Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Peppel
Zeist
dB's
Utrecht
Vleugel F
Leuven
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Groene Engel
Oss
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Metropool
Hengelo
Bitterzoet
Amsterdam
P3
Purmerend
Botanique
Brussel
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Doornroosje
Nijmegen
De Mattelier
Groenlo
AFAS Live
Amsterdam
Theater De Boerderij
Huizen
Paleis 12
Brussel
Theater de Schuur
Zevenbergen
Fluor
Amersfoort
De Kreun
Kortrijk
Imperiumtheater
Leiden
Mainstage
's-Hertogenbosch
Theater Gooiland
Hilversum
De Amer
Amen
TRAX
Roeselare
De Oosterpoort
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
013
Tilburg
Het Dorpshuis
Nigtevecht
De Domijnen
Sittard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Drommedaris
Enkhuizen
P60
Amstelveen
Theater Berkelland
Eibergen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Mezz
Breda
Fort33
Leusden
De Velinx
Tongeren
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hofpoort
Coevorden
Het Bolwerk
Sneek
Melkweg
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Spirit of 66
Verviers
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Groote Kerk
Maassluis
Patronaat
Haarlem
Botanique
Brussel
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Leest
Waalwijk
Posttheater
Arnhem
Cacaofabriek
Helmond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Muziekcafé Helmond
Helmond
De Maaspoort
Venlo
De Pul
Uden
Theater de Schalm
Veldhoven
DeMess
Naarden
Nijend 24
Anderen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
013
Tilburg
Theater RhederArt
Dieren
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Nieuwe Nor
Heerlen
Kennemer Theater
Beverwijk
Sportpaleis
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
V11
Rotterdam
C.C. Hillegom
Hillegom
Figi Theater
Zeist
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Veste
Delft
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Concertgebouw
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Paard
Den Haag
Duycker
Hoofddorp
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Corneel
Lelystad
Theater De Storm
Winterswijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Podium Victorie
Alkmaar
Botanique
Brussel
La Madeleine
Brussel
Trix
Antwerpen
Gelredome
Arnhem
zaterdag 04 april 2020
De Kift
De Peppel, Zeist
De Kraaien
dB's, Utrecht
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
Vleugel F, Leuven
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Def Americans
Groene Engel, Oss
Def P
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Dog Eat Dog
Metropool, Hengelo
Dreadzone
Bitterzoet, Amsterdam
Drukwerk
P3, Purmerend
Easy Life
Botanique, Brussel
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Eefje De Visser
Doornroosje, Nijmegen
Enge Buren - BASTA!
De Mattelier, Groenlo
Eurovision in Concert
AFAS Live, Amsterdam
Eva Crutzen - Try Out
Theater De Boerderij, Huizen
Evanescence / Within Temptation
Paleis 12, Brussel
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
Fischer-Z
Fluor, Amersfoort
Fleddy Melculy Clubtour 2020
De Kreun, Kortrijk
Frank Blueka
Imperiumtheater, Leiden
Frans Bauer - Live in Concert
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Gooiland, Hilversum
Freddy & Francine
De Amer, Amen
Fresku
TRAX, Roeselare
Gallowstreet
De Oosterpoort, Groningen
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Jan van Besouw, Goirle
Glennis Grace
013, Tilburg
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Hadewych Doet De Dames
De Domijnen, Sittard
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Handsome Poets
Drommedaris, Enkhuizen
Hans Dulfer
P60, Amstelveen
Hans Kazàn / Steven Kazàn
Theater Berkelland, Eibergen
Her Majesty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ik Zie U Graag...
Mezz, Breda
In the Woods - Kieran Goss & Annie Kinsella
Fort33, Leusden
Javier Guzman - Guzmán
De Velinx, Tongeren
Jim Speelmans - Huppathee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theaterhotel Almelo, Almelo
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater Hofpoort, Coevorden
Julian Sas plays Jimi Hendrix
Het Bolwerk, Sneek
Juniore
Melkweg, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kiko Loureiro
Spirit of 66, Verviers
Klassifest
Paradiso, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
Koninklijke zangvereniging Mastreechter Staar - StaarVaria
Groote Kerk, Maassluis
Kraantje Pappie
Patronaat, Haarlem
Lebanon Hanover / She Past Away
Botanique, Brussel
Lebbis - De Ervaring
Theater 't Speelhuis, Helmond
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Theater De Leest, Waalwijk
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Posttheater, Arnhem
Leif de Leeuw Band - We're We Heading Tour 2020
Cacaofabriek, Helmond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
LIVE: Pene Corrida,
Muziekcafé Helmond, Helmond
Maartje & Kine
De Maaspoort, Venlo
Mama Genesis
De Pul, Uden
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater de Schalm, Veldhoven
Marco Lopes - Wees blij
DeMess, Naarden
Margriet Sjoerdsma / Martin Fondse - This is not the end
Nijend 24, Anderen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Maxi Jazz
013, Tilburg
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater RhederArt, Dieren
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Michelle David & The Gospel Sessions
Nieuwe Nor, Heerlen
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Kennemer Theater, Beverwijk
MNM Back to the 90s & Nillies
Sportpaleis, Antwerpen
Nightmares on Wax
Melkweg, Amsterdam
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ocobar
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Odd Couple + Paksoi
V11, Rotterdam
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. Hillegom, Hillegom
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Figi Theater, Zeist
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Percossa - Unplugged
Theater de Griffioen, Amstelveen
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
Orpheus, Apeldoorn
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Ludens, Voorburg
Pieter Derks
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Schouwburg Ogterop, Meppel
Rayen Panday - Trigger
Het Postkantoor, Bovenkarspel
René van Meurs - Hunkert
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rewire Festival
Paard, Den Haag
Rick de Leeuw
Duycker, Hoofddorp
Roosbeef
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Roosbeef
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Rootsriders
Corneel, Lelystad
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater De Storm, Winterswijk
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rowwen Heze
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ruth Jacott
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ryan McGarvey
Podium Victorie, Alkmaar
Saint Motel
Botanique, Brussel
Salmo
La Madeleine, Brussel
Set It Off
Trix, Antwerpen
Snollebollekes
Gelredome, Arnhem