Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Kom
Nieuwegein
Cultura
Ede
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Posa
Lelystad
Q-Factory
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Meervaart
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Gigant
Apeldoorn
Metropool Enschede
Enschede
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Klein Theater
Dinxperlo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Metropool
Hengelo
C.C. Den Herd
Bladel
Parktheater
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Fransche School Culemborg
Culemborg
Bimhuis
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Zalencentrum Den Kaat
Zuidwolde
Patronaat
Haarlem
Bibelot
Dordrecht
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Luctor et Emergo
Rilland
PopEi
Eindhoven
Fort33
Leusden
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Cacaofabriek
Helmond
Duycker
Hoofddorp
Doornroosje
Nijmegen
Vera
Groningen
Grand Cafe Carambole
Winschoten
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
Vorstin
Hilversum
Merleyn
Nijmegen
Muziekcafé Helmond
Helmond
De Marktkantine
Amsterdam
Muziekpodium DJS
Dordrecht
AFAS Live
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
De Cultuurboerderij
Oost- West- en Middelbeers
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Odeon
Zwolle
DeMess
Naarden
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Muziekcentrum Enschede
Enschede
DeLaMar
Amsterdam
Iduna
Drachten
Kursaal Oostende
Oostende
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Kapel Bovendonk
Hoeven
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Verbeelding
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord
Oisterwijk
Het Bolwerk
Sneek
Hervormde Kerk
Wanneperveen
CHV Noordkade
Veghel
PopEi
Eindhoven
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Paco Plumtrek
Almelo
TivoliVredenburg
Utrecht
Vorstin
Hilversum
Groene Engel
Oss
Bimhuis
Amsterdam
1614
Monnickendam
Bootstraat
Hasselt
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Hall Of Fame
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Oosterpoort
Groningen
Metropool Enschede
Enschede
Tolhuistuin
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
Q-Factory
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
De Oosterpoort
Groningen
GC zaal Rex
Essen
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 14 maart 2020
The Soul Preacher
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
Percossa - Unplugged
Cultura, Ede
Ciconia Consort
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Moondaze
Podium Victorie, Alkmaar
Maria de Fátima - Portugese Fado
Theater Posa, Lelystad
Forever Amy
Q-Factory, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fresku
Meervaart, Amsterdam
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
Eric Vloeimans' Gatecrash
Gigant, Apeldoorn
Saga
Metropool Enschede, Enschede
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Enge Buren - BASTA!
Klein Theater, Dinxperlo
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Sven Ratzke - Where are we now
Schouwburg Het Park, Hoorn
Russ Ballard
Spirit of 66, Verviers
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Young Gun Silver Fox
Metropool, Hengelo
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Den Herd, Bladel
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jan Rot - O Ja!
Fransche School Culemborg, Culemborg
Alfredo Tejado & Patricinio Hijo
Bimhuis, Amsterdam
MaYaN
Metropool Enschede, Enschede
BLEACH - A TRIBUTE TO NIRVANA
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
De Wethouders
Zalencentrum Den Kaat, Zuidwolde
All Shall Be Well
Patronaat, Haarlem
Golden Caves
Bibelot, Dordrecht
Noordkaap
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Delta Generation
Luctor et Emergo, Rilland
Planet of Sound
PopEi, Eindhoven
Grote Prijs van Leusden Finale
Fort33, Leusden
CCC Inc.
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Def Americans - 12,5 jaar Jubileum
Cacaofabriek, Helmond
Daredevils
Duycker, Hoofddorp
40 UP
Doornroosje, Nijmegen
The Black Wizards
Vera, Groningen
Massive Asaault
Grand Cafe Carambole, Winschoten
Miracle / Queen Tribute
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
Max Meser Group
Vorstin, Hilversum
Dr. Ring-Ding
Merleyn, Nijmegen
LIVE: Rage a/t Machine + Queens o/t Stone Age (2 tributes)
Muziekcafé Helmond, Helmond
Stephan Bodzin
De Marktkantine, Amsterdam
Steely Fan
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Zsa Zsa Su!
AFAS Live, Amsterdam
Miss Melera / Patrice Bäumel
TivoliVredenburg, Utrecht
zondag 15 maart 2020
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
Jan Rot - O Ja!
De Cultuurboerderij, Oost- West- en Middelbeers
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
C.C. Den Herd, Bladel
Lavinia Meijer
Theater de Purmaryn, Purmerend
The Bootleg Sixties - Tribute
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
DeMess, Naarden
Thuishaven Winter: Ki/Ki
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
Dominic Seldis
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Ellen ten Damme - Casablanca
DeLaMar, Amsterdam
Forever Amy
Iduna, Drachten
Carmina Burana
Kursaal Oostende, Oostende
Maurice Hermans
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Erasmus Trio
Kapel Bovendonk, Hoeven
Celine Cairo - Birds of Paradise
Theater De Verwachting, Ritthem
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
Theater De Verbeelding, Purmerend
The Five Great Guitars - Legends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jong Metropole speelt Snarky Puppy Feat. Jamison Ross
Paradiso, Amsterdam
Dayna Kurtz / Robert Maché
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord, Oisterwijk
John Coghans`s Quo
Het Bolwerk, Sneek
Jan Vayne
Hervormde Kerk, Wanneperveen
Lowland Paddies
CHV Noordkade, Veghel
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
Eric Steckel
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Käsekuchen
Paco Plumtrek, Almelo
Eric Vloeimans
TivoliVredenburg, Utrecht
Alain Clark
Vorstin, Hilversum
Maggie's flock
Groene Engel, Oss
AMSTERDAM MARIMBA WEEKEND: LA FIESTA
Bimhuis, Amsterdam
Sweet Mary Jane
1614, Monnickendam
Turnstile (USA)
Bootstraat, Hasselt
I Prevail
Melkweg, Amsterdam
Jay1
Melkweg, Amsterdam
Hällas
Hall Of Fame, Tilburg
Phil X And The Drills
Melkweg, Amsterdam
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Clouseau
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Young Gun Silver Fox
De Oosterpoort, Groningen
Edwin Evers Band
Metropool Enschede, Enschede
Ash
Tolhuistuin, Amsterdam
Cem Yilmaz
Ahoy, Rotterdam
The Sisters of Mercy
Doornroosje, Nijmegen
Deep Purple’s Made in Japan live by Made in Purple
Q-Factory, Amsterdam
Ed Gamble
Boom Chicago, Amsterdam
Kid Francescoli
Ancienne Belgique (AB), Brussel
I Muvrini
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Vreemde Kostgangers
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
Roosbeef
GC zaal Rex, Essen
Scarypoolparty
Paradiso, Amsterdam