PODIUMINFO CONCERTAGENDA

concert gratisGratis concert uitverkochtUitverkocht leden die gaanLeden die gaan leden die willenLeden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
 
Pagina 1
 
DATUM
NAAM
sorteer op naam oplopend
sorteer op naam aflopend
PODIUM
sorteer op podium oplopend
sorteer op podium aflopend
PLAATS
sorteer op plaats oplopend
sorteer op plaats aflopend
INFO
za 23 aug
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
2
1
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
Artis
Amsterdam
1
20:30
Mirliton Theater
Utrecht
22:00
Little Devil
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
dB`s
Utrecht
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Cafe Filet
Tessenderlo
19:30
(Restaurant) Proef
Scheveningen
zo 24 aug
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Vondelpark
Amsterdam
Gratis concert
2
16:15
Gigant
Apeldoorn
Gratis concert
Little Devil
Tilburg
2
15:30
Mezz
Breda
Gratis concert
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Gratis concert
16:00
Concerto
Amsterdam
Gratis concert
16:00
dB`s
Utrecht
Gratis concert
16:00
Waagplein
Alkmaar
Gratis concert
ma 25 aug
Melkweg
Amsterdam
2
10
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
1
di 26 aug
21:30
Rotown
Rotterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Gratis concert
wo 27 aug
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Gratis concert
do 28 aug
20:30
Victorie
Alkmaar
21:00
De Kelder
Amersfoort
Gratis concert
22:45
Gebouw T
Bergen op Zoom
Gratis concert
22:00
Hofman Café
Utrecht
Gratis concert
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Gratis concert
22:00
Patronaat
Haarlem
Gratis concert
TivoliVredenburg
Utrecht
13
6
20:00
dB`s
Utrecht
20:00
Winston
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
2
20:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
vr 29 aug
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Op Zeezand
Amsterdam
20:15
Mezz
Breda
Gratis concert
21:00
MC Theater
Amsterdam
20:00
Victorie
Alkmaar
W2 Poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
22:00
Café J&A
Winsum
Patronaat
Haarlem
Uitverkocht concert
3
6
20:00
Winston
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
za 30 aug
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
Patronaat
Haarlem
Gratis concert
16:00
Concerto
Amsterdam
Gratis concert
21:00
S.U.R.
Rotterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
Metropool
Hengelo
Baroeg
Rotterdam
22:00
Bibelot
Dordrecht
18:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
(Restaurant) Proef
Scheveningen
Gratis concert
22:00
De Fles
Spijkenisse
Gratis concert
22:00
Timboektoe
Wijk aan zee
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
1
21:00
Vera
Groningen
20:15
Tivoli
Utrecht
20:00
Artis
Amsterdam
20:30
Cafe Averechts
Utrecht
19:00
Bibelot
Dordrecht
1
Volt
Sittard
5
zo 31 aug
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Gratis concert
Baroeg
Rotterdam
3
21:00
't Oude Pothuys
Utrecht
Gratis concert
20:00
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
16:00
Waagplein
Alkmaar
Gratis concert
15:00
Volt
Sittard
Gratis concert
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
2
20:00
Rockz
Leidschendam
16:00
Concerto
Amsterdam
Gratis concert
15:30
Little Devil
Tilburg
Gratis concert
W2 Poppodium
's-Hertogenbosch
16:00
dB`s
Utrecht
di 02 sep
20:00
Melodyline
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Trouw
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
1
wo 03 sep
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
't Bierhuys
Woerden
Gratis concert
20:15
Tivoli
Utrecht
1
1
20:00
Pakhuis Wilhelmina
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
1
19:15
Paradiso
Amsterdam
1

zaterdag 23 augustus 2014

Foto Blaudzun
Blaudzun Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
2
1
23:00
ALL TIMES PARTY Burgerweeshuis, Deventer
Foto ZOOmeravond: Eefje De Visser
ZOOmeravond: Eefje De Visser Artis, Amsterdam
1
20:30
Comedyhuis warmt op deel II Mirliton Theater, Utrecht
22:00
Rob Orlemans & Half Past Midnight Little Devil, Tilburg
20:30
True Citizen EKKO, Utrecht
20:00
The Apemen dB`s, Utrecht
20:00
Specs Hildebrand Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Doghouse Rose Cafe Filet, Tessenderlo
19:30
Dutch Bacon Brothers (Restaurant) Proef, Scheveningen

zondag 24 augustus 2014

15:00
Weaah De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Black Milk Paradiso, Amsterdam
Foto Acda en de Munnik
Acda en de Munnik Vondelpark, Amsterdam
Gratis concert
2
16:15
Funeral Suits Gigant, Apeldoorn
Gratis concert
Foto Evergreen Terrace
Evergreen Terrace Little Devil, Tilburg
2
15:30
Renton Jules Mezz, Breda
Gratis concert
15:00
Inquisition Baroeg, Rotterdam
15:00
Ussu "N Djaj & New Balansa De Badcuyp, Amsterdam
21:00
100% ZEN: Jah9 P60, Amstelveen
20:00
Sunday Night Jazz met Jamie Peet & Friends De Badcuyp, Amsterdam
Gratis concert
16:00
Joe madman & The Sidewalkers Concerto, Amsterdam
Gratis concert
16:00
Frank Fairfield dB`s, Utrecht
Gratis concert
16:00
Waagplein Live - Hard to Handle Waagplein, Alkmaar
Gratis concert

maandag 25 augustus 2014

Foto Thee Oh Sees
Thee Oh Sees Melkweg, Amsterdam
2
10
20:30
The Ghost of a Saber Tooth Tiger Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
The Orwells Bitterzoet, Amsterdam
1

dinsdag 26 augustus 2014

21:30
Lucius Rotown, Rotterdam
20:00
Dinerconcert: Nadia Basurto De Badcuyp, Amsterdam
Gratis concert

woensdag 27 augustus 2014

20:00
Dinerconcert met Wim den Herder & Friends De Badcuyp, Amsterdam
Gratis concert

donderdag 28 augustus 2014

20:30
Biohazard Victorie, Alkmaar
21:00
Eveline Vroonland De Kelder, Amersfoort
Gratis concert
22:45
Zomerconcert: Leeways Gebouw T, Bergen op Zoom
Gratis concert
22:00
Long Conversations Hofman Café, Utrecht
Gratis concert
20:30
Paul de Munnik - Tribute to Neil Diamond Paradiso, Amsterdam
20:00
Dinerconcert met Timothy Banchet Trio De Badcuyp, Amsterdam
Gratis concert
22:00
Bad Rabbits (USA) Patronaat, Haarlem
Gratis concert
Foto Papa Roach
Papa Roach TivoliVredenburg, Utrecht
13
6
20:00
Jack Oblivian dB`s, Utrecht
20:00
Masked Intruder / The murderburgers Winston, Amsterdam
Foto Blaudzun
Blaudzun Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
2
20:00
Noctum (SWE) + Dead Lord (SWE) Little Devil, Tilburg
19:00
Jamie Cullum Openluchttheater Rivierenhof, Deurne

vrijdag 29 augustus 2014

20:00
Jackal / Picture / Skreamer P60, Amstelveen
20:30
Pavadita Tango Quartet / Santiago Cimadevilla Op Zeezand, Amsterdam
20:15
Thrashbangers Night: Lennard + ScrXtch + Remind Them + Bivak En De Mut Mezz, Breda
Gratis concert
21:00
Alumna / Floris Bates and the Rented Friends / velvvet MC Theater, Amsterdam
20:00
Roquefort Victorie, Alkmaar
Kwartfinale Grote Prijs - bands W2 Poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
King of the World Gebouw T, Bergen op Zoom
22:00
De Anouk Coverband / Mr. Knowhow Café J&A, Winsum
Foto Kamelot
Kamelot Patronaat, Haarlem
Uitverkocht concert
3
6
20:00
East Cameron Folkcore! Winston, Amsterdam
23:00
DJ Danjah Doornroosje, Nijmegen
20:30
Koritni + support Daybroke Boerderij, Zoetermeer

zaterdag 30 augustus 2014

20:00
Reggie Watts Boom Chicago, Amsterdam
23:00
Hitsig Burgerweeshuis, Deventer
21:30
Rusty Roots (B) Patronaat, Haarlem
Gratis concert
16:00
The Vagary Concerto, Amsterdam
Gratis concert
21:00
Mother's Finest S.U.R., Rotterdam
20:00
SAW met o.a. Distance Effenaar, Eindhoven
Kwartfinale Grote Prijs - singersongwriter Metropool, Hengelo
Foto Biohazard
Biohazard Baroeg, Rotterdam
22:00
The Flexican & MC Sef Bibelot, Dordrecht
18:00
Sena Performers POPnl Award Melkweg, Amsterdam
19:30
Dutch Bacon Brothers (Restaurant) Proef, Scheveningen
Gratis concert
22:00
Mooie Meneren De Fles, Spijkenisse
Gratis concert
22:00
Jungle By Night Timboektoe, Wijk aan zee
Foto Blaudzun
Blaudzun Openluchttheater Eibergen, Eibergen
1
21:00
Stream of Passion + My Propane Vera, Groningen
20:15
Gyptian Tivoli, Utrecht
20:00
ZOOmeravond: Jacqueline Govaert Artis, Amsterdam
20:30
Comedyhuis warmt op deel III Cafe Averechts, Utrecht
19:00
Zwaardtijd Bibelot, Dordrecht
1
Foto De Jeugd Van Tegenwoordig
De Jeugd Van Tegenwoordig Volt, Sittard
5

zondag 31 augustus 2014

20:00
Sunday Night Jazz met Jamie Peet & Friends De Badcuyp, Amsterdam
Gratis concert
Foto Hell on earth tour: Shadows Fall / Unearth
Hell on earth tour: Shadows Fall / Unearth Baroeg, Rotterdam
3
21:00
Oliver Alexander 't Oude Pothuys, Utrecht
Gratis concert
20:00
Douwe Bob Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
16:00
Waagplain Live - Bob en de Blueband / Trots Waagplein, Alkmaar
Gratis concert
15:00
Mo Jones Big Band Volt, Sittard
Gratis concert
Foto Anima Mundi
Anima Mundi 't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
2
20:00
Skreamer Rockz, Leidschendam
16:00
Lonesound Concerto, Amsterdam
Gratis concert
15:30
Big Devil blues Little Devil, Tilburg
Gratis concert
Kwartfinale Grote Prijs - singersongwriter W2 Poppodium, 's-Hertogenbosch
16:00
Hannah Rickard and the Relatives dB`s, Utrecht

dinsdag 02 september 2014

20:00
Voorronde Amsterdamse Popprijs Melodyline, Amsterdam
20:30
Jacob Christoffersen Trio + Sinne Eeg TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Vancouver Sleep Clinic Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Mykki Blanco Trouw, Amsterdam
Foto Spock's Beard
Spock's Beard Boerderij, Zoetermeer
1

woensdag 03 september 2014

Foto Woods
Woods Paradiso, Amsterdam
1
20:00
BIRD presents Jesse Boykins III BIRD, Rotterdam
20:30
Emil De Waal TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Gregory Page Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Dirk Waterreus / Jean Opgenort / Kevin van Kalkeren / Nick Donders / P 't Bierhuys, Woerden
Gratis concert
20:15
Pallbearer / YOB Tivoli, Utrecht
1
1
20:00
Voorronde Amsterdamse Popprijs Pakhuis Wilhelmina, Amsterdam
Foto Youp van 't Hek
Youp van 't Hek Theater PePijn, Den Haag
1
19:15
Earth, Wind & Fire Experience Paradiso, Amsterdam
1
 
Pagina 1