Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
DNK
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Maagd
Bergen op Zoom
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Mezz
Breda
BREStheater
Brielle
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
La Madeleine
Brussel
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
Paard
Den Haag
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Burgerweeshuis
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Iduna
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meerpaal
Dronten
Cultura
Ede
Stroomhuis
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Grote Kerk van Emmen
Emmen
ATLAS Theater
Emmen
ATLAS Theater
Emmen
De Kleine Willem
Enschede
Vooruit
Gent
Jan van Besouw
Goirle
Goudse Schouwburg
Gouda
So What!
Gouda
LOLA050
Groningen
Der Aa-theater
Groningen
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Slachthuisterrein
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Pas
Heesch
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Cacaofabriek
Helmond
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Vorstin
Hilversum
Kulturhus Holten
Holten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Kerkrade
Kerkrade
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
De Kreun
Kortrijk
De Kreun
Kortrijk
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
TrompTheater
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Corneel
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. De Mol
Lier
Schouwburg Lochem
Lochem
Muziekgieterij
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Spot
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
vrijdag 13 maart 2020
An Evening With Whitney
AFAS Live, Amsterdam
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
Oh Wonder
Paradiso, Amsterdam
Eden (IE)
Melkweg, Amsterdam
Trevor Hall
Tolhuistuin, Amsterdam
YBN Cordae
Melkweg, Amsterdam
Hällas
Melkweg, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Vive La Fête
De Roma, Antwerpen
Ntjam Rosie
Gigant, Apeldoorn
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Orpheus, Apeldoorn
The Overslept
Luxor Live, Arnhem
Samantha Fish
Luxor Live, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
Iris Hond
DNK, Assen
The Silent Comedy
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pene Corrida
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Karin Bloemen - Souvenirs
De Maagd, Bergen op Zoom
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Jan Rot O ja!
Kennemer Theater, Beverwijk
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Kennemer Theater, Beverwijk
Dayna Kurtz / Robert Maché
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Aafke Romeijn
Mezz, Breda
Daan Boom - De Eerste
BREStheater, Brielle
Het Zesde Metaal
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Charlie Cunningham
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Morcheeba
La Madeleine, Brussel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Spant!, Bussum
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
La Voie De Johnny
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Dutch Eagles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eric Vloeimans
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
MOYO en Capibara
Paard, Den Haag
Spinvis - In Werkelijkheid
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Dominic Seldis
Theater de Kampanje, Den Helder
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Burgerweeshuis, Deventer
Enge Buren - BASTA!
Theater De Omval, Diemen
Solid Gold
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Toontje Lager
Bibelot, Dordrecht
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
X Raiders
Iduna, Drachten
The Bentleys - To Liverpool And Back
Schouwburg de Lawei, Drachten
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
De Meerpaal, Dronten
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Cultura, Ede
Bokoedro / Futurejazz Band
Stroomhuis, Eindhoven
Hadewych Minis / Matangi Kwartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
The Gregorian Voices Gregorian meets Pop
Grote Kerk van Emmen, Emmen
Ruth Jacott
ATLAS Theater, Emmen
Rayen Panday - Trigger
ATLAS Theater, Emmen
Danny Vera - The Lone Stranger
De Kleine Willem, Enschede
De Mens
Vooruit, Gent
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Jan van Besouw, Goirle
Opera Melancholica
Goudse Schouwburg, Gouda
BRUUT! & Anton Goudsmit
So What!, Gouda
Live at LOLA: Captain Piff and the First Mates [DE] + Newland
LOLA050, Groningen
Frank Blueka
Der Aa-theater, Groningen
Engel (NL)
Simplon, Groningen
Maan
De Oosterpoort, Groningen
The Spunyboys
Slachthuisterrein, Haarlem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Pas, Heesch
22:00
LIVE: Deep Purple, tribute by Purple Strangers
Muziekcafé Helmond, Helmond
Atrophy
Cacaofabriek, Helmond
Ruben Annink
Metropool, Hengelo
Edwin Evers Band
Metropool, Hengelo
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Vorstin, Hilversum
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kulturhus Holten, Holten
Stef Bos - Tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Hunkert
Theater Aan de Slinger, Houten
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Boerderij, Huizen
Rowwen Heze
Theater Kerkrade, Kerkrade
Sioen
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Front 242
De Kreun, Kortrijk
Front 242
De Kreun, Kortrijk
Focus 50 Jaar
Neushoorn, Leeuwarden
Benefietconcert Huzumer Skûtsje (Vangrail + Jilt)€20,00
Neushoorn, Leeuwarden
Ravenna
TrompTheater, Leeuwarden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Forever Amy
Gebr. De Nobel, Leiden
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Stones Sessions
Corneel, Lelystad
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Mol, Lier
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
The Sisters of Mercy
Muziekgieterij, Maastricht
Amsterdam Klezmer Band
Schouwburg Ogterop, Meppel
Brederode, Scholten & Glerum
De Spot, Middelburg
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg