Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Amstelkerk
Amsterdam
Annabel
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
ATLAS Theater
Emmen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Boerderij
Zoetermeer
Bootstraat
Hasselt
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
Brothers
Bunnik
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. De Werft
Geel
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Cacaofabriek
Helmond
Cacaofabriek
Helmond
Cinetol
Amsterdam
City Theater
Schijndel
Club Antre
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultura
Ede
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cultuurpodium Elzenhoeve
Bergeijk
De Cammeleur
Dongen
De Dillewijn
Ankeveen
De Doelen
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
De Domijnen
Sittard
De Duif
Amsterdam
De Groene Zwaan
De Rijp
De Harmonie
Leeuwarden
De Hofnar
Aalten
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Maagd
Bergen op Zoom
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Marktkantine
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Oosterpoort
Groningen
De Roma
Antwerpen
De Schattelijn
Geertruidenberg
Deventer Schouwburg
Deventer
Dommelhof
Neerpelt
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Drommedaris
Enkhuizen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
Figi Theater
Zeist
Flanders Expo
Gent
Flanders Expo
Gent
Flanders Expo
Gent
Fluor
Amersfoort
Fort33
Leusden
Fransche School Culemborg
Culemborg
Gebr. De Nobel
Leiden
Grand Café M'ooije Waard
Millingen aan de Rijn
Grounds
Rotterdam
Het Depot
Leuven
Het Dorpshuis
Nigtevecht
In the Woods
Leusden
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koepeltheater
Leeuwarden
Kompass
Gent
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kulturhus Holten
Holten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kursaal Oostende
Oostende
Lindenberg Theater
Nijmegen
Little Devil
Tilburg
LOLA050
Groningen
Manifesto
Hoorn
Marekerk
Leiden
Markant Uden
Uden
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
zaterdag 21 maart 2020
Daan Boom - De Eerste
Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agnietenhof, Tiel
Raj Mohan
Amstelkerk, Amsterdam
Fresku
Annabel, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
ATLAS Theater, Emmen
Iris Hond
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pearl Jam UK
Boerderij, Zoetermeer
De Mens
Bootstraat, Hasselt
Lonepsi
Botanique, Brussel
Little Dragon
Botanique, Brussel
Legendary Albums Live
Brothers, Bunnik
Rootsriders
Burgerweeshuis, Deventer
The Soul Preacher - Intense En Opzwepende Theatershow
C.C. Achterolmen, Maaseik
The Soul Preacher
C.C. Achterolmen, Maaseik
Enge Buren - BASTA!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Werft, Geel
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Zundert, Zundert
I Muvrini
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Mamihlapinatapai
Cacaofabriek, Helmond
John Mitchell
Cacaofabriek, Helmond
Spinning Coin
Cinetol, Amsterdam
Bon Scotch
City Theater, Schijndel
Blind Date
Club Antre, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jeangu Macrooy
Cultura, Ede
Oldenhermanns - Unsexed
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Elke De Meester / Hartwin Dhoore / Leana Vapper / Ward Dhoore
Cultuurpodium Elzenhoeve, Bergeijk
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Cammeleur, Dongen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Dillewijn, Ankeveen
Salvador Sobral
De Doelen, Rotterdam
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Domijnen, Sittard
Tim Knol - Lost & Found II
De Domijnen, Sittard
James Oesi / Naardens Kamerorkest
De Duif, Amsterdam
Chris Verlaan
De Groene Zwaan, De Rijp
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Hofnar, Aalten
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Kunstgreep, Oostzaan
Mart Hillen In Concert
De Maagd, Bergen op Zoom
Martijn Kardol
De Maaspoort, Venlo
Dwaze Tijd - Carel Kraayenhof en Juan Pablo Dobal
De Maaspoort, Venlo
Joran van Pol / Monika Kruse / Olmost / Tahko
De Marktkantine, Amsterdam
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
De Molenberg, Delfzijl
Danny Vera - The Lone Stranger
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
The Bluebirds
De Oosterpoort, Groningen
Clouseau
De Roma, Antwerpen
Maria de Fátima - Portugese Fado
De Schattelijn, Geertruidenberg
The Bootleg Sixties - Tribute
Deventer Schouwburg, Deventer
Dayna Kurtz / Robert Maché
Dommelhof, Neerpelt
GIAN / Shinra
Doornroosje, Nijmegen
Pocahontas
Doornroosje, Nijmegen
Spinvis - In Werkelijkheid
Drommedaris, Enkhuizen
Bill Laurance Trio
ECI Cultuurfabriek, Roermond
The Wieners
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Prognosis
Effenaar, Eindhoven
Jerusalem In My Heart (uitgesteld)
EKKO, Utrecht
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Figi Theater, Zeist
K3
Flanders Expo, Gent
K3
Flanders Expo, Gent
K3
Flanders Expo, Gent
The Overslept
Fluor, Amersfoort
In the Woods - Kerri Powers Trio
Fort33, Leusden
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Fransche School Culemborg, Culemborg
Roxeanne Hazes
Gebr. De Nobel, Leiden
Dries
Grand Café M'ooije Waard, Millingen aan de Rijn
Harouna Samake
Grounds, Rotterdam
Roosbeef
Het Depot, Leuven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Kerri Powers
In the Woods, Leusden
René van Meurs - Hunkert
Junushoff Theater, Wageningen
Kern Koppen - STOMP
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ruth Jacott
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Wibi Soerjadi - Wibi @ The Movies
Koepeltheater, Leeuwarden
Goose & special guests
Kompass, Gent
Pietragalla - La femme qui danse
Koninklijk Circus, Brussel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Kulturhus Holten, Holten
Anuar - EERLIJK
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
The Three Degrees
Kursaal Oostende, Oostende
X Raiders
Lindenberg Theater, Nijmegen
A Tribute To Thin Lizzy: Roisin Dubh
Little Devil, Tilburg
Live at LOLA: Papaformigas + Limonchiki
LOLA050, Groningen
Mercy John
Manifesto, Hoorn
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Marekerk, Leiden
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Markant Uden, Uden
Meisjes Blijven Meisjes
Martiniplaza, Groningen
3J'S
Martiniplaza, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Valvetronic Brassband
Melkweg, Amsterdam
Tori Kelly
Melkweg, Amsterdam
Het Gezelschap
Melkweg, Amsterdam
ANBU
Merleyn, Nijmegen
Tony MacAlpine
Metropool, Hengelo
Miss Montreal
Metropool, Hengelo
Shht
Metropool Enschede, Enschede
Stones Sessions
Metropool Enschede, Enschede
Yung Nnelg
Metropool Enschede, Enschede