Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Concertgebouw
Amsterdam
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
De Cultuurboerderij
Oost- West- en Middelbeers
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
DeMess
Naarden
Doornroosje
Nijmegen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord
Oisterwijk
GC zaal Rex
Essen
Groene Engel
Oss
Hall Of Fame
Tilburg
Hervormde Kerk
Wanneperveen
Het Bolwerk
Sneek
Iduna
Drachten
Kapel Bovendonk
Hoeven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Muziekodroom
Hasselt
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paco Plumtrek
Almelo
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
PopEi
Eindhoven
Q-Factory
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Vorstin
Hilversum
AFAS Circustheater
Scheveningen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Beatrix Theater
Utrecht
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
Cinetol
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Vermaning
Zaandam
Flint
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Concordia
Enschede
Theater De Veste
Delft
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
30CC/Wagehuys
Leuven
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Botanique
Brussel
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Depot
Leuven
Het Evertshuis
Bodegraven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Muziekgieterij
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rockhal
Esch zur Alzette
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schuur
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
zondag 15 maart 2020
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
Jan Rot - O Ja!
De Cultuurboerderij, Oost- West- en Middelbeers
The Five Great Guitars - Legends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
Young Gun Silver Fox
De Oosterpoort, Groningen
Ellen ten Damme - Casablanca
DeLaMar, Amsterdam
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
DeMess, Naarden
The Sisters of Mercy
Doornroosje, Nijmegen
Eric Steckel
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Dayna Kurtz / Robert Maché
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord, Oisterwijk
Roosbeef
GC zaal Rex, Essen
Maggie's flock
Groene Engel, Oss
Hällas
Hall Of Fame, Tilburg
Jan Vayne
Hervormde Kerk, Wanneperveen
John Coghans`s Quo
Het Bolwerk, Sneek
Forever Amy
Iduna, Drachten
Erasmus Trio
Kapel Bovendonk, Hoeven
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Carmina Burana
Kursaal Oostende, Oostende
Phil X And The Drills
Melkweg, Amsterdam
Jay1
Melkweg, Amsterdam
I Prevail
Melkweg, Amsterdam
Edwin Evers Band
Metropool Enschede, Enschede
Dominic Seldis
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Turnstile (USA)
Muziekodroom, Hasselt
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Käsekuchen
Paco Plumtrek, Almelo
Scarypoolparty
Paradiso, Amsterdam
Jong Metropole speelt Snarky Puppy Feat. Jamison Ross
Paradiso, Amsterdam
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
Deep Purple’s Made in Japan live by Made in Purple
Q-Factory, Amsterdam
The Bootleg Sixties - Tribute
Schouwburg Odeon, Zwolle
Vreemde Kostgangers
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lavinia Meijer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
Theater De Verbeelding, Purmerend
Celine Cairo - Birds of Paradise
Theater De Verwachting, Ritthem
Maurice Hermans
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Thuishaven Winter: Ki/Ki
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
Eric Vloeimans
TivoliVredenburg, Utrecht
Ash
Tolhuistuin, Amsterdam
Alain Clark
Vorstin, Hilversum
maandag 16 maart 2020
Frans Bauer - Live in Concert
AFAS Circustheater, Scheveningen
Tove Lo - Sunshine Kitty Tour
Ancienne Belgique (AB), Brussel
O'G3NE
Beatrix Theater, Utrecht
DJ Krush
Botanique, Brussel
Pomme
Botanique, Brussel
Dan Croll
Cinetol, Amsterdam
Bassekou Kouyate
Concertgebouw, Amsterdam
The Sisters of Mercy
De Oosterpoort, Groningen
Dayna Kurtz / Robert Maché
De Vermaning, Zaandam
Plien & Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Midland
Melkweg, Amsterdam
Employed to Serve
Merleyn, Nijmegen
Lynne Hanson
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Alberta Cross
Paradiso, Amsterdam
Princess Nokia
Paradiso, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Schouwburg Ogterop, Meppel
Opera Melancholica
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Concordia, Enschede
Onze Man In Teheran
Theater De Veste, Delft
Jong Metropole speelt Snarky Puppy Feat. Jamison Ross
TivoliVredenburg, Utrecht
Chelsea Wolfe
TivoliVredenburg, Utrecht
D Block Europe
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 17 maart 2020
Grof geschud - Lijmen
30CC/Wagehuys, Leuven
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Agnietenhof, Tiel
Huub Stapel - Het Huwelijk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
YBN Cordae
Botanique, Brussel
Best of... Ton Kas
Chassé Theater, Breda
Mike Boddé, Konijn & Vercammen - Nachtlicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Diligentia, Den Haag
Oldenhermanns - Unsexed
Figi Theater, Zeist
Plien & Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
Angela Groothuizen - Lueke binge
Goudse Schouwburg, Gouda
Portland
Het Depot, Leuven
Daan Boom - De Eerste
Het Evertshuis, Bodegraven
Marcel Hensema - Alles in de hens
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
NITS - Nits 2019-2020
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anamanaguchi
Melkweg, Amsterdam
Poppy
Melkweg, Amsterdam
The Johnny Cash Roadshow
Muziekgieterij, Maastricht
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tove Lo - Sunshine Kitty Tour
Paradiso, Amsterdam
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pomme
Rockhal, Esch zur Alzette
Queen The Music
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
I Muvrini
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Analogues
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Schuur, Haarlem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater 't Speelhuis, Helmond
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Griffioen, Amstelveen
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kom, Nieuwegein