Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
19:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Brink
laren
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
19:30
Zaal Lux
Herenthout
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
C.C. Genk
Genk
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Bibelot
Dordrecht
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
Chassé Theater
Breda
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
ACU
Utrecht
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
013
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
V11
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Nobel
Leiden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Capitole
Gent
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
18:30
Mezz
Breda
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Flux
Zaandam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
maandag 29 april 2024
20:30
Hotline TNT
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Mount Kimbie - The Dumb Guitar Tour
Paradiso, Amsterdam
19:00
Anson Seabra
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 30 april 2024
20:00
Stef Bos - Bloudruk
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Merijn Scholten - Team solo
De Maaspoort, Venlo
20:00
WENDE - Sterrenlopen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Van Morrison
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bouke & the Elvis Matters Band
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
19:30
Togo All Stars
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Niki Jacobs - De Ballade van Mauthausen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Cristina Branco
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Nadezda Fillipova
Theater aan de Brink, laren
20:00
Tjitske Reidinga
Theater Kerkrade, Kerkrade
19:30
SLOPER
Zaal Lux, Herenthout
20:00
Frankie and the Witch Fingers
Nieuwe Nor, Heerlen
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. Genk, Genk
20:15
Bill Bailey - Thoughtifier
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Kill The Lights
Bibelot, Dordrecht
20:00
Francoiz Breut / Garance Midi / Solann
Botanique, Brussel
20:00
Natalia
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
Tim Knol - Gets the blues
Chassé Theater, Breda
20:00
Queen "50 Years Of Queen By Mother Mercury"
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Tate Mcrae
Lotto Arena, Antwerpen
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
The Mavericks
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lynks
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Isaac Delusion
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Mooie Noten Halve Finale
Paradiso, Amsterdam
20:00
BUILDING UP…TILL SATURN!: Pedro Kastelijns & qbae + Saturno Santos’ So
Cinetol, Amsterdam
20:15
Jim Deddes - De Joardy Show
Flint, Amersfoort
woensdag 01 mei 2024
20:00
Arjen Lubach
Theater de Spiegel, Zwolle
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tjitske Reidinga
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Morrison
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Sam Outlaw
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bob uit Zuid
EKKO, Utrecht
20:00
EMO
ACU, Utrecht
20:45
Jerub
TivoliVredenburg, Utrecht
Barrington Levy met voorprogramma: Reggae Bomb Soundsystem
TivoliVredenburg, Utrecht
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kboy en de Goedzo jongens / SNACKBAR
013, Tilburg
20:15
Guido Weijers - Momentum
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Whitney Queen Of The Night
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Fievel is Glauque
V11, Rotterdam
20:00
Joya Marleen
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Stef Bos - Bloudruk
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Ensor, Maestro
Kursaal Oostende, Oostende
22:00
Yungmorpheus
Merleyn, Nijmegen
20:15
De Jeugd Van Tegenwoordig
Doornroosje, Nijmegen
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Togo All Stars
Nobel, Leiden
Comedytunes - Comedy Night
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Blauwe Vinkjes - Disclaimer
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Sean Webster
Café de Cactus, Hengelo
20:30
The Umbilical Brothers - Speedmouse
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
David Murray Quartet
De Oosterpoort, Groningen
Bill Bailey - Thoughtifier
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Sven de Leijer
Capitole, Gent
20:15
Cristina Branco
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Roué Verveer - Gewoon Roué
Parktheater, Eindhoven
20:30
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed
Theater de Kampanje, Den Helder
Mouna Laroussi - Waanzien
Diligentia, Den Haag
20:00
Jah / Stay Away From Dante!
Paard, Den Haag
20:00
Borrelnootjez - El7ebs (Gevangenis)
Theater De Veste, Delft
20:00
Merijn Scholten - Team solo
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Shabazz Palaces
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
20:00
Dave Matthews Band
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Metejoor
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ycare
Koninklijk Circus, Brussel
18:30
Kickstart - Masterclass Studio
Mezz, Breda
20:15
The Fortunate Sons
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Daniel Tomas
Luxor Live, Arnhem
20:00
WENDE - Sterrenlopen
Luxor Live, Arnhem
20:00
De duivelskunstenaar
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Leve 1 Mei
Paradiso, Amsterdam
20:30
William Fitzsimmons
Het Zonnehuis, Amsterdam
19:30
Melike Şahin
Melkweg, Amsterdam
20:00
Alexandra Whittingham
Cinetol, Amsterdam
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Cassyette
Melkweg, Amsterdam
Itzy
AFAS Live, Amsterdam
Kacey Musgraves
Paradiso, Amsterdam
20:30
Niki Jacobs - De Ballade van Mauthausen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lavinia Meijer - Untitled 3
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Lucky Fonz III - Moederland
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Kill The Lights
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Valentina Tóth - Wildbloei
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 02 mei 2024
20:00
Arjen Lubach
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Guido Weijers - Momentum
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Dub Pistols - Frontline Tour (uk)
De Flux, Zaandam
20:15
The Best of Britain - The Power of Music
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Niki Jacobs - De Ballade van Mauthausen
Theater De Leest, Waalwijk
Chris Verlaan - De Kringloper
Schouwburg Venray, Venray
Edward Reekers
Grenswerk, Venlo
20:15
Andries Tunru - Marmer
De Maaspoort, Venlo
20:00
Legendary Albums Live - Nirvana's MTV Unplugged In New York
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Stef Kamil Carlens & band
TivoliVredenburg, Utrecht