PODIUMINFO CONCERTAGENDA

concert gratisGratis concert uitverkochtUitverkocht leden die gaanLeden die gaan leden die willenLeden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
 
Pagina 1
 
DATUM
NAAM
sorteer op naam oplopend
sorteer op naam aflopend
PODIUM
sorteer op podium oplopend
sorteer op podium aflopend
PLAATS
sorteer op plaats oplopend
sorteer op plaats aflopend
INFO
za 01 nov
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
2
Casino Kursaal
Oostende
Chassé Theater
Breda
Theater De Lievekamp
Oss
Wesopa Weesp
Weesp
00:00
Paradiso
Amsterdam
12:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
13:00
Musicon
Den Haag
1
14:00
Concerto
Amsterdam
Gratis concert
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven
Eindhoven
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Gratis concert
1
Melkweg
Amsterdam
1
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Meester
Almere
19:30
M.C. Cactus
Sint-Andries
19:30
Willemeen
Arnhem
Ahoy
Rotterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
dB`s
Utrecht
1
20:00
Atak
Enschede
1
De Pul
Uden
3
De Oosterpoort
Groningen
1
Patronaat
Haarlem
1
Vorst Nationaal
Brussel
1
1
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Parkstad Limburg Theaters - Heerlen
Heerlen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
1
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Uitverkocht concert
4
1
20:00
SuperMarkt
Den Haag
3
1
Grenswerk
Venlo
JAC 't Ukien
Kampen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater de wildeman
Linschoten
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Popcentrale
Dordrecht
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
O.J.C. Solution
Hillegom
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Moira
Utrecht
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
Paard van Troje
Den Haag
20:00
The Rock Station
Reuver
20:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
20:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Pook
Oostknollendam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
De Veste
Delft
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Bonte Wever
Assen
20:00
Botanique
Brussel
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
De Kelder
Amersfoort
1
20:30
Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Parkstad Limburg Theaters - Heerlen
Heerlen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Parkstad Limburg Theaters - Heerlen
Heerlen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Uitverkocht concert
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Toneelschuur
Haarlem
21:00
Bosuil
Weert
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
De Gooth
Ridderkerk
22:00
De Fles
Spijkenisse
Gratis concert
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Effenaar
Eindhoven

