Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Nationale Theater
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
AFAS Live
Amsterdam
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Metropool
Hengelo
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Vorstin
Hilversum
Metropool Enschede
Enschede
Merleyn
Nijmegen
Metropool
Hengelo
Paard
Den Haag
Muziekgieterij
Maastricht
P3
Purmerend
De Pul
Uden
Vorst Nationaal
Brussel
Burgerweeshuis
Deventer
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
De Pul
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Neushoorn
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
De Doelen
Rotterdam
Simplon
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
De Roma
Antwerpen
Vorstin
Hilversum
Philips Stadion
Eindhoven
Cacaofabriek
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
20:00
Groninger Forum
Groningen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Taverne
Bergen
Muziekcafé Helmond
Helmond
Paradiso
Amsterdam
P3
Purmerend
Boerderij
Zoetermeer
Ahoy
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Fluor
Amersfoort
Openluchttheater Ede
Ede
Tolhuistuin
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Groene Engel
Oss
21:45
Groene Engel
Oss
De Pul
Uden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Café de Pilaren
Alkmaar
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
Mezz
Breda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Dynamo
Eindhoven
Woodstock69
Bloemendaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
La Madeleine
Brussel
Kursaal Oostende
Oostende
dB's
Utrecht
Sportpaleis
Antwerpen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
013
Tilburg
Het Bolwerk
Sneek
Stadspark Groningen
Groningen
Philips Stadion
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Koel310
Alkmaar
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:45
dB's
Utrecht
11:00
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
vrijdag 12 juni 2020
Redi Kapje - Redi Kapje
Het Nationale Theater , Den Haag
Rob de Nijs
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ruben Annink
Doornroosje, Nijmegen
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rupaul's Drag Race: Werq The World Tour
AFAS Live, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Sisters Of Suffocation / Thanatos
Metropool, Hengelo
Stef Bos
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Steffen Morrison
Vorstin, Hilversum
Stones Sessions
Metropool Enschede, Enschede
Super Natural Selection
Merleyn, Nijmegen
The Bruceband
Metropool, Hengelo
The Church
Paard, Den Haag
The Dandy Warhols
Muziekgieterij, Maastricht
The Gathering
P3, Purmerend
The Kik
De Pul, Uden
The Script - Sunsets & Full Moons 2020
Vorst Nationaal, Brussel
The Urban Voodoo Machine
Burgerweeshuis, Deventer
Thin White Duke: Tribute To David Bowie
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
VOJD
De Pul, Uden
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wende en Amsterdam Sinfonietta
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
zaterdag 13 juni 2020
40UP
Neushoorn, Leeuwarden
Abraham Sarache
Melkweg, Amsterdam
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
An Evening With Philip Glass, Iggy Pop & Lavinia Meijer
De Doelen, Rotterdam
ANBU
Simplon, Groningen
Celine Dion
Ziggo Dome, Amsterdam
Crash Test Dummies
TivoliVredenburg, Utrecht
Edwin Evers Band
Paard, Den Haag
Einstürzende Neubauten
TivoliVredenburg, Utrecht
Ellen ten Damme - Casablanca
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
En Vogue
De Roma, Antwerpen
Fernando Lameirinhas
Vorstin, Hilversum
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
Heavy Tribute Evening - Iron Maiden, Van Halen En Dio
Cacaofabriek, Helmond
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman van Veen
Schouwburg Venray, Venray
Herman van Veen
De Maaspoort, Venlo
20:00
Inge van Calkar
Groninger Forum, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Joy Division Undercover: Closer To Curtis tour 2020
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Klangstof
TivoliVredenburg, Utrecht
Klangstof
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Klangstof
TivoliVredenburg, Utrecht
Kommil Foo - Oogst
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
Kralingen 50 jaar na het feest: Leo Blokhuis / Strange Brew
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Lemon (NL)
Taverne, Bergen
LIVE: Björn van der Doelen en de Huursoldaten
Muziekcafé Helmond, Helmond
Macy Gray
Paradiso, Amsterdam
Massada
P3, Purmerend
Mezzoforte
Boerderij, Zoetermeer
Nacht van Oranje
Ahoy, Rotterdam
No Church In The Wild
Paradiso, Amsterdam
Queen The Music
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Randy Newman
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Redi Kapje - Redi Kapje
Meervaart, Amsterdam
Rootsriders
Fluor, Amersfoort
Rowwen Heze
Openluchttheater Ede, Ede
Ruben Annink
Tolhuistuin, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Stef Classens
Groene Engel, Oss
21:45
Stef Classens
Groene Engel, Oss
Still Marillion
De Pul, Uden
20:00
Sweet like a chocolate
DeLaMar, Amsterdam
Sweet Mary Jane
Café de Pilaren, Alkmaar
The Best ABBA Tribute
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
The Dandy Warhols
Melkweg, Amsterdam
The Gathering
Metropool Enschede, Enschede
Tri Poloski
Mezz, Breda
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zondag 14 juni 2020
Alien Weaponry
Dynamo, Eindhoven
Âme b2b Dixon
Woodstock69, Bloemendaal
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Andres Calamaro
La Madeleine, Brussel
Belgian National Orchestra
Kursaal Oostende, Oostende
Boppin' the Rock present a WILD afternoon w/ Eddie & Thee Scorpions (U
dB's, Utrecht
Camila Cabello
Sportpaleis, Antwerpen
Crash Test Dummies
ECI Cultuurfabriek, Roermond
De Grote Harry Bannink Podcast On Tour - Groenteman e.a. (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
DJ Shadow
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Edwin Evers Band
013, Tilburg
Flotsam And Jetsam
Het Bolwerk, Sneek
Green Day / Fall Out Boy / Weezer
Stadspark Groningen, Groningen
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
Herman van Veen
De Maaspoort, Venlo
Iris Hond Speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
Iris Hond speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
Jan Rot - O Ja!
Theater Walhalla, Rotterdam
Join The Band Sessions
Koel310, Alkmaar
21:30
Kika Sprangers kwintnet
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Kika Sprangers kwintnet
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Kika Sprangers kwintnet
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Kika Sprangers kwintnet
TivoliVredenburg, Utrecht
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kovacs / Metropole Orkest
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:45
La Jungle
dB's, Utrecht
11:00
Michelle David & The Gospel Sessions Presents Sunday Service
Paradiso, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Oude Luxor Theater, Rotterdam