Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Cinetol
Amsterdam
G.C. Tentakel
Zonhoven
22:15
't Zand Brabants Gastvrij
Oirschot
20:00
't Zand Brabants Gastvrij
Oirschot
Kulturhus
Denekamp
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Fluor
Amersfoort
De Helling
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
Bibelot
Dordrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Little Devil
Tilburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
22:00
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
21:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
19:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
21:00
P60
Amstelveen
20:00
Astrant
Ede
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
21:30
Markant Uden
Uden
19:30
Markant Uden
Uden
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
013
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
Botanique
Brussel
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:15
De Meerpaal
Dronten
19:30
De Meerpaal
Dronten
19:00
DeLaMar
Amsterdam
21:00
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
Het Klooster
Woerden
21:30
Het Klooster
Woerden
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Doelen
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
Paard
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Bussel
Oosterhout
De Oosterpoort
Groningen
013
Tilburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
Theater Bellevue
Amsterdam
22:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Vooruit
Gent
21:30
Theater de Speeldoos
Baarn
19:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Mimik
Deventer
Chassé Theater
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
Vera
Groningen
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:30
Hedon
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Café de Cactus
Hengelo
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
woensdag 30 september 2020
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
Bishop Nehru
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Ancora - Wind in de Zeilen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:15
Ancora - Wind in de Zeilen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
American Aquarium
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Altın Gün / Metropole Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Altın Gün / Metropole Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
3x3=9
Cinetol, Amsterdam
donderdag 01 oktober 2020
William Boeva - B30VA
G.C. Tentakel, Zonhoven
22:15
Tim Akkerman
't Zand Brabants Gastvrij, Oirschot
20:00
Tim Akkerman
't Zand Brabants Gastvrij, Oirschot
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Kulturhus, Denekamp
20:30
Theaterkoor Multiple Noise - Top2000 Tribute
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Kik
Fluor, Amersfoort
Ten Years After - Their Woodstock Show and beyond
De Helling, Utrecht
Tabitha
Effenaar, Eindhoven
Suzan & Freek
Bibelot, Dordrecht
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Serious Black
Little Devil, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ruud Hermans
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
Theater de Kom, Nieuwegein
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
Theater de Kom, Nieuwegein
22:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
21:00
Prof Nomad plays the Cure
P60, Amstelveen
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
Astrant, Ede
Pip Blom
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Pip Blom
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Phion Orkest / Rob Dekay
Deventer Schouwburg, Deventer
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marc Broussard
013, Tilburg
Man, man, man, de Podcast
Zaantheater, Zaandam
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
20:30
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De Meerpaal, Dronten
19:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De Meerpaal, Dronten
19:00
Karin Bloemen en de Old School Band
DeLaMar, Amsterdam
21:00
Karin Bloemen en de Old School Band
DeLaMar, Amsterdam
John Bishop
Meervaart, Amsterdam
Joe Buck
Effenaar, Eindhoven
Jeroen van der Boom - Live in het Theater
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Klooster, Woerden
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Klooster, Woerden
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Immer wieder sonntags - Unterwegs
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ikarai / Sanne Rambags - Murakami
De Doelen, Rotterdam
Hudson Taylor
Rotown, Rotterdam
Harvest Road
Paard, Den Haag
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Theater de Bussel, Oosterhout
HAEVN
De Oosterpoort, Groningen
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:30
GUIDO - Portraits of Tomorrow
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
GUIDO - Portraits of Tomorrow
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
22:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Gallowstreet
Grenswerk, Venlo
20:00
Fritz Kalkbrenner
Paradiso, Amsterdam
19:00
Flip Noorman - Leonard Cohen
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Flip Noorman - Leonard Cohen
Theater aan de Schie, Schiedam
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Luxor Live, Arnhem
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg de Lawei, Drachten
Eefje de Visser
Vooruit, Gent
21:30
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Theater de Speeldoos, Baarn
19:00
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Mimik, Deventer
DIEHELEDING - 1001
Chassé Theater, Breda
22:00
De Kraaien / Oost Wanted
Merleyn, Nijmegen
20:00
De Kraaien
Merleyn, Nijmegen
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
Confidence Man
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Comedyclub Almere XL
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Comedy Café
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Charly Luske - The story of George Michael
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Charly Luske - The story of George Michael
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Broeder Dieleman
Vera, Groningen
19:00
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Bouke Zoete
Burgerweeshuis, Deventer
19:30
Bishop Nehru
Hedon, Zwolle
Bill Frisell
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Beumers, Bleeker en Friends
Café de Cactus, Hengelo
21:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Werftheater, Utrecht
19:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Werftheater, Utrecht