Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
ACU
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Junushoff Theater
Wageningen
21:30
Munttheater
Weert
19:00
Munttheater
Weert
21:30
Wesopa Weesp
Weesp
19:00
Wesopa Weesp
Weesp
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Het Klooster
Woerden
21:30
Zaantheater
Zaandam
19:00
Zaantheater
Zaandam
De Oosterkerk
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
Hedon
Zwolle
19:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Flint
Amersfoort
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Ziggo Dome
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Marktkantine
Amsterdam
The College Hotel
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:30
De Dillewijn
Ankeveen
19:30
De Dillewijn
Ankeveen
Lotto Arena
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
DNK
Assen
20:00
De Bonte Wever
Assen
19:00
DNK
Assen
21:30
Theater de Speeldoos
Baarn
19:00
Theater de Speeldoos
Baarn
21:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
De Kattendans
Bergeijk
21:30
De Maagd
Bergen op Zoom
19:15
De Maagd
Bergen op Zoom
21:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Botanique
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:30
Diligentia
Den Haag
21:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kerk
Den Haag
21:15
Theater de Kampanje
Den Helder
19:15
Theater de Kampanje
Den Helder
21:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
19:30
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Effenaar
Eindhoven
Klokgebouw
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
vrijdag 27 november 2020
20:30
Braids
ACU, Utrecht
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
CULTURE UNLIMITED FESTIVAL
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
Niels Geusebroek - Young at heart
TivoliVredenburg, Utrecht
Postmen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Postmen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Bob Dylan door 'The Freewheelin Tommy Ebben'
Grenswerk, Venlo
20:00
De Janse Bagge Bend
Grenswerk, Venlo
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Venray, Venray
Sandra van Nieuwland
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Junushoff Theater, Wageningen
21:30
Georges Lotze - The Neil Diamond Project
Munttheater, Weert
19:00
Georges Lotze - The Neil Diamond Project
Munttheater, Weert
21:30
Lakshmi
Wesopa Weesp, Weesp
19:00
Lakshmi
Wesopa Weesp, Weesp
Nathalie Baartman - Breek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Jim van der Zee - Starting the Engine
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Alex Ploeg - EGO
Het Klooster, Woerden
21:30
VanVelzen - 1,5 meter sessies
Zaantheater, Zaandam
19:00
VanVelzen - 1,5 meter sessies
Zaantheater, Zaandam
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
De Oosterkerk, Zeist
FADOpelos2 - Sei de um Rio
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:30
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Darlyn
Hedon, Zwolle
19:30
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 28 november 2020
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Mainstage, 's-Hertogenbosch
19:00
Dax
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
The Best of the Carpenters
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
The Best of the Carpenters
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronald Snijders - Een avond met mij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Dolly Dots - Sisters on Tour
Flint, Amersfoort
21:30
Percossa - UNPLUGGED
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Percossa - UNPLUGGED
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Covid-A-Tori
Ziggo Dome, Amsterdam
Flip Noorman - Leonard Cohen
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
The Freewheelin' Tommy Ebben
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Orkater
Meervaart, Amsterdam
Wild as the Moon presents The Goddess Garden
De Marktkantine, Amsterdam
Mrs Hips
The College Hotel, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Simply Red
Ziggo Dome, Amsterdam
Gallowstreet / LYMA
Q-Factory, Amsterdam
Flip Noorman - Leonard Cohen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Covid-A-Tori
Ziggo Dome, Amsterdam
Popronde Eindfeest
Melkweg, Amsterdam
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Dillewijn, Ankeveen
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Dillewijn, Ankeveen
Andre Hazes
Lotto Arena, Antwerpen
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
Wim Mertens Ensemble
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
21:00
Dennis van Aarssen - That's life
DNK, Assen
20:00
Edwin Evers Band
De Bonte Wever, Assen
19:00
Dennis van Aarssen - That's life
DNK, Assen
21:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater de Speeldoos, Baarn
19:00
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater de Speeldoos, Baarn
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
FADOpelos2 - Sei de um Rio
De Kattendans, Bergeijk
21:30
Stef Bos - Bloemlezing
De Maagd, Bergen op Zoom
19:15
Stef Bos - Bloemlezing
De Maagd, Bergen op Zoom
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Van Dik Hout
Chassé Theater, Breda
Van Dik Hout
Chassé Theater, Breda
Van Dik Hout
Chassé Theater, Breda
20:00
Great Mountain Fire
Botanique, Brussel
Het Zesde Metaal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Éric Dupond-Moretti
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Diligentia, Den Haag
21:00
The Great Communicators
Paard, Den Haag
19:30
The Great Communicators
Paard, Den Haag
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Diligentia, Den Haag
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
21:15
Charly Luske - The story of George Michael
Theater de Kampanje, Den Helder
19:15
Charly Luske - The story of George Michael
Theater de Kampanje, Den Helder
21:30
Stacey Esajas - SOEP!
Theater De Omval, Diemen
19:30
Stacey Esajas - SOEP!
Theater De Omval, Diemen
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater RhederArt, Dieren
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Bäsn
Bibelot, Dordrecht
20:00
Pro8l3m
Bibelot, Dordrecht
19:30
Ten Times A Million
Bibelot, Dordrecht
Niels Geusebroek - Young at heart
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
The Sessions: Elephant
Effenaar, Eindhoven
The Dutch Queen Tribute
Klokgebouw, Eindhoven
Thijs Boontjes Zingt Bram Vermeulen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
August Burns Red / Bury Tomorrow / Miss May I / Thornhill
Effenaar, Eindhoven
15:30
Nuevo Manteca
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven