Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
ACU
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Boerderij
Zoetermeer
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Cacaofabriek
Helmond
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Capitole
Gent
dB's
Utrecht
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Meenthe
Steenwijk
De Peppel
Zeist
De Pul
Uden
De Roma
Antwerpen
Diligentia
Den Haag
DNK
Assen
Doornroosje
Nijmegen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Grenswerk
Venlo
Groene Engel
Oss
Hedon
Zwolle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:00
Kid's Rhythm 'n' Blues Kaffee
Antwerpen
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Little Devil
Tilburg
Luctor et Emergo
Rilland
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Mainstage
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
Markant Uden
Uden
Martinikerk
Groningen
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Musis
Arnhem
Musis
Arnhem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Orpheus
Apeldoorn
P60
Amstelveen
17:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Posthuis Theater
Heerenveen
Q-Factory
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Idea
Soest
Theater Sneek
Sneek
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
V11
Rotterdam
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Willemeen
Arnhem
Ziggo Dome
Amsterdam
vrijdag 22 mei 2020
LIFE (verplaatst)
ACU, Utrecht
Beste Zangers Live
Ahoy, Rotterdam
Swans
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Toasters
Bibelot, Dordrecht
ABBA GOLD EUROPE
Bibelot, Dordrecht
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
H.E.A.T.
Boerderij, Zoetermeer
Raymond van het Groenewoud
C.C. Guldenberg, Wevelgem
L.A. Vation
Cacaofabriek, Helmond
Niels Broos & Jamie Peet + Mattias De Craene
Cactus Muziekcentrum, Brugge
LIEVEN SCHEIRE - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
The Phantom Four
dB's, Utrecht
Dool
De Helling, Utrecht
Martijn Kardol - Welkom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Frans Bauer - Live in Concert
De Maagd, Bergen op Zoom
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
De Meenthe, Steenwijk
Nick Cave Tribute
De Peppel, Zeist
IQ
De Pul, Uden
Soulsister
De Roma, Antwerpen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Diligentia, Den Haag
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
DNK, Assen
Paul Weller
Doornroosje, Nijmegen
The Wieners Play The Everly Brothers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Joy Division Undercover
Effenaar, Eindhoven
Fresku
Effenaar, Eindhoven
Feng Suave (verplaatst)
EKKO, Utrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Flint, Amersfoort
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Goudse Schouwburg, Gouda
De Janse Bagge Bend
Grenswerk, Venlo
Infloyd - Pink Floyd Tribute
Groene Engel, Oss
Voltage
Hedon, Zwolle
Kommil Foo - Oogst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Fretz - Toriman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:00
Poseydon
Kid's Rhythm 'n' Blues Kaffee, Antwerpen
Jan Jaap van der Wal
Koninklijk Circus, Brussel
Claudia de Breij - NU
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Oliver Dawson Saxon
Little Devil, Tilburg
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Luctor et Emergo, Rilland
Caleb Caudle
Luxor Live, Arnhem
The Korgis
Luxor Live, Arnhem
Blue Man Group
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Blue Man Group
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Queen The Music
Markant Uden, Uden
Pieter Jan Leusink - 360 Baroque
Martinikerk, Groningen
Rayen Panday - Trigger
Meervaart, Amsterdam
he House & Garage Orchestra
Melkweg, Amsterdam
Tokyo Police Club
Melkweg, Amsterdam
Nicole Atkins
Merleyn, Nijmegen
Vault
Metropool, Hengelo
Rumours - A Fleetwood Mac Tribute
Metropool, Hengelo
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Musis, Arnhem
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leoni Jansen - Brakland
Musis, Arnhem
Metropole Orkest & SOHN
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Novastar
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Eva van Manen
Neushoorn, Leeuwarden
The Elvis Concert 2020
Neushoorn, Leeuwarden
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Live At Amsterdamse Bostheater The Legends We've Lost
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
The Five Great Guitars - Legends
Orpheus, Apeldoorn
The Bruceband
P60, Amstelveen
17:00
Livestream Dano Ft. Def P Wat De Fok Ouwe
Paradiso, Amsterdam
London Calling #1
Paradiso, Amsterdam
HAEVN
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Koninklijke Militaire Kapel Johan Willem Friso - Vrij Land
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nathalie Baartman - Breek
Parktheater, Eindhoven
Edwin Evers Band
Patronaat, Haarlem
Eva Crutzen - Try Out
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Malford Milligan & The Southern Aces
Podium Victorie, Alkmaar
Mark Lanegan
Podium Victorie, Alkmaar
3J'S
Posthuis Theater, Heerenveen
Pestilence
Q-Factory, Amsterdam
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rob de Nijs
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bare Jams
Simplon, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jeangu Macrooy
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Kampanje, Den Helder
Best of... Ton Kas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Spiegel, Zwolle
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Veste, Delft
Cabarestafette
Theater De Willem, Papendrecht
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Idea, Soest
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Sneek, Sneek
Meindert Talma
TivoliVredenburg, Utrecht
Broederliefde
TivoliVredenburg, Utrecht
Pat Metheny
TivoliVredenburg, Utrecht
Lime Cordiale
Tolhuistuin, Amsterdam
The Wytches
V11, Rotterdam
Vincent van Amsterdam
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Courbois-Somers-Courbois
Willemeen, Arnhem
Armin van Buuren
Ziggo Dome, Amsterdam