Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Vorstin
Hilversum
Bourla
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Koninklijk Circus
Brussel
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Paard
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
De Nieuwe KHL
Amsterdam
19:30
De Nieuwe KHL
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
Koninklijk Circus
Brussel
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
Park de Nieuwe Koers
Oostende
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
'T Auwt Patronaat
Beek
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bitterzoet
Amsterdam
C.C. De Werft
Geel
dB's
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
DeLaMar
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
Fifth|NRE
Eindhoven
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kursaal Oostende
Oostende
Leidse Schouwburg
Leiden
Luxor Live
Arnhem
Maaspoort
's-Hertogenbosch
Metropool Enschede
Enschede
Mezz
Breda
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
14:00
Paradiso
Amsterdam
Podium 't Beest
Goes
Podium Victorie
Alkmaar
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Simplon
Groningen
Sportpaleis
Antwerpen
Theater de Mythe
Goes
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Vorst Nationaal
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
Altstadt
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
ATLAS Theater
Emmen
Baroeg
Rotterdam
Bimhuis
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. De Werft
Geel
De Bogaard
Sint-Truiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Pul
Uden
De Pul
Uden
DeLaMar
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:45
Groene Engel
Oss
21:00
Groene Engel
Oss
Hall Of Fame
Tilburg
Hedon
Zwolle
Het Nationale Theater
Den Haag
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Luxor Live
Arnhem
maandag 08 juni 2020
19:00
Karima el Fillali
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Karima el Fillali
TivoliVredenburg, Utrecht
Laundry BigBand / Laura Fygi
Vorstin, Hilversum
dinsdag 09 juni 2020
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Bourla, Antwerpen
Awkward I - KYD
De Kleine Komedie, Amsterdam
An Evening With Philip Glass, Iggy Pop & Lavinia Meijer
De Oosterpoort, Groningen
Roger Hodgson
Koninklijk Circus, Brussel
Herman Centraal
Luxor Live, Arnhem
Hamilton Leithauser
Melkweg, Amsterdam
En Vogue
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jack Poels - Blauwe Vear
Paard, Den Haag
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jan Rot - O Ja!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kate Nash
Tolhuistuin, Amsterdam
woensdag 10 juni 2020
The Rumjacks
Baroeg, Rotterdam
Ali B - Koorts
De Domijnen, Sittard
Herman In Een Bakje Geitenkwark - Herman in Concert
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Tim Knol - 1,5 Meter Sessies
De Nieuwe KHL, Amsterdam
19:30
Tim Knol - 1,5 Meter Sessies
De Nieuwe KHL, Amsterdam
Kurt Vile
De Roma, Antwerpen
Roger Hodgson
Koninklijk Circus, Brussel
Dead Bronco
Melkweg, Amsterdam
Light Asylum
Merleyn, Nijmegen
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
David Ryan Harris
Paradiso, Amsterdam
Pabllo Vittar
Paradiso, Amsterdam
14:00
Anne-Fay
Paradiso, Amsterdam
Rammstein
Park de Nieuwe Koers, Oostende
TR/ST
TivoliVredenburg, Utrecht
An Evening With Philip Glass, Iggy Pop & Lavinia Meijer
TivoliVredenburg, Utrecht
Foreigner
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Clean Pete
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Clean Pete
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Clean Pete
TivoliVredenburg, Utrecht
Jack Poels - Blauwe Vear
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Zaantheater, Zaandam
Celine Dion
Ziggo Dome, Amsterdam
donderdag 11 juni 2020
Princess Nokia
'T Auwt Patronaat, Beek
The Dandy Warhols
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Garden
Bitterzoet, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
C.C. De Werft, Geel
The Urban Voodoo Machine
dB's, Utrecht
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jack Poels
De Maaspoort, Venlo
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
DeLaMar, Amsterdam
The Rumjacks
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Gyan en Early Birds
Duycker, Hoofddorp
Ruben Annink
Effenaar, Eindhoven
Kishi Bashi
EKKO, Utrecht
Steffen Morrison
Fifth|NRE, Eindhoven
Supertramp's Roger Hodgson
Koninklijk Circus, Brussel
Ali B - Koorts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Abba Gold
Kursaal Oostende, Oostende
Her Majesty - Are You Ready For The Country?
Leidse Schouwburg, Leiden
Rick de Leeuw
Luxor Live, Arnhem
Jack Poels - Blauwe Vear
Maaspoort, 's-Hertogenbosch
Mezzoforte
Metropool Enschede, Enschede
The Pine Box Boys
Mezz, Breda
20:00
Matteo Myderwyk
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Forever 27
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
14:00
Raw Roets
Paradiso, Amsterdam
Dead Bronco
Podium 't Beest, Goes
En Vogue
Podium Victorie, Alkmaar
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Likt
Simplon, Groningen
John Fogerty
Sportpaleis, Antwerpen
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Mythe, Goes
Tim Knol
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Tim Knol
TivoliVredenburg, Utrecht
Tim Knol
TivoliVredenburg, Utrecht
Peter Frampton - Finale: The Farewell Tour
Vorst Nationaal, Brussel
vrijdag 12 juni 2020
Rupaul's Drag Race: Werq The World Tour
AFAS Live, Amsterdam
De Likt
Altstadt, Eindhoven
Einstürzende Neubauten
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Her Majesty - Are You Ready For The Country?
ATLAS Theater, Emmen
Blood Incantation + Taphos + Lucifericon
Baroeg, Rotterdam
Daniel Garcia Quartet
Bimhuis, Amsterdam
The Urban Voodoo Machine
Burgerweeshuis, Deventer
Kommil Foo - Oogst
C.C. De Werft, Geel
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Bogaard, Sint-Truiden
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Kik
De Pul, Uden
VOJD
De Pul, Uden
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
DeLaMar, Amsterdam
Ruben Annink
Doornroosje, Nijmegen
Legends of Rock Tribute Festival
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:45
Marcel Scherpenzeel Band plays Rory Gallagher
Groene Engel, Oss
21:00
Marcel Scherpenzeel Band plays Rory Gallagher
Groene Engel, Oss
De Kraaien
Hall Of Fame, Tilburg
De Kift
Hedon, Zwolle
Redi Kapje - Redi Kapje
Het Nationale Theater , Den Haag
Randy Newman
Koninklijk Circus, Brussel
An Evening With Philip Glass, Iggy Pop & Lavinia Meijer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Thin White Duke: Tribute To David Bowie
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Def Americans
Luxor Live, Arnhem