Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Extrapool
Nijmegen
Muziekcafé Helmond
Helmond
Beauforthuis
Austerlitz
Vorst Nationaal
Brussel
The Loft
Amsterdam
Sexyland
Amsterdam
Lovelee
Amsterdam
Theater Hofpoort
Coevorden
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Bolwerk
Sneek
Fidei et Arti
Oudenbosch
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
De Harmonie
Leeuwarden
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Reflektor
Liège
Sportpaleis
Antwerpen
Ahoy
Rotterdam
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Mythe
Goes
Theater Gooiland
Hilversum
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Boerderij
Zoetermeer
Martiniplaza
Groningen
Deventer Schouwburg
Deventer
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
AFAS Live
Amsterdam
Immanuëlkerk
Maassluis
Theater De Tuin
Leusden
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Laurenskerk
Rotterdam
De Groene Zwaan
De Rijp
De Meenthe
Steenwijk
CHV Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Fluor
Amersfoort
Now&Wow
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Spant!
Bussum
Theater De Veste
Delft
Q-Factory
Amsterdam
Trix
Antwerpen
C.C. De Grote Post
Oostende
Vera
Groningen
Botanique
Brussel
Gelredome
Arnhem
Flint
Amersfoort
't Zwaantje
Deest
Theater Kerkrade
Kerkrade
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Weijer
Boxmeer
Theater de Kappen
Haaksbergen
C.C. De Werf
Aalst
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
Het Trefpunt
Warmond
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Het Hijgend Hert
Breda
De Bosuil
Weert
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Stevenskerk
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Metropool
Hengelo
Effenaar
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
Theater de Kampanje
Den Helder
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Agnietenhof
Tiel
The Box
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
D' Engelenburgh
Fijnaart
Duycker
Hoofddorp
Patronaat
Haarlem
Fifth|NRE
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
Noorderkerk
Sneek
Het Bolwerk
Sneek
Podium Gorter
Balk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Boom Chicago
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
De Dillewijn
Ankeveen
Huize Vredenburg
Westervoort
Markant Uden
Uden
Vorst Nationaal
Brussel
Cacaofabriek
Helmond
zaterdag 28 maart 2020
Lewsberg
Extrapool, Nijmegen
LIVE: Soul Night met tribute to Aretha Franklin
Muziekcafé Helmond, Helmond
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Beauforthuis, Austerlitz
M. Pokora
Vorst Nationaal, Brussel
Major Lazer
The Loft, Amsterdam
Major Lazer
Sexyland, Amsterdam
Major Lazer
Lovelee, Amsterdam
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Hofpoort, Coevorden
Marcel Hensema - Alles in de hens
Leidse Schouwburg, Leiden
Mark Foggo's Skasters
Het Bolwerk, Sneek
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Fidei et Arti, Oudenbosch
Marshall Butterfly / Morrissey
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Mart Hillen In Concert
De Harmonie, Leeuwarden
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Millionaire
Reflektor, Liège
MNM Back to the 90s & Nillies
Sportpaleis, Antwerpen
Music Show Scotland
Ahoy, Rotterdam
Musici van het Koninklijk Concertgebouworkest
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Theater Zinin, Nijverdal
Nederpop All Stars
Theater de Mythe, Goes
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Gooiland, Hilversum
Noah Vanden Abeele
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Nona
Boerderij, Zoetermeer
O'G3NE
Martiniplaza, Groningen
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Deventer Schouwburg, Deventer
Oldenhermanns
Agnietenhof, Tiel
Oldenhermanns - Unsexed
Agnietenhof, Tiel
Oleta Adams
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Theater De Lievekamp, Oss
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pentatonix
AFAS Live, Amsterdam
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Immanuëlkerk, Maassluis
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater De Tuin, Leusden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Laurenskerk, Rotterdam
Pieternel Osinga & Band
De Groene Zwaan, De Rijp
Queen The Music
De Meenthe, Steenwijk
Ray Stepien Trio
CHV Noordkade, Veghel
René van Meurs - Hunkert
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Rootsriders
Fluor, Amersfoort
Rotterdam Rave By Day
Now&Wow, Rotterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Kennemer Theater, Beverwijk
Rowwen Heze
Spant!, Bussum
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
Russ Ballard
Q-Factory, Amsterdam
Safi
Trix, Antwerpen
Sioen
C.C. De Grote Post, Oostende
Slow Crush
Vera, Groningen
Smino
Botanique, Brussel
Snollebollekes
Gelredome, Arnhem
Spinvis - In Werkelijkheid
Flint, Amersfoort
Stacie Collins
't Zwaantje, Deest
Stahlzeit
Theater Kerkrade, Kerkrade
Stef Bos - Tijd
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Weijer, Boxmeer
Supertrap - Breakfast in America
Theater de Kappen, Haaksbergen
Sven Ratzke - Where are we now
C.C. De Werf, Aalst
Swingen bij Willem
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
The Academic
Paradiso, Amsterdam
The Bentleys - To Liverpool And Back
Het Trefpunt, Warmond
The Bluebirds
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
The Bootleg Sixties - Tribute
Theater de Voorveghter, Hardenberg
The Five Great Guitars - Legends
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
The Grey Pants
Het Hijgend Hert, Breda
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
De Bosuil, Weert
The Johnny Cash Roadshow
Melkweg, Amsterdam
The Kik
Tolhuistuin, Amsterdam
The Orphan Brigade
Tolhuistuin, Amsterdam
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Markant Uden, Uden
The Slow Show
Stevenskerk, Nijmegen
The Soul Preacher
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Theaterkoor Multiple Noise - Top2000 Tribute
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Trijntje Oosterhuis
Metropool, Hengelo
Uit De Riolen
Effenaar, Eindhoven
Van Dik Hout
Chassé Theater, Breda
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Kampanje, Den Helder
VOF De Kunst
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Vreemde Kostgangers
Agnietenhof, Tiel
WHITE MOON – 10TH ANNIVERSARY
The Box, Amsterdam
Wouter Hamel - Wouter Hamel’s Nightclub
De Poorterij, Zaltbommel
Wouter Harbers
D' Engelenburgh, Fijnaart
X Raiders
Duycker, Hoofddorp
zondag 29 maart 2020
Popschool Concert (Avond voorstelling)
Patronaat, Haarlem
Alain Clark
Fifth|NRE, Eindhoven
Andrea Bocelli
Ziggo Dome, Amsterdam
Anneke van Giersbergen
Noorderkerk, Sneek
Anneke van Giersbergen @ Noorderkerkzaal
Het Bolwerk, Sneek
Annie Kinsella / Kieran Goss
Podium Gorter, Balk
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Bij Robèrt... van Beckhoven
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Biswa Kalyan Rath
Boom Chicago, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Goudse Schouwburg, Gouda
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
De Dillewijn, Ankeveen
Carla Herlfterkamp / Paul Mulder / Theo Scholten en Meer
Huize Vredenburg, Westervoort
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
Christophe Maé
Vorst Nationaal, Brussel
Comedy For Charity - Lachen Voor Goed Doel
Cacaofabriek, Helmond