Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Jan van Besouw
Goirle
Hoftheater
Raalte
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Klooster
Woerden
Hall Of Fame
Tilburg
Groene Engel
Oss
Goudse Schouwburg
Gouda
Gigant
Apeldoorn
Fulcotheater
IJsselstein
Fluor
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Dynamo
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Drommedaris
Enkhuizen
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Spot
Middelburg
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
De Marktkantine
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Kroon
Markelo
De Klif
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
De Flux
Zaandam
De Eendracht
Gemert
De Domijnen
Sittard
De Amsteltuin
Amstelveen
dB's
Utrecht
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cultuurcentrum Schoten
Schoten
Cultura
Ede
Crown theater
Aalsmeer
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Casino Beringen
Beringen
C.C. De Werf
Aalst
C.C. De tippe
Vledder
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C-Mine
Genk
Burgerweeshuis
Deventer
BREStheater
Brielle
Bootstraat
Hasselt
Boerderij
Zoetermeer
Bitterzoet
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
ATLAS Theater
Emmen
Altstadt
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Vleugel F
Leuven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
V11
Rotterdam
Trix
Antwerpen
Trix
Antwerpen
TRAX
Roeselare
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater RhederArt
Dieren
Theater Ludens
Voorburg
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Gooiland
Hilversum
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater De Molen
Beuningen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
vrijdag 03 april 2020
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Jan van Besouw, Goirle
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Hoftheater, Raalte
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Klooster, Woerden
De Kraaien
Hall Of Fame, Tilburg
Dripping Trees + Magnetic Spacemen + Neushoornhoorn
Groene Engel, Oss
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Gigant, Apeldoorn
Lavinia Meijer
Fulcotheater, IJsselstein
Roxeanne Hazes
Fluor, Amersfoort
Queen The Music
Figi Theater, Zeist
ToRa
EKKO, Utrecht
DeWolff
Effenaar, Eindhoven
Stone Foundation
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Suspense Blooming
Dynamo, Eindhoven
Blackleaf / Garganjua / The Moth Gatherer
Dynamo, Eindhoven
Magda Mendes - Oliveiras
Drommedaris, Enkhuizen
Dreadzone
Doornroosje, Nijmegen
Best of... Ton Kas
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Yevgueni
De Spot, Middelburg
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
De Oosterpoort, Groningen
Maartje & Kine - Hoge Noot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
3J'S
De Muze, Noordwijk
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
De Meenthe, Steenwijk
Adana Twins / Kollektiv Turmstrasse
De Marktkantine, Amsterdam
Sven Ratzke - Where are we now
De Maaspoort, Venlo
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
De Kroon, Markelo
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Klif, Nijmegen
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
ORGAANKLAP FESTIVAL VOL. 2
De Helling, Utrecht
Aafke Romeijn
De Flux, Zaandam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Eendracht, Gemert
Rowwen Heze
De Domijnen, Sittard
Annie Kinsella / Kieran Goss
De Amsteltuin, Amstelveen
Las Kellies / The Lords of Altamont
dB's, Utrecht
Nederpop All Stars
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Schoten, Schoten
De Fransse Eijkel - Subtropique
Cultura, Ede
O'G3NE
Crown theater, Aalsmeer
Javier Guzman - Guzmán
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Casino Beringen, Beringen
Novastar
C.C. De Werf, Aalst
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De tippe, Vledder
Fernando Lameirinhas - The Best Of
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Broken Brass
Burgerweeshuis, Deventer
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
BREStheater, Brielle
Fresku
Bootstraat, Hasselt
Musest
Boerderij, Zoetermeer
Jay Som
Bitterzoet, Amsterdam
Jay Som
Bitterzoet, Amsterdam
Thomas Strønen
Bimhuis, Amsterdam
Suzan & Freek
Bibelot, Dordrecht
Vintage Night: The Wanderers + Gamble Blues Cats
Bibelot, Dordrecht
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
ATLAS Theater, Emmen
Teen Spirit, Tribute To Kurt Cobain
Altstadt, Eindhoven
Davina Michelle
Ahoy, Rotterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 04 april 2020
Stefano Keizers - Sorry Baby
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
Vleugel F, Leuven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Odd Couple + Paksoi
V11, Rotterdam
Blackwave.
Trix, Antwerpen
Set It Off
Trix, Antwerpen
Fresku
TRAX, Roeselare
Yael Naim
Tolhuistuin, Amsterdam
bbno$
Tolhuistuin, Amsterdam
Transition Festival 2020 (tweedaags Jazzfestival)
TivoliVredenburg, Utrecht
Transition Festival (NL)
TivoliVredenburg, Utrecht
Thuishaven Winter: Michel De Hey
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theaterhotel Almelo, Almelo
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater RhederArt, Dieren
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Ludens, Voorburg
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater Hofpoort, Coevorden
Symphonic Rock Night Band
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Gooiland, Hilversum
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Derks
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater De Storm, Winterswijk
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater de Stoep, Spijkenisse
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater de Schalm, Veldhoven
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Purmaryn, Purmerend
The Soul Preacher
Theater de Purmaryn, Purmerend
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Molen, Beuningen
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Theater De Leest, Waalwijk
Crazy Piano's
Theater De Lampegiet, Veenendaal
The Bootleg Sixties - Tribute
Theater de Kampanje, Den Helder
Percossa - Unplugged
Theater de Griffioen, Amstelveen
The Silent Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
Eva Crutzen - Try Out
Theater De Boerderij, Huizen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Concordia, Haastrecht
Hans Kazàn / Steven Kazàn
Theater Berkelland, Eibergen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Vreemde Kostgangers
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch