Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
RAI Theater
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Voorveghter
Hardenberg
EKKO
Utrecht
Bon theater
Medemblik
Bonifaciuskerk Medemblik
Medemblik
Posttheater
Arnhem
Xinix
Nieuwendijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Spant!
Bussum
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Reggehof
Goor
Wilminktheater
Enschede
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
Boerderij
Zoetermeer
Theater Aan de Slinger
Houten
Muziekcafé Helmond
Helmond
LOLA050
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Grote Kerk
Groede
Bimhuis
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
De Oosterpoort
Groningen
Theaterkerk Hemels
Twisk
Melkweg
Amsterdam
De Warande
Turnhout
Deventer Schouwburg
Deventer
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater De Willem
Papendrecht
Iduna
Drachten
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kennemer Theater
Beverwijk
Groene Engel
Oss
De Schattelijn
Geertruidenberg
P60
Amstelveen
Lotto Arena
Antwerpen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Fluor
Amersfoort
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Mainstage
's-Hertogenbosch
Podium Victorie
Alkmaar
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Speeldoos
Baarn
Spirit of 66
Verviers
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
Het Musiater
Zevenaar
Metropool Enschede
Enschede
Flint
Amersfoort
Merleyn
Nijmegen
Theater de Kampanje
Den Helder
Podium Victorie
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Oosterpoort
Groningen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Ziggo Dome
Amsterdam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Kennemer Theater
Beverwijk
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Diligentia
Den Haag
Corneel
Lelystad
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Hofpoort
Coevorden
De Flux
Zaandam
Sexyland
Amsterdam
Duycker
Hoofddorp
DNK
Assen
De Amer
Amen
DeLaMar
Amsterdam
Forum Theater
Sittard
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
TivoliVredenburg
Utrecht
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
zaterdag 18 april 2020
Queen The Music
RAI Theater, Amsterdam
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Voorveghter, Hardenberg
PHONO (Record Store Day Afterparty)
EKKO, Utrecht
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
Bon theater, Medemblik
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
Bonifaciuskerk Medemblik, Medemblik
Percossa - Unplugged
Posttheater, Arnhem
Pene Corrida
Xinix, Nieuwendijk
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Spant!, Bussum
Noordkaap
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Nederpop All Stars
De Reggehof, Goor
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
De Maaspoort, Venlo
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Arto Theater, Schoonhoven
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Meerpaal, Dronten
Magenta / Tiger Moth Tales
Boerderij, Zoetermeer
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Theater Aan de Slinger, Houten
LIVE: Cenobites + Hurricane Joe
Muziekcafé Helmond, Helmond
Live at LOLA: Mark Foggo + Knight Susan
LOLA050, Groningen
Leif Vollebekk
Tolhuistuin, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Lebbis - De Ervaring
Fulcotheater, IJsselstein
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
JW Roy
Grote Kerk, Groede
Joost Patocka: Jazz For The Millions
Bimhuis, Amsterdam
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Schouwburg Lochem, Lochem
Joe Buck
De Oosterpoort, Groningen
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
Theaterkerk Hemels, Twisk
Jayh
Melkweg, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
De Warande, Turnhout
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Deventer Schouwburg, Deventer
Izaline Calister
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater De Willem, Papendrecht
Het Gezelschap
Iduna, Drachten
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Hendrik Groen - Zolang er leven is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hadewych Doet De Dames
Schouwburg de Lawei, Drachten
Groninger Studenten Cabaret Festival
Kennemer Theater, Beverwijk
Grandmaster Flash
Groene Engel, Oss
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Schattelijn, Geertruidenberg
Glennis Grace
P60, Amstelveen
Gers Pardoel
Lotto Arena, Antwerpen
Gare de Lyon - Met Henriëtte van der Meij & Bartho Braat
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Fuse Live
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Fresku
Fluor, Amersfoort
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fource
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Feuerengel
Podium Victorie, Alkmaar
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Eva Crutzen - Try Out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Enge Buren - BASTA!
Theater de Speeldoos, Baarn
Elliott Murphy
Spirit of 66, Verviers
Eileen Rose
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Het Musiater, Zevenaar
Eastern Promises Fest
Metropool Enschede, Enschede
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Flint, Amersfoort
DJ Daan / McGyver / Def P / De Kamer
Merleyn, Nijmegen
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater de Kampanje, Den Helder
De Kraaien
Podium Victorie, Alkmaar
De Kift / Pip Blom
Paradiso, Amsterdam
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters
De Meerpaal, Dronten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Cristina Branco
De Oosterpoort, Groningen
Clannad
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Charly Lownoise & Mental Theo
Ziggo Dome, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Café Mokums Paradijs Presenteert Bij Ons In De Jordaan
Kennemer Theater, Beverwijk
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
Bij Robèrt...van Beckhoven
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Best of... Ton Kas
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Gabriels - De Wetten van de Jungle
Diligentia, Den Haag
Barrelhouse / T-99
Corneel, Lelystad
Back Stage Klassiek - Conservatorium Maastricht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Anuar - EERLIJK
Schouwburg Het Park, Hoorn
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Hofpoort, Coevorden
Ancient Bards / Kalidia / Sleeping Romance
De Flux, Zaandam
ANBU
Sexyland, Amsterdam
All Shall Be Well / Robin Borneman
Duycker, Hoofddorp
Ali B - Koorts
DNK, Assen
Alex Roeka - RAUWE GENADE
De Amer, Amen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Absolutely Floyd
Forum Theater, Sittard
a balladeer
Sint-Jacobskapel, Nijmegen
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
zondag 19 april 2020
Yuri Honing Acoustic Quartet Sunday Afternoon Jazz
TivoliVredenburg, Utrecht
Willem Brons
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch