Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Vera
Groningen
C.C. Achterolmen
Maaseik
013
Tilburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Cacaofabriek
Helmond
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:00
Groene Engel
Oss
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Merleyn
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
Theater De Leest
Waalwijk
Hall Of Fame
Tilburg
Musis
Arnhem
dB's
Utrecht
De Kreun
Kortrijk
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Meerpaal
Dronten
Tolhuistuin
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
BIRD
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
De Wiese
Schalkwijk
Grounds
Rotterdam
Trix
Antwerpen
Chassé Theater
Breda
Café de Gouden Leeuw
Nispen
Iduna
Drachten
Duycker
Hoofddorp
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Hoftheater
Raalte
van Beresteyn
Veendam
De Grote Kerk
Alkmaar
Podium Mozaiek
Amsterdam
Grote Kerk
Zwolle
Dominicanenklooster
Zwolle
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Podium 't Beest
Goes
Scheldetheater
Terneuzen
Perron-3
Rosmalen
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Chassé Theater
Breda
The Lane
Oostburg
AFAS Live
Amsterdam
Cacaofabriek
Helmond
Q-Factory
Amsterdam
Taverne De Waag
Haarlem
Martiniplaza
Groningen
Paradiso
Amsterdam
Het Depot
Leuven
Theater Kerkrade
Kerkrade
De Oosterpoort
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
Altstadt
Eindhoven
Minard Schouwburg
Gent
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Little Devil
Tilburg
LOLA050
Groningen
't Rozenknopje
Eindhoven
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Theater de Spiegel
Zwolle
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Kursaal Oostende
Oostende
De Roma
Antwerpen
Rockhal
Esch zur Alzette
Koninklijk Circus
Brussel
ss Rotterdam
Rotterdam
Het Bolwerk
Sneek
Junushoff Theater
Wageningen
Corneel
Lelystad
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
De Oude Veiling
Aalsmeer
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradox
Tilburg
Burgerweeshuis
Deventer
Baroeg
Rotterdam
013
Tilburg
DeLaMar
Amsterdam
La Madeleine
Brussel
Doornroosje
Nijmegen
De Bel
Valkenswaard
Merleyn
Nijmegen
Noorderlicht
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
Koninklijk Circus
Brussel
Capitole
Gent
Doornroosje
Nijmegen
Rockhal
Esch zur Alzette
Handelsbeurs
Gent
zaterdag 25 april 2020
Hadewych Doet De Dames
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Guru Guru
Melkweg, Amsterdam
Groninger Studenten Cabaret Festival
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Good Morning
Vera, Groningen
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
C.C. Achterolmen, Maaseik
Feuerengel
013, Tilburg
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Try Out
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Eric Vaarzon Morel
Cacaofabriek, Helmond
Enge Buren - BASTA!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:00
Ed Struijlaart / Iris Penning / Maurice van Hoek / Stef Classens
Groene Engel, Oss
Dorona Alberti
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Dj Baobab / Power to the Pipo
Merleyn, Nijmegen
Della Mae
De Oosterpoort, Groningen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Leest, Waalwijk
Cry / Wally A$M
Hall Of Fame, Tilburg
Cristina Branco
Musis, Arnhem
Corpus Christii / Possession / Telestai / Weltschmerz
dB's, Utrecht
Compact Disk Dummies
De Kreun, Kortrijk
Clouseau
De Oosterpoort, Groningen
Clouseau
De Oosterpoort, Groningen
Claudia de Breij - NU
De Meerpaal, Dronten
City of the Sun
Tolhuistuin, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Chip taylor
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
Celeste (UK)
BIRD, Rotterdam
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leoni Jansen - Brakland
Theater Aan de Slinger, Houten
Cameretten - Finalistentournee
De Wiese, Schalkwijk
Broken Brass
Grounds, Rotterdam
Broederliefde
Trix, Antwerpen
Brederode, Scholten & Glerum
Chassé Theater, Breda
Blues Treat / Carl Wyatt & The Delta Voodoo
Café de Gouden Leeuw, Nispen
Blackbriar
Iduna, Drachten
Big Country
Duycker, Hoofddorp
Best of... Ton Kas
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Beatles & Beyond - The LSB Experience
Hoftheater, Raalte
Awkward I - KYD
van Beresteyn, Veendam
Anúna
De Grote Kerk, Alkmaar
Anuar - EERLIJK
Podium Mozaiek, Amsterdam
Anneke van Giersbergen
Grote Kerk, Zwolle
Anneke van Giersbergen
Dominicanenklooster, Zwolle
Alpha & Omega
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Abba Gold - In Concert
Schouwburg Hengelo, Hengelo
AAD
Podium 't Beest, Goes
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Scheldetheater, Terneuzen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Perron-3, Rosmalen
zondag 26 april 2020
We Love Songfestival | Het grote meezingfeest!
Flint, Amersfoort
Vreemde Kostgangers
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Chassé Theater, Breda
Transport League
The Lane, Oostburg
Thomas Bergersen en Nick Phoenix: Two Steps From Hell Live
AFAS Live, Amsterdam
The Quireboys
Cacaofabriek, Helmond
The Hatters
Q-Factory, Amsterdam
The Grey Pants
Taverne De Waag, Haarlem
Sweet Caroline
Martiniplaza, Groningen
Rapido - the KING edition
Paradiso, Amsterdam
Protoje
Het Depot, Leuven
Orpheo
Theater Kerkrade, Kerkrade
Noisia Invites
De Oosterpoort, Groningen
Mees Salomé / Tinlicker
TivoliVredenburg, Utrecht
Mark Foggo
Altstadt, Eindhoven
Luka Bloom
Minard Schouwburg, Gent
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Lavinia Meijer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
King Witch
Little Devil, Tilburg
K-NIGHT METAL MAYHEM
LOLA050, Groningen
JW Roy
't Rozenknopje, Eindhoven
Ibe
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater de Spiegel, Zwolle
Heathen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Kursaal Oostende, Oostende
Explosions in the Sky
De Roma, Antwerpen
Evanescence / Within Temptation
Rockhal, Esch zur Alzette
Erza Muqoli
Koninklijk Circus, Brussel
Dutch Swing College Band - 75 jarig jubileumconcert
ss Rotterdam, Rotterdam
Donnie (NL)
Het Bolwerk, Sneek
Della Mae
Junushoff Theater, Wageningen
Darlyn
Corneel, Lelystad
Cristina Branco
Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
Chip taylor
De Oude Veiling, Aalsmeer
Camiel Boomsma
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Broken Sun / Dieter van der Westen / Mattanja Joy Bradley
Paradox, Tilburg
Bökkers
Burgerweeshuis, Deventer
Big Country / The Dreamside
Baroeg, Rotterdam
Amelie Lens
013, Tilburg
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Agustin Galiana
La Madeleine, Brussel
maandag 27 april 2020
Villagers
Doornroosje, Nijmegen
Sweet Mary Jane
De Bel, Valkenswaard
Plakband: Yin Yin + Willy + Mario Marini
Merleyn, Nijmegen
Lemon
Noorderlicht, Amsterdam
Koningsdag festival 2020
Baroeg, Rotterdam
Jamie Cullum
Koninklijk Circus, Brussel
Explosions in the Sky 20th Anniversary Tour
Capitole, Gent
Denis Horvat / Joy Orbison / Peach
Doornroosje, Nijmegen
Deathstars
Rockhal, Esch zur Alzette
Compact Disk Dummies
Handelsbeurs, Gent