Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Vorst Nationaal
Brussel
Vera
Groningen
Vera
Groningen
V11
Rotterdam
19:15
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
15:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Lievekamp
Oss
15:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Studio 21
Hilversum
Schouwburg Ogterop
Meppel
19:30
Scala Theater
Utrecht
15:00
Roepaen
Ottersum
Q-Factory
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
11:00
Munttheater
Weert
14:00
Munttheater
Weert
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Mainstage
's-Hertogenbosch
Luxor Live
Arnhem
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Iduna
Drachten
16:00
Het Bolwerk
Sneek
Hedon
Zwolle
16:00
Hedon
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
Gigant
Apeldoorn
Ghelamco Arena
Gent
Ghelamco Arena
Gent
20:30
Effenaar
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Oostkerk
Middelburg
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Flux
Zaandam
20:00
De Bosuil
Weert
20:45
dB's
Utrecht
15:00
Cultura
Ede
16:30
Botanique
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bibelot
Dordrecht
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Spirit of 66
Verviers
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Maaspodium
Rotterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Effenaar
Eindhoven
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Domijnen
Sittard
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
zondag 22 november 2020
15:00
Brian de Graeve's Realisea
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Parkway Drive
Vorst Nationaal, Brussel
Traumahelikopter
Vera, Groningen
traumahelikopter plays the Stones
Vera, Groningen
Deeper
V11, Rotterdam
19:15
Safi
Trix, Antwerpen
Etmaal
TivoliVredenburg, Utrecht
15:45
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
Gallowstreet
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
VanWyck
TivoliVredenburg, Utrecht
21:15
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
Fuse live
Theater Kerkrade, Kerkrade
Amersfoort Jazz Festival Winter Editie
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Man, man, man, de Podcast
Theater De Lievekamp, Oss
15:00
Dutch String Collective - Schubert
Theater de Bussel, Oosterhout
Paul de Munnik / Van Dik Hout
Studio 21, Hilversum
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
Schouwburg Ogterop, Meppel
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Scala Theater, Utrecht
15:00
Roel Spanjers - NEW ORLEANS VINTAGE VOODOO PIANO COLLEGE
Roepaen, Ottersum
Marc Almond
Q-Factory, Amsterdam
Nytt Land
Patronaat, Haarlem
Ane Brun
Paard, Den Haag
BRUUT! & Anton Goudsmit
Paard, Den Haag
20:00
Man, man, man, de Podcast
Orpheus, Apeldoorn
19:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
Muziekcoöperatie, Meppel
11:00
GUIDO - Portraits of Tomorrow
Munttheater, Weert
14:00
GUIDO - Portraits of Tomorrow
Munttheater, Weert
Luka Bloom
Mezz, Breda
Will And The People
Melkweg, Amsterdam
Hannah Mae
Melkweg, Amsterdam
Typhoon
Melkweg, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
The Animals
Markant Uden, Uden
Tino Martin
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Tamikrest
Luxor Live, Arnhem
Aldebert
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Magnapop
Iduna, Drachten
16:00
The Church of Cash
Het Bolwerk, Sneek
Voor Al Wat Ik Bemin
Hedon, Zwolle
16:00
Voor Al Wat Ik Bemin
Hedon, Zwolle
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Goudse Schouwburg, Gouda
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Hermine Deurloo / Juul Beerda / Rembrandt Frerichs / Tony Overwater
Gigant, Apeldoorn
Niels Destadsbader
Ghelamco Arena, Gent
Niels Destadsbader
Ghelamco Arena, Gent
20:30
45ACIDBABIES
Effenaar, Eindhoven
Belphegor / Incantation
Doornroosje, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
De Oostkerk, Middelburg
20:30
Rondé
De Oosterpoort, Groningen
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Infloyd
De Flux, Zaandam
20:00
Henrik Freischlader Band
De Bosuil, Weert
20:45
Squirrel
dB's, Utrecht
15:00
Vera Mann - Goesting
Cultura, Ede
16:30
Stephane Ginsburgh
Botanique, Brussel
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer
H.E.A.T.
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Livestream: Logosamphia
Bibelot, Dordrecht
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Tina- the musical
Beatrix Theater, Utrecht
Lucas Santtana
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Fource
Ahoy, Rotterdam
Fource
Ahoy, Rotterdam
Typhoon
AFAS Live, Amsterdam
maandag 23 november 2020
Nightwish
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
Oh Wonder
TivoliVredenburg, Utrecht
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
The Brew
Spirit of 66, Verviers
(A)Broad Horizon
Poppodium Volt, Sittard
20:00
The Guru Guru
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Simon & Garfunkel Revival Band
Muziekgieterij, Maastricht
20:45
Björn van der Doelen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Jamie Cullum
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
The Sessions: Druiprek
Effenaar, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
DeLaMar, Amsterdam
Ane Brun
De Oosterpoort, Groningen
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
(A)Broad Horizon
De Domijnen, Sittard
Karsu
Concertgebouw, Amsterdam
Karsu
Concertgebouw, Amsterdam
The Korgis
Boerderij, Zoetermeer
Status Quo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 24 november 2020
Nightwish
Ziggo Dome, Amsterdam
Alain Souchon
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
The Driver Era
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
19:15
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:30
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Theater de Griffioen, Amstelveen
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
De eeuw van Harry Belafonte
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Kardol - Welkom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer