Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Meenthe
Steenwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Trix
Antwerpen
Junushoff Theater
Wageningen
De Centrale
Gent
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Grote Kerk Enschede
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Rockhal
Esch zur Alzette
Deventer Schouwburg
Deventer
Markant Uden
Uden
Wilminktheater
Enschede
Doornroosje
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
Patronaat
Haarlem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Café de Griffioen
IJmuiden
Vorst Nationaal
Brussel
Singer Theater
Laren
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Koornbeurs
Franeker
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Orpheus
Apeldoorn
De Nieuwe Kolk
Assen
De Harmonie
Leeuwarden
Paradiso
Amsterdam
Vera
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Maaspoort
Venlo
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Willem
Papendrecht
De Kleine Willem
Enschede
dB's
Utrecht
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Luxor Live
Arnhem
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Roma
Antwerpen
Theater aan de Schie
Schiedam
Martiniplaza
Groningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parkgebouw
Rijssen
Botanique
Brussel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Beun
Heiloo
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Meerpaal
Dronten
Zaantheater
Zaandam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Bootstraat
Hasselt
De Ogtent
Duiven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Koornbeurs
Franeker
Botanique
Brussel
DeLaMar
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Boerderij
Zoetermeer
Het Diekhuus
Middelharnis
Grenswerk
Venlo
Theater Dakota
Den Haag
Cacaofabriek
Helmond
Koningshof
Maassluis
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Metropool
Hengelo
Theater in de Steeg
Den Haag
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Café Wilhelmina
Eindhoven
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Doornroosje
Nijmegen
Cultura
Ede
La Madeleine
Brussel
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Deurne
Deurne
De Oosterpoort
Groningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Koepeltheater
Leeuwarden
P60
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
De Helling
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Metropool
Hengelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Maagd
Bergen op Zoom
donderdag 16 april 2020
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
De Meenthe, Steenwijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
K3
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
K3
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
K3
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Kakkmaddafakka
Trix, Antwerpen
Karin Bloemen - Souvenirs
Junushoff Theater, Wageningen
Leafs
De Centrale, Gent
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Luka Bloom
Grote Kerk Enschede, Enschede
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Margriet Sjoerdsma & Martin Fondse: This Is (Not) The End
Concertgebouw, Amsterdam
Marie Flore
Rockhal, Esch zur Alzette
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Deventer Schouwburg, Deventer
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Markant Uden, Uden
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Neal Francis
Doornroosje, Nijmegen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Chassé Theater, Breda
Nytt Land
Patronaat, Haarlem
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Griffioen, Amstelveen
Oldenhermanns - Unsexed
Café de Griffioen, IJmuiden
Parkway Drive
Vorst Nationaal, Brussel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Singer Theater, Laren
Percossa - Unplugged
Theater Aan de Slinger, Houten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Koornbeurs, Franeker
Pieter Verelst
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Plien & Bianca - En nu dan?
Orpheus, Apeldoorn
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Nieuwe Kolk, Assen
René van Meurs - Hunkert
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Dawson
Paradiso, Amsterdam
Roosbeef
Vera, Groningen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rowwen Heze
De Maaspoort, Venlo
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Ogterop, Meppel
Sara Kroos - Verte
Theater De Willem, Papendrecht
Spinvis - In Werkelijkheid
De Kleine Willem, Enschede
Stanley Brinks + Freschard + Ghostbag + Cora Kemperman & de Schuurmach
dB's, Utrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Super Natural Selection
Luxor Live, Arnhem
Supersuckers
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Suzan & Freek
Podium Victorie, Alkmaar
Sven Ratzke - Where are we now
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
TaxiWars
De Roma, Antwerpen
The Analogues
Theater aan de Schie, Schiedam
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Martiniplaza, Groningen
The Bluebirds
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Parkgebouw, Rijssen
Tim Dup
Botanique, Brussel
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Van Dik Hout
Schouwburg Lochem, Lochem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Beun, Heiloo
Venice
TivoliVredenburg, Utrecht
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
De Meerpaal, Dronten
Vreemde Kostgangers
Zaantheater, Zaandam
We Love Songfestival | Het grote meezingfeest!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Zwangere Guy
Bootstraat, Hasselt
vrijdag 17 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Ogtent, Duiven
10CC
Schouwburg Hengelo, Hengelo
3J'S
Theater de Koornbeurs, Franeker
47ter
Botanique, Brussel
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Amos Ben-tal
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Andy Fairweather Low
Boerderij, Zoetermeer
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Diekhuus, Middelharnis
Antimatter
Grenswerk, Venlo
Anuar - EERLIJK
Theater Dakota, Den Haag
Awkward I - KYD
Cacaofabriek, Helmond
Beatles & Beyond - The LSB Experience
Koningshof, Maassluis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Best of... Ton Kas
Theater de Purmaryn, Purmerend
Big Band Hengelo
Metropool, Hengelo
Birds of Chicago
Theater in de Steeg, Den Haag
Blues Jamsessie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Boogie Beasts
Café Wilhelmina, Eindhoven
Boogie Monster / Hilltop Howlers
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Brotherhood Squad / Leafs / Yung Nnelg
Doornroosje, Nijmegen
BRUUT! & Anton Goudsmit
Cultura, Ede
Cali
La Madeleine, Brussel
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leoni Jansen - Brakland
Schouwburg Het Park, Hoorn
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Clannad
De Oosterpoort, Groningen
Claudia de Breij - NU
Kennemer Theater, Beverwijk
Cristina Branco
Koepeltheater, Leeuwarden
Culture ft Kenyatta Hill
P60, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
David Benjamin
TivoliVredenburg, Utrecht
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Kraaien
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
De Likt
De Helling, Utrecht
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater de Schalm, Veldhoven
Def Americans
Metropool, Hengelo
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Dorona Alberti - The Music from James Bond
De Maagd, Bergen op Zoom