Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Victorie
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Simplon
Groningen
Slachthuisterrein
Haarlem
So What!
Gouda
Spant!
Bussum
Spirit of 66
Verviers
Stadsklooster Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stroomhuis
Eindhoven
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Sneek
Sneek
Theater Zinin
Nijverdal
Theaterhotel Almelo
Almelo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
TrompTheater
Leeuwarden
Vooruit
Gent
Vorstin
Hilversum
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Xinix
Nieuwendijk
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ahoy
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Baroeg
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Boerderij
Zoetermeer
Bootstraat
Hasselt
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Mol
Lier
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Cacaofabriek
Helmond
Café Wilhelmina
Eindhoven
Capitole
Gent
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultura
Ede
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Eendracht
Gemert
De Harmonie
Leeuwarden
vrijdag 13 maart 2020
Eric Vloeimans
Podium Hoge Woerd, De Meern
T-99
Podium Victorie, Alkmaar
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
JPson
Q-Factory, Amsterdam
Ghostemane
Q-Factory, Amsterdam
Soy de Cuba
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
S.C.C. De Ruchte, Someren
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jong Metropole speelt Snarky Puppy Feat. Jamison Ross
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dutch Eagles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ruud Hermans - Back in Town
Schouwburg De Kring, Roosendaal
The Bentleys - To Liverpool And Back
Schouwburg de Lawei, Drachten
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
Amsterdam Klezmer Band
Schouwburg Ogterop, Meppel
Engel (NL)
Simplon, Groningen
The Spunyboys
Slachthuisterrein, Haarlem
BRUUT! & Anton Goudsmit
So What!, Gouda
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Spant!, Bussum
Chandelier
Spirit of 66, Verviers
Hatis Noit
Stadsklooster Utrecht, Utrecht
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roos Blufpand - De Roos
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Handsome Poets
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Bokoedro / Futurejazz Band
Stroomhuis, Eindhoven
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Hunkert
Theater Aan de Slinger, Houten
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Boerderij, Huizen
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Theater de Bussel, Oosterhout
Tim Knol - Lost & Found II
Theater de Griffioen, Amstelveen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Dominic Seldis
Theater de Kampanje, Den Helder
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
3J'S
Theater De Leest, Waalwijk
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Leest, Waalwijk
Van Dik Hout
Theater De Lievekamp, Oss
Enge Buren - BASTA!
Theater De Omval, Diemen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Theater de Schalm, Veldhoven
Queen The Music
Theater de Spiegel, Zwolle
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater de Stoep, Spijkenisse
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Voorveghter, Hardenberg
The Bootleg Sixties - Tribute
Theater De Willem, Papendrecht
The Silent Comedy
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rowwen Heze
Theater Kerkrade, Kerkrade
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater Sneek, Sneek
Beatles & Beyond - The LSB Experience
Theater Zinin, Nijverdal
Vreemde Kostgangers
Theaterhotel Almelo, Almelo
Crazy Piano's
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Dana Winner
TivoliVredenburg, Utrecht
Young Gun Silver Fox
TivoliVredenburg, Utrecht
Trevor Hall
Tolhuistuin, Amsterdam
Ravenna
TrompTheater, Leeuwarden
De Mens
Vooruit, Gent
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Vorstin, Hilversum
On The House: Ska!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Mark Olson
Xinix, Nieuwendijk
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 14 maart 2020
Samantha Fish
013, Tilburg
Papa Roach + Hollywood Undead
013, Tilburg
Zsa Zsa Su!
AFAS Live, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Agnietenhof, Tiel
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Agnietenhof, Tiel
Javier Guzman - Guzmán
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hessel & Tess
Ahoy, Rotterdam
Danny Blue And The Old Socks
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Isha
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Mondo Generator / TankZilla
Baroeg, Rotterdam
Golden Caves
Bibelot, Dordrecht
Turnstile
Bibelot, Dordrecht
Anuar - EERLIJK
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Alfredo Tejado & Patricinio Hijo
Bimhuis, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Best Of Jazz-Rock & Fusion-Frank Gambale All Star Band / Richard Halle
Boerderij, Zoetermeer
Eefje de Visser
Bootstraat, Hasselt
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Mol, Lier
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Den Herd, Bladel
Raymond van het Groenewoud
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Def Americans - 12,5 jaar Jubileum
Cacaofabriek, Helmond
Darlyn
Café Wilhelmina, Eindhoven
An Evening With Whitney
Capitole, Gent
Sunfire
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Percossa - Unplugged
Cultura, Ede
Miracle / Queen Tribute
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Dutch Eagles
De Eendracht, Gemert
Ellen ten Damme - Casablanca
De Harmonie, Leeuwarden