Zaantheater, Zaandam
14:00
Clean Pete
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Clean Pete
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Clean Pete
TivoliVredenburg, Utrecht
Foreigner
TivoliVredenburg, Utrecht
An Evening With Philip Glass, Iggy Pop & Lavinia Meijer
TivoliVredenburg, Utrecht
TR/ST
TivoliVredenburg, Utrecht
Ali B - Koorts
De Domijnen, Sittard
The Rumjacks
Baroeg, Rotterdam
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Rammstein
Park de Nieuwe Koers, Oostende
Light Asylum
Merleyn, Nijmegen
Roger Hodgson
Koninklijk Circus, Brussel
Kurt Vile
De Roma, Antwerpen
14:00
Anne-Fay
Paradiso, Amsterdam
Pabllo Vittar
Paradiso, Amsterdam
19:30
Tim Knol - 1,5 Meter Sessies
De Nieuwe KHL, Amsterdam
Celine Dion
Ziggo Dome, Amsterdam
Dead Bronco
Melkweg, Amsterdam
Herman In Een Bakje Geitenkwark - Herman in Concert
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Tim Knol - 1,5 Meter Sessies
De Nieuwe KHL, Amsterdam
David Ryan Harris
Paradiso, Amsterdam
Jack Poels - Blauwe Vear
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
donderdag 11 juni 2020
Jack Poels
De Maaspoort, Venlo
Forever 27
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Tim Knol
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Tim Knol
TivoliVredenburg, Utrecht
The Urban Voodoo Machine
dB's, Utrecht
Kishi Bashi
EKKO, Utrecht
Tim Knol
TivoliVredenburg, Utrecht
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Abba Gold
Kursaal Oostende, Oostende
The Rumjacks
Doornroosje, Nijmegen
Her Majesty - Are You Ready For The Country?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Gyan en Early Birds
Duycker, Hoofddorp
De Likt
Simplon, Groningen
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Mythe, Goes
Dead Bronco
Podium 't Beest, Goes
Kommil Foo - Oogst
C.C. De Werft, Geel
Mezzoforte
Metropool Enschede, Enschede
Steffen Morrison
Fifth|NRE, Eindhoven
Ruben Annink
Effenaar, Eindhoven
20:00
Matteo Myderwyk
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Supertramp's Roger Hodgson
Koninklijk Circus, Brussel
The Dandy Warhols
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Peter Frampton - Finale: The Farewell Tour
Vorst Nationaal, Brussel
The Pine Box Boys
Mezz, Breda
Patrick Laureij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Princess Nokia
'T Auwt Patronaat, Beek
Rick de Leeuw
Luxor Live, Arnhem
John Fogerty
Sportpaleis, Antwerpen
14:00
Raw Roets
Paradiso, Amsterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
DeLaMar, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Garden
Bitterzoet, Amsterdam
En Vogue
Podium Victorie, Alkmaar
Jack Poels - Blauwe Vear
Maaspoort, 's-Hertogenbosch
vrijdag 12 juni 2020
De Kift
Hedon, Zwolle
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Thin White Duke: Tribute To David Bowie
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Laura Cox Band
Spirit of 66, Verviers
Sanne Wallis de Vries - Kom
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
16:00
Laurens de Man
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Laurens de Man
TivoliVredenburg, Utrecht
De Bonanza
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Laurens de Man
TivoliVredenburg, Utrecht
VOJD
De Pul, Uden
The Kik
De Pul, Uden
De Kraaien
Hall Of Fame, Tilburg
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Bogaard, Sint-Truiden
Blood Incantation + Taphos + Lucifericon
Baroeg, Rotterdam
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
The Gathering
P3, Purmerend
21:00
Marcel Scherpenzeel Band plays Rory Gallagher
Groene Engel, Oss
21:45
Marcel Scherpenzeel Band plays Rory Gallagher
Groene Engel, Oss
Wende en Amsterdam Sinfonietta
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen