Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Markant Uden
Uden
19:30
Markant Uden
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Zaantheater
Zaandam
21:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:30
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Fluor
Amersfoort
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Doka - Volkshotel
Amsterdam
22:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
DeLaMar
Amsterdam
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
19:00
DeLaMar
Amsterdam
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
21:30
Theater de Speeldoos
Baarn
19:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
19:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
21:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Botanique
Brussel
22:00
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
Paard
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Kulturhus
Denekamp
20:30
Mimik
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:15
De Meerpaal
Dronten
19:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
Astrant
Ede
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
21:00
Wilminktheater
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
Vooruit
Gent
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Merleyn
Nijmegen
22:15
't Zand Brabants Gastvrij
Oirschot
20:00
't Zand Brabants Gastvrij
Oirschot
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
013
Tilburg
21:30
Markant Uden
Uden
19:30
Markant Uden
Uden
21:30
Werftheater
Utrecht
21:00
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
woensdag 30 september 2020
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
American Aquarium
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Dolly Dots - Sisters on Tour
Zaantheater, Zaandam
21:00
Thijs van de Meeberg - try outs
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
19:00
Thijs van de Meeberg - try outs
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 01 oktober 2020
19:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedyclub Almere XL
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
The Kik
Fluor, Amersfoort
21:00
Prof Nomad plays the Cure
P60, Amstelveen
20:30
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pip Blom
Doka - Volkshotel, Amsterdam
22:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Anna Burch
Paradiso, Amsterdam
21:30
Altın Gün / Metropole Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Karin Bloemen en de Old School Band
DeLaMar, Amsterdam
Pip Blom
Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:00
Anne-Fay’s Reaspora
Melkweg, Amsterdam
20:00
Fritz Kalkbrenner
Paradiso, Amsterdam
19:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Adrían Rodríguez Van der Spoel / Música Temprana
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
John Bishop
Meervaart, Amsterdam
19:00
Karin Bloemen en de Old School Band
DeLaMar, Amsterdam
19:00
Altın Gün / Metropole Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Afrovibes Amsterdam
Compagnietheater, Amsterdam
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Luxor Live, Arnhem
21:30
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Theater de Speeldoos, Baarn
19:00
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Theater de Speeldoos, Baarn
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
21:30
GUIDO - Portraits of Tomorrow
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
GUIDO - Portraits of Tomorrow
Kennemer Theater, Beverwijk
DIEHELEDING - 1001
Chassé Theater, Breda
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
22:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
Harvest Road
Paard, Den Haag
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
Theater de Kampanje, Den Helder
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Kulturhus, Denekamp
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Mimik, Deventer
20:00
Phion Orkest / Rob Dekay
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Bouke Zoete
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Suzan & Freek
Bibelot, Dordrecht
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De Meerpaal, Dronten
19:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De Meerpaal, Dronten
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
Astrant, Ede
Joe Buck
Effenaar, Eindhoven
Tabitha
Effenaar, Eindhoven
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
Alda / Panopticon / Winterfylleth
Metropool Enschede, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
Eefje de Visser
Vooruit, Gent
20:30
Comedy Café
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Broeder Dieleman
Vera, Groningen
HAEVN
De Oosterpoort, Groningen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Theaterkoor Multiple Noise - Top2000 Tribute
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Beumers, Bleeker en Friends
Café de Cactus, Hengelo
20:00
75 ‘dat Kun Je Wel Zien Dat Is Hij’ - Herman van Veen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
Theater de Kom, Nieuwegein
22:00
De Kraaien / Oost Wanted
Merleyn, Nijmegen
20:00
De Kraaien
Merleyn, Nijmegen
22:15
Tim Akkerman
't Zand Brabants Gastvrij, Oirschot
20:00
Tim Akkerman
't Zand Brabants Gastvrij, Oirschot
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Immer wieder sonntags - Unterwegs
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jeroen van der Boom - Live in het Theater
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
Hudson Taylor
Rotown, Rotterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ikarai / Sanne Rambags - Murakami
De Doelen, Rotterdam
21:00
Flip Noorman - Leonard Cohen
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Flip Noorman - Leonard Cohen
Theater aan de Schie, Schiedam
21:30
Charly Luske - The story of George Michael
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Charly Luske - The story of George Michael
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Serious Black
Little Devil, Tilburg
Marc Broussard
013, Tilburg
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
21:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Werftheater, Utrecht
21:00
Amsterdam Klezmer Band
EKKO, Utrecht
Confidence Man
TivoliVredenburg, Utrecht
Ten Years After - Their Woodstock Show and beyond
De Helling, Utrecht
Bill Frisell
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Werftheater, Utrecht