Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Lochem
Lochem
Simplon
Groningen
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Berkelland
Eibergen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
Trix
Antwerpen
Concertgebouw
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Helling
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Markant Uden
Uden
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Anna Amstelveen
Amstelveen
Bibelot
Dordrecht
Boerderij
Zoetermeer
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Spot
Middelburg
Fulcotheater
IJsselstein
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Grand Café M'ooije Waard
Millingen aan de Rijn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Metropool
Hengelo
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Spirit of 66
Verviers
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Duycker
Hoofddorp
Podium Victorie
Alkmaar
De Kubus
Lelystad
Groene Engel
Oss
Grounds
Rotterdam
Het Bolwerk
Sneek
JVC De Schuit
Katwijk
Podium heino
Heino
StudioGonz
Gouda
Cacaofabriek
Helmond
De Nieuwe Anita
Amsterdam
Muziekcafé Helmond
Helmond
Muziekpodium DJS
Dordrecht
The Jack
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Westergasfabriek
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
DeLaMar
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Iduna
Drachten
Podium Victorie
Alkmaar
Hedon
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
Kursaal Oostende
Oostende
Melkweg
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Concertgebouw
Amsterdam
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Concertgebouw
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Roma
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
Muziekcafé Helmond
Helmond
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
Toomler Theater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
De Buitenpoort
Huissen
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 11 april 2020
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Lochem, Lochem
Cry / Wally A$M
Simplon, Groningen
Simple Minds
Sportpaleis, Antwerpen
3J'S
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Her Majesty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
The Wieners
Theater Berkelland, Eibergen
Van Dik Hout
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
The Best of Britain - The Passion of Jesus Christ
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Racoon
TivoliVredenburg, Utrecht
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Trix, Antwerpen
Izaline Calister / Alexander Kraft van Ermel / Jean-Jacques Rojer
Concertgebouw, Amsterdam
The Soul Preacher
De Harmonie, Leeuwarden
Muyayo Rif
De Helling, Utrecht
Percossa - Unplugged
De Kattendans, Bergeijk
Kiki Schippers - Waar (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Silent Comedy
Kennemer Theater, Beverwijk
Sven Ratzke - Where are we now
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Markant Uden, Uden
The Bluebirds
Posthuis Theater, Heerenveen
Hadewych Doet De Dames
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ali B - Koorts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Beatles & Beyond - The LSB Experience
Theater de Bussel, Oosterhout
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater de Kom, Nieuwegein
Symphonic Rock Night Band
Theater De Lievekamp, Oss
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Schalm, Veldhoven
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rundfunk - Todesangstschrei
Zaantheater, Zaandam
Eva van Manen
Anna Amstelveen, Amstelveen
Def P
Bibelot, Dordrecht
Heaven 17
Boerderij, Zoetermeer
Oldenhermanns - Unsexed
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Roosbeef
De Spot, Middelburg
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Fulcotheater, IJsselstein
Vive La Fête
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Mattanja Joy Bradley
Grand Café M'ooije Waard, Millingen aan de Rijn
De Fransse Eijkel - Subtropique
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Jan van Besouw, Goirle
Carl Palmer
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Rootsriders
Metropool, Hengelo
Grim van Doom + No Gods No Masters + Troops of Doom + Probation
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Maartje & Kine - Hoge Noot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Damian Wilson & Adam Wakeman
Spirit of 66, Verviers
Jan van Maanen - Grand Cru
Theater PePijn, Den Haag
Francine / Freddy
Theater Walhalla, Rotterdam
Rembrandt Frerichs / Ties Mellema
TivoliVredenburg, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ann My Guard & Kingfisher Sky
Duycker, Hoofddorp
Maxi Jazz
Podium Victorie, Alkmaar
Glennis Grace
De Kubus, Lelystad
Ryan McGarvey & Little Louis
Groene Engel, Oss
Gyedu-Blay Ambolly & the Sekondi Band
Grounds, Rotterdam
Band of Friends
Het Bolwerk, Sneek
De Likt
JVC De Schuit, Katwijk
The Bluesbones
Podium heino, Heino
22AD / Chasing Mavericks / Phrase
StudioGonz, Gouda
Dr Lektroluv / Mason
Cacaofabriek, Helmond
W8ers
De Nieuwe Anita, Amsterdam
LIVE: Tribute to the 80s, by The Wave!
Muziekcafé Helmond, Helmond
Hans Dulfer
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Sack Blabbath: Black Sabbath 50th anniversary
The Jack, Eindhoven
DJ Misanthrop / Joe Ford / Phace
Doornroosje, Nijmegen
zondag 12 april 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Awakenings Easter Sunday
Westergasfabriek, Amsterdam
K3
Kursaal Oostende, Oostende
K3
Kursaal Oostende, Oostende
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
Ladysmith Black Mambazo
Chassé Theater, Breda
Krisiun • Gruesome + supports
Iduna, Drachten
Victorie Sunday Sessions: Bo Saris
Podium Victorie, Alkmaar
These Go To Eleven
Hedon, Zwolle
Joost Patocka
TivoliVredenburg, Utrecht
K3
Kursaal Oostende, Oostende
Reggaeville Easter Special
Melkweg, Amsterdam
The Soul Preacher
Wilminktheater, Enschede
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Concertgebouw, Amsterdam
Yeni Türkü
Paard, Den Haag
Igorrr
TivoliVredenburg, Utrecht
Thecolorgrey
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Fleurie / Ruelle
Concertgebouw, Amsterdam
Jett Rebel
De Oosterpoort, Groningen
10CC
De Oosterpoort, Groningen
Yasiin Bey
De Roma, Antwerpen
Yuzyuzeyken Konusuruz
Melkweg, Amsterdam
LIVE: Up The Irons: 20 Wasted Years
Muziekcafé Helmond, Helmond
Ultimate Eagles
Neushoorn, Leeuwarden
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ahmet Aslan
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniël Arends / Sezgin Gülec
Toomler Theater, Amsterdam
BarokOpera
De Kleine Komedie, Amsterdam
FORQ
Bimhuis, Amsterdam
Ben Miller Band
Bitterzoet, Amsterdam
Stones Sessions
De Buitenpoort, Huissen
Bryan MG
Paradiso, Amsterdam
Classic Voices Of The Middle East In Paradiso
Paradiso, Amsterdam