zaterdag 01 november 2014

Foto Caro Emerald
Caro Emerald Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
2
Brit Floyd Casino Kursaal, Oostende
Hadewych Minis Chassé Theater, Breda
Tribute of Cliff Richard and The Shadows Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - Carte Blanche Wesopa Weesp, Weesp
00:00
John Wizards Paradiso, Amsterdam
12:00
Frisian Brotherhood Fest 2014 Poppodium Romein, Leeuwarden
13:00
METALCON Musicon, Den Haag
1
14:00
Jett Rebel Concerto, Amsterdam
Gratis concert
15:00
Dutch Doom Days Baroeg, Rotterdam
15:00
Mpire Of Evil (UK, ex-Venom) + Rebelstar + Sad Iron + Razend + Sacred Little Devil, Tilburg
16:00
So What's Next? Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven, Eindhoven
17:00
The Swingin' Demons Café de Pilaren, Alkmaar
Gratis concert
1
Foto The Levellers
The Levellers Melkweg, Amsterdam
1
1
19:30
Clueso Melkweg, Amsterdam
19:30
Meesterlijk Metaal XX De Meester, Almere
19:30
Seekae + Eyedress M.C. Cactus, Sint-Andries
19:30
Denial of God (DK) +Wederganger (NL) + Verbum Verus (NL) Willemeen, Arnhem
Foto K3
K3 Ahoy, Rotterdam
20:00
Kayak XL Premiere Show Iduna, Drachten
20:00
BIG ASS METAL FEST dB`s, Utrecht
1
20:00
Def Americans / Def Americans: House of Cash Atak, Enschede
1
Foto Insomnium
Insomnium De Pul, Uden
3
Foto Robert Cray
Robert Cray De Oosterpoort, Groningen
1
Foto Moss
Moss Patronaat, Haarlem
1
Foto John Legend
John Legend Vorst Nationaal, Brussel
1
1
20:00
Gare Du Nord Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Ronald Goedemondt Parkstad Limburg Theaters - Heerlen, Heerlen
Foto De Dijk
De Dijk Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
1
20:00
Johnny Marr Tolhuistuin, Amsterdam
Uitverkocht concert
4
1
20:00
Sticky Fingers (Aus) SuperMarkt, Den Haag
3
1
Monomyth Grenswerk, Venlo
Jaya The Cat JAC 't Ukien, Kampen
20:00
Voor De Prijzen en De Roem Posttheater, Arnhem
20:00
Jottem 18+ ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
In Gesprek Met Mijn Moordenaar Theater de wildeman, Linschoten
20:00
Lucas Hamming O.J.C. Nirwana, Lierop
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) Theater Ludens, Voorburg
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise) Werftheater, Utrecht
20:00
Popronde Dordrecht Popcentrale, Dordrecht
20:00
Kintsukuroi De Warande, Turnhout
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Grote Prijs vd Bollenstreek - voorronde 3 O.J.C. Solution, Hillegom
Foto Qeaux Qeaux Joans
Qeaux Qeaux Joans Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Keizer Simplon, Groningen
20:00
Circle J / DJ Gusztav / Dj Pizdabolkin / DJ Tommi / Kalio Gayo / Mala Moira, Utrecht
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas) C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Fenn / Kid Harlequin / Lakshmi / Mongoose / Sir James / The Brahms Paard van Troje, Den Haag
20:00
Anneke van Giersbergen The Rock Station, Reuver
20:00
Robb Murphy Café 't Keerpunt, Spijkerboor
20:00
Denise Jannah - Ella! Grote Kerk Enschede, Enschede
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Wilminktheater, Enschede
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Pook, Oostknollendam
20:00
Eric Koller - blijft thuis! Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant De Veste, Delft
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag! Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Schouwburg Almere, Almere
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Anneke Grönloh / Ben Cramer / Corrie Konings / Dennie Christian / Imca De Bonte Wever, Assen
20:00
Get Your Gun Botanique, Brussel
20:15
How to Dress Well TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Ashton Brothers - Treasures Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Max van den Burg - Amok S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Carpet Crawlers - Genesis Tribute 40th Anniversary of The Lamb Lies Do Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Tangarine + Max Meser De Kelder, Amersfoort
1
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Level 42 Parkstad Limburg Theaters - Heerlen, Heerlen
20:30
Hallo Venray EKKO, Utrecht
20:30
The Sore Losers Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Lucky Fonz III Parkstad Limburg Theaters - Heerlen, Heerlen
20:30
The Legendary Shack Shakers Doornroosje, Nijmegen
20:30
Laura van Kaam Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Lach het weg Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Magnus Tivoli, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2014 Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Goldmund | Orkater / de nieuwkomers i.s.m. korzo producties Meervaart, Amsterdam
20:30
Meervaart Studio Comedy Cafe | nieuw talent Meervaart, Amsterdam
20:30
The Apers + Acid Baby Jesus + So-Cho Pistons Rotown, Rotterdam
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees Theater PePijn, Den Haag
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater de Kom, Nieuwegein
Uitverkocht concert
20:30
Howard Komproe - Grijs Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) Toneelschuur, Haarlem
21:00
Virgil Donati Band Bosuil, Weert
21:00
Navarone Metropool, Hengelo
21:00
zZz Volt, Sittard
21:00
Delain Het Bolwerk, Sneek
21:00
Horizont / Spiders / Vidunder J.C. Elektra, Sliedrecht
21:00
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Gregory Page Gigant, Apeldoorn
21:00
Guus Bok & The Boogies De Gooth, Ridderkerk
22:00
Somewhere On Stage De Fles, Spijkenisse
Gratis concert
22:00
Wild Child Doornroosje, Nijmegen
22:00
Blackout: o.a. Black Sun Empire + Misanthrop + Rockwell Effenaar, Eindhoven
 
Pagina 1