Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Jan van Besouw
Goirle
Openluchttheater Universiteit Twente
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Botanique
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
Hoogte80
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Nieuwe KHL
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
De Bosuil
Weert
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Leest
Waalwijk
van Beresteyn
Veendam
TivoliVredenburg
Utrecht
Oerrock feesttent
Ureterp
Agnietenhof
Tiel
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Poppodium Volt
Sittard
BIRD
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Livestream
Online
20:00
Livestream
Online
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Muziekgieterij
Maastricht
Minnepoort
Leuven
Neushoorn
Leeuwarden
Zik Zak
Ittre
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Vorstin
Hilversum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cacaofabriek
Helmond
Ethias Arena
Hasselt
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Vera
Groningen
So What!
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Vooruit
Gent
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Agora Theater Druten
Druten
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Botanique
Brussel
Concertgebouw
Brugge
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
Hoogte80
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
Kavka
Antwerpen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
P60
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
De Bosuil
Weert
Theater Ludens
Voorburg
De Maaspoort
Venlo
donderdag 13 mei 2021
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Jan van Besouw, Goirle
Green Vibrations
Openluchttheater Universiteit Twente, Enschede
Bony Macaroni / POM
Metropool Enschede, Enschede
Berget Lewis - Celebrate Tina
Parktheater, Eindhoven
Deafkids / Oranssi Pazuzu / Sturle Dagsland
Botanique, Brussel
Pet Shop Boys
Vorst Nationaal, Brussel
Hoogte80 Festival
Hoogte80, Arnhem
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Luxor Live, Arnhem
Bony Macaroni / Brett Newski
Luxor Live, Arnhem
Splean
Melkweg, Amsterdam
Karsu
Concertgebouw, Amsterdam
The Allman Betts Band
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mooie Noten 2021 - voorronde
De Nieuwe KHL, Amsterdam
Foals
AFAS Live, Amsterdam
Jandino - Opgefokt
Meervaart, Amsterdam
Novo Amor
Paradiso, Amsterdam
Matthew Mole
Bitterzoet, Amsterdam
The Driver Era
Tolhuistuin, Amsterdam
Karsu
Concertgebouw, Amsterdam
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater de Griffioen, Amstelveen
RANI
Podium Victorie, Alkmaar
RANI
Podium Victorie, Alkmaar
vrijdag 14 mei 2021
20:00
RPWL - Live From Outer Space
Boerderij, Zoetermeer
Sons Of Apollo
Boerderij, Zoetermeer
New Cool Collective
De Flux, Zaandam
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Zaantheater, Zaandam
Robert Jon & The Wreck
De Bosuil, Weert
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
C.C Warenar, Wassenaar
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater De Leest, Waalwijk
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
van Beresteyn, Veendam
Jamie Cullum
TivoliVredenburg, Utrecht
Oerrock Festival
Oerrock feesttent , Ureterp
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Agnietenhof, Tiel
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Más Viento Zonda!
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Josh Island
Poppodium Volt, Sittard
Bebel Gilberto
BIRD, Rotterdam
Nana Adjoa
LantarenVenster, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Perron-3, Rosmalen
Sven Ratzke
ECI Cultuurfabriek, Roermond
The Great Escape Festival
Livestream, Online
20:00
Druiprek
Livestream, Online
Edwin Evers Band
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Wende
Doornroosje, Nijmegen
Gretchen Peters
Muziekgieterij, Maastricht
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
Minnepoort, Leuven
Amsterdam Klezmer Band
Neushoorn, Leeuwarden
Rntn: Dio By Dio Rocks
Zik Zak, Ittre
DansPaleis Van Kooten - van Toppop tot TMF
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Joy Division Undercover
Vorstin, Hilversum
Nationale Opera van Oekraïne - La Bohème
Schouwburg Hengelo, Hengelo
L.A. Vation
Cacaofabriek, Helmond
Mama's Jasje
Ethias Arena, Hasselt
Rilan & The Bombardiers
Patronaat, Haarlem
Rilan & The Bombardiers
Patronaat, Haarlem
Stage 1,5: Rilan & The Bombardiers
Patronaat, Haarlem
Meadowlake
Vera, Groningen
The Five Great Guitars
De Oosterpoort, Groningen
Meadowlake
Vera, Groningen
Ten Times A Million
So What!, Gouda
OG3NE - Sweet Harmony Tour
Goudse Schouwburg, Gouda
Stef Bos - Tijd
Vooruit, Gent
Vreemde Kostgangers - doen het weer
Wilminktheater, Enschede
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Agora Theater Druten, Druten
Toontje Lager
Bibelot, Dordrecht
Sven Ratzke - Where Are We Now
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Fresku
Paard, Den Haag
Fresku
Paard, Den Haag
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Blackwave.
Botanique, Brussel
Milow
Concertgebouw, Brugge
Beperkt Houdbaar - De Première
De Maagd, Bergen op Zoom
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Kattendans, Bergeijk
Hoogte80 Festival
Hoogte80, Arnhem
X Raiders
Luxor Live, Arnhem
The Doors Alive
Gigant, Apeldoorn
I Prevail
Kavka, Antwerpen
20:00
Ike Melchizedek & Joss & Flo Selecting
Melkweg, Amsterdam
Takida
Q-Factory, Amsterdam
The Koalaz
Q-Factory, Amsterdam
Thomas Bergersen en Nick Phoenix: Two Steps From Hell Live
AFAS Live, Amsterdam
Two Steps From Hell
AFAS Live, Amsterdam
Jandino - Opgefokt
Meervaart, Amsterdam
Yael Naim
Tolhuistuin, Amsterdam
Billy Raffoul
Paradiso, Amsterdam
The Legends We've Lost
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Etana
P60, Amstelveen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Yentl en de Boer - Lacrimosa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Classic Water
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Golden Caves + Scarlet Stories
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Hunkert
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 15 mei 2021
De Kraaien
Hedon, Zwolle
Darlyn
Hedon, Zwolle
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Brand X
Boerderij, Zoetermeer
Imperial Crowns
De Bosuil, Weert
Jim van der Zee - Starting the Engine
Theater Ludens, Voorburg
Wende
De Maaspoort, Venlo