Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hofpoort
Coevorden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
013
Tilburg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Cultura
Ede
De Oosterpoort
Groningen
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater De Veste
Delft
Janskerk
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
PopEi
Eindhoven
The Box
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Muziekgieterij
Maastricht
Theater de Kampanje
Den Helder
Groene Engel
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Kerkrade
Kerkrade
Doornroosje
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
Spirit of 66
Verviers
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Metropool Enschede
Enschede
013
Tilburg
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Scheldetheater
Terneuzen
Parktheater
Eindhoven
De Marktkantine
Amsterdam
S.C.C. De Enck
Oirschot
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Munttheater
Weert
Schouwburg Het Park
Hoorn
mOtown
Brussel
Ledeltheater
Oostburg
Vera
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Spant!
Bussum
Kursaal Oostende
Oostende
TivoliVredenburg
Utrecht
Metropool
Hengelo
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Podium Boxtel
Boxtel
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Musiater
Zevenaar
Bibelot
Dordrecht
Theater de Mythe
Goes
Dok6
Panningen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parkgebouw
Rijssen
Orpheus
Apeldoorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Meerpaal
Dronten
Jacks Music Bar
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
AFAS Live
Amsterdam
Vorstin
Hilversum
Bimhuis
Amsterdam
Anna Amstelveen
Amstelveen
Tolhuistuin
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Kursaal Oostende
Oostende
Theater De Verwachting
Ritthem
Ahoy
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord
Oisterwijk
Q-Factory
Amsterdam
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Boom Chicago
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
DeLaMar
Amsterdam
Kapel Bovendonk
Hoeven
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
TivoliVredenburg
Utrecht
Iduna
Drachten
C.C. Den Herd
Bladel
Hall Of Fame
Tilburg
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Melkweg
Amsterdam
De Cultuurboerderij
Oost- West- en Middelbeers
Hervormde Kerk
Wanneperveen
Melkweg
Amsterdam
DeMess
Naarden
Het Bolwerk
Sneek
Paradiso
Amsterdam
Paco Plumtrek
Almelo
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater de Purmaryn
Purmerend
CHV Noordkade
Veghel
Groene Engel
Oss
Theater Mozaïek
Zuidlaren
zaterdag 14 maart 2020
O'G3NE
Theaterhotel Almelo, Almelo
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Theater Hofpoort, Coevorden
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Opera Melancholica
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Papa Roach + Hollywood Undead
013, Tilburg
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Percossa - Unplugged
Cultura, Ede
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
De Oosterpoort, Groningen
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Schattelijn, Geertruidenberg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Janskerk, Utrecht
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater aan de Schie, Schiedam
Planet of Sound
PopEi, Eindhoven
QMUSIC THE PARTY ‘FOUT’
The Box, Amsterdam
Queen The Music
Schouwburg Lochem, Lochem
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
Raymond van het Groenewoud
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Rebellion Tour: Born From Pain / Harms Way / Knocked Loose / Madball /
Muziekgieterij, Maastricht
René van Meurs - Hunkert
Theater de Kampanje, Den Helder
RockRonde
Groene Engel, Oss
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rowwen Heze
Theater Kerkrade, Kerkrade
Ruben Annink
Doornroosje, Nijmegen
Rundfunk - Todesangstschrei
Agnietenhof, Tiel
Russ Ballard
Spirit of 66, Verviers
Ruth Jacott
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ruud Hermans - Back in Town
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Saga
Metropool Enschede, Enschede
Samantha Fish
013, Tilburg
Steely Fan
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Stef Bos - Tijd
Scheldetheater, Terneuzen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
Stephan Bodzin
De Marktkantine, Amsterdam
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
S.C.C. De Enck, Oirschot
Sunfire
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Supertrap - Breakfast in America
Munttheater, Weert
Sven Ratzke - Where are we now
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tempers
mOtown, Brussel
The Bentleys - To Liverpool And Back
Ledeltheater, Oostburg
The Black Wizards
Vera, Groningen
The Bluebirds
Goudse Schouwburg, Gouda
The Bootleg Sixties - Tribute
Spant!, Bussum
The Johnny Cash Roadshow
Kursaal Oostende, Oostende
The Joost Klein 5D Experience
TivoliVredenburg, Utrecht
The Kik
Metropool, Hengelo
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Zaantheater, Zaandam
The Soul Preacher
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tim Knol - Lost & Found II
Podium Boxtel, Boxtel
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Musiater, Zevenaar
Turnstile
Bibelot, Dordrecht
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Mythe, Goes
Van Dik Hout
Dok6, Panningen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Podium Hoge Woerd, De Meern
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Parkgebouw, Rijssen
Vreemde Kostgangers
Orpheus, Apeldoorn
Waylon
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys
De Meerpaal, Dronten
X Raiders
Jacks Music Bar, Zwolle
Yelawolf
Melkweg, Amsterdam
Young Gun Silver Fox
Metropool, Hengelo
Zsa Zsa Su!
AFAS Live, Amsterdam
zondag 15 maart 2020
Alain Clark
Vorstin, Hilversum
AMSTERDAM MARIMBA WEEKEND: LA FIESTA
Bimhuis, Amsterdam
Anneke van Giersbergen
Anna Amstelveen, Amstelveen
Ash
Tolhuistuin, Amsterdam
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
Carmina Burana
Kursaal Oostende, Oostende
Celine Cairo - Birds of Paradise
Theater De Verwachting, Ritthem
Cem Yilmaz
Ahoy, Rotterdam
Clouseau
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Dayna Kurtz / Robert Maché
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord, Oisterwijk
Deep Purple’s Made in Japan live by Made in Purple
Q-Factory, Amsterdam
Dominic Seldis
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Ed Gamble
Boom Chicago, Amsterdam
Edwin Evers Band
Metropool Enschede, Enschede
Ellen ten Damme - Casablanca
DeLaMar, Amsterdam
Erasmus Trio
Kapel Bovendonk, Hoeven
Eric Steckel
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Eric Vloeimans
TivoliVredenburg, Utrecht
Forever Amy
Iduna, Drachten
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
C.C. Den Herd, Bladel
Hällas
Hall Of Fame, Tilburg
I Muvrini
C.C. Kortrijk, Kortrijk
I Prevail
Melkweg, Amsterdam
Jan Rot - O Ja!
De Cultuurboerderij, Oost- West- en Middelbeers
Jan Vayne
Hervormde Kerk, Wanneperveen
Jay1
Melkweg, Amsterdam
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
DeMess, Naarden
John Coghans`s Quo
Het Bolwerk, Sneek
Jong Metropole speelt Snarky Puppy Feat. Jamison Ross
Paradiso, Amsterdam
Käsekuchen
Paco Plumtrek, Almelo
Kid Francescoli
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Lavinia Meijer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lowland Paddies
CHV Noordkade, Veghel
Maggie's flock
Groene Engel, Oss
Maurice Hermans
Theater Mozaïek, Zuidlaren