Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Kulturhus
Borne
Theater Ludens
Voorburg
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Theater Walhalla
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
V11
Rotterdam
Vera
Groningen
Vooruit
Gent
Zaantheater
Zaandam
't Ankertje
Andijk
013
Tilburg
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
ATLAS Theater
Emmen
Bitterzoet
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Boerderij
Zoetermeer
Brabanthal
Leuven
C.C. De Schakel
Waregem
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
CHV Noordkade
Veghel
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Oosterpoort
Groningen
De Peppel
Zeist
De Piek
Vlissingen
De Pit
Terneuzen
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Figi Theater
Zeist
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Goudse Schouwburg
Gouda
Grenswerk
Venlo
Grounds
Rotterdam
Het Depot
Leuven
Het Entrepot vzw
Brugge
Iduna
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kavka
Antwerpen
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Lotto Arena
Antwerpen
Lovelee
Amsterdam
Lutherse Kerk
Nijmegen
Luxor Live
Arnhem
Manifesto
Hoorn
Marekerk
Leiden
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Munttheater
Weert
OC De Witte Merel
Lint
Oefenbunker
Landgraaf
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
P3
Purmerend
Paard
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
PlusEtage
Baarle-Nassau
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Q-Factory
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rockhal
Esch zur Alzette
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
vrijdag 15 mei 2020
Johan Fretz - Toriman
Theater Bellevue, Amsterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
The Silent Comedy
Theater de Kampanje, Den Helder
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater de Schalm, Veldhoven
3J'S
Theater de Speeldoos, Baarn
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
Queen The Music
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater Kulturhus, Borne
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Ludens, Voorburg
Handsome Poets
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Johan Goossens - Try Out
Theater Walhalla, Rotterdam
Cloudnights - Tineke Postma & Ralph Alessi
TivoliVredenburg, Utrecht
Paul de Munnik
TivoliVredenburg, Utrecht
JP Cooper
TivoliVredenburg, Utrecht
Novastar
TivoliVredenburg, Utrecht
JC Stewart
Tolhuistuin, Amsterdam
Lauren Ruth Ward + The Blank Tapes (duo)
V11, Rotterdam
Frankie & The Witch Fingers
Vera, Groningen
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Vooruit, Gent
Crazy Piano's
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 16 mei 2020
Sweet Mary Jane
't Ankertje, Andijk
Clouseau
013, Tilburg
Kosheen
013, Tilburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agnietenhof, Tiel
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Koning - Koning van de toekomst
ATLAS Theater, Emmen
Porches
Bitterzoet, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Nona
Boerderij, Zoetermeer
Andre Hazes Jr.
Brabanthal, Leuven
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
C.C. De Schakel, Waregem
Handsome Poets
Chassé Theater, Breda
Rundfunk - Todesangstschrei
Chassé Theater, Breda
RUM
CHV Noordkade, Veghel
Bløf
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Sara Kroos - Verte
De Harmonie, Leeuwarden
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Tent van Bell
De Maaspoort, Venlo
Roos Blufpand - De Roos
De Nieuwe Kerk, Den Haag
The Silent Comedy
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Rayen Panday - Trigger
De Oosterpoort, Groningen
sunfire / The Small Time Crooks
De Peppel, Zeist
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
De Piek, Vlissingen
Fleddy Melculy Clubtour 2020
De Pit, Terneuzen
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Deventer Schouwburg, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Try Out
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
Sven Ratzke
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Figi Theater, Zeist
Marley75 door Rootsriders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Goudse Schouwburg, Gouda
Fisherman / Nifra
Grenswerk, Venlo
Africa Negra
Grounds, Rotterdam
Masters Of Reality
Het Depot, Leuven
Lil Kleine
Het Entrepot vzw, Brugge
Imperial Crowns
Iduna, Drachten
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Jan van Besouw, Goirle
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
JC Stewart
Kavka, Antwerpen
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Kennemer Theater, Beverwijk
Typh Barrow
Koninklijk Circus, Brussel
Vreemde Kostgangers - De Vreemde Kostgangers doen het weer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tom Robinson Band
Kursaal Oostende, Oostende
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
Tennyson
Lovelee, Amsterdam
jake Xerxes Fussell
Lutherse Kerk, Nijmegen
Reliëf ft. EWax
Luxor Live, Arnhem
Phil Bates
Manifesto, Hoorn
Pieter Jan Leusink - 360 Baroque
Marekerk, Leiden
Christian Löffler
Melkweg, Amsterdam
Joy Division Undercover
Melkweg, Amsterdam
Leifur James
Melkweg, Amsterdam
Queen The Music
Munttheater, Weert
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
OC De Witte Merel, Lint
Lesoir
Oefenbunker, Landgraaf
Rowwen Heze - Live At Amsterdamse Bostheater
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Waylon
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
Johan Goossens - Try Out
P3, Purmerend
Anneke van Giersbergen / Residentie Orkest
Paard, Den Haag
Wouter Hamel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Parktheater, Eindhoven
The Doors Alive
Patronaat, Haarlem
Philip Zoubek Trio
PlusEtage, Baarle-Nassau
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Def Americans
Podium Victorie, Alkmaar
Smoove & Turrell
Podium Victorie, Alkmaar
3J'S
Posthuis Theater, Heerenveen
Groninger Studenten Cabaret Festival
Posttheater, Arnhem
The Psychedelic Furs
Q-Factory, Amsterdam
Claudia de Breij - NU
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Conception
Rockhal, Esch zur Alzette
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ali B - Koorts
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Nederpop All Stars
Schouwburg de Lawei, Drachten
Grof geschud - Lijmen
Schouwburg de Lawei, Drachten