Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
De Muze
Noordwijk
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
De Domijnen
Sittard
De Domijnen
Sittard
Theater Idea
Soest
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
Markant Uden
Uden
Scala Theater
Utrecht
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Spirit of 66
Verviers
Spirit of 66
Verviers
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Het Klooster
Woerden
Het Klooster
Woerden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Mainstage
's-Hertogenbosch
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Prinsenhof
Best
't Theaterke
Best
C.C. Den Herd
Bladel
Chassé Theater
Breda
Botanique
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Veste
Delft
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Burgerhaven
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
Astrant
Ede
Effenaar
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Metropool Enschede
Enschede
De Schattelijn
Geertruidenberg
Jan van Besouw
Goirle
So What!
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Vera
Groningen
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Vorstin
Hilversum
Studio 21
Hilversum
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Duycker
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
donderdag 17 december 2020
Dr. Ring-Ding
Merleyn, Nijmegen
Schuum: Nobuka + Oshunmare + VJ Vingerverf
Doornroosje, Nijmegen
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater Zinin, Nijverdal
Britta Maria / Maurits Fondse - Aznavour, mon Amour
De Muze, Noordwijk
Will Tura - Ronde van Vlaanderen
Kursaal Oostende, Oostende
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Metropole Orkest / De mooiste liedjes van Toon Hermans
De Domijnen, Sittard
Metropole Orkest / De mooiste liedjes van Toon Hermans
De Domijnen, Sittard
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Idea, Soest
GUIDO - Portraits of Tomorrow
De Meenthe, Steenwijk
GUIDO - Portraits of Tomorrow
De Meenthe, Steenwijk
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Markant Uden, Uden
Glennis Grace
Scala Theater, Utrecht
Jaguar Jaguar
EKKO, Utrecht
El XYZ de Son Bent Braam
TivoliVredenburg, Utrecht
Dubioza Kolektiv
TivoliVredenburg, Utrecht
Het Wisselend Toonkwintet / Toon Tellegen
TivoliVredenburg, Utrecht
Spinvis - We vieren het toch
TivoliVredenburg, Utrecht
'Walk The Line': Pieces of Tomorrow
TivoliVredenburg, Utrecht
Grof geschud - lijmen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alain Pire / Jean-Pierre Froidebise
Spirit of 66, Verviers
Chris Thompson
Spirit of 66, Verviers
Murth Mossel - Tot op dat moment
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Lakshmi
Het Klooster, Woerden
Lakshmi
Het Klooster, Woerden
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Percossa - UNPLUGGED
Schouwburg Odeon, Zwolle
Percossa - UNPLUGGED
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 18 december 2020
Thijs Boontjes - Ode aan een held
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Temple Fang - show 2
Podium Victorie, Alkmaar
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Temple Fang - show 1
Podium Victorie, Alkmaar
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Iris Hond
Theater de Griffioen, Amstelveen
Spinvis
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Thecolorgrey
Paradiso, Amsterdam
Jaguar Jaguar
Paradiso, Amsterdam
Spinvis
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
New Model Army
Melkweg, Amsterdam
Dinner And Music With Oscar Benton And Johnny Laporte
Q-Factory, Amsterdam
Grof geschud - lijmen
Orpheus, Apeldoorn
Murth Mossel - Tot op dat moment
Posttheater, Arnhem
Edwin Evers Band
Musis, Arnhem
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Prinsenhof, Best
Un, Dos, Stress
't Theaterke, Best
Anuar - Eerlijk
C.C. Den Herd, Bladel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
Ladylo - Coline & Toitone
Botanique, Brussel
Texas
Koninklijk Circus, Brussel
Clean Pete Kerst Lab
Fransche School Culemborg, Culemborg
Clean Pete Kerst Lab
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater De Veste, Delft
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Dubioza Kolektiv
Paard, Den Haag
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Rayen Panday - Trigger
Theater de Kampanje, Den Helder
Ruben Hein & Nationaal Jeugd Jazz Orkest
Burgerhaven, Deventer
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Deventer Schouwburg, Deventer
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater De Omval, Diemen
Johan Goossens - In het beste geval
Agora Theater Druten, Druten
Johan Goossens - In het beste geval
Agora Theater Druten, Druten
Mark Foggo
Astrant, Ede
Michelle David & The Gospel Sessions - It’s A Soulful Christmas
Effenaar, Eindhoven
Molassess (album release show)
Dynamo, Eindhoven
Heino
Effenaar, Eindhoven
Michelle David & The Gospel Sessions - It’s A Soulful Christmas
Effenaar, Eindhoven
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
ATLAS Theater, Emmen
S10
Metropool Enschede, Enschede
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Schattelijn, Geertruidenberg
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Jan van Besouw, Goirle
Mevrouw Tamara / Tenfold
So What!, Gouda
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
Goudse Schouwburg, Gouda
Hit The North Café: Seewolf
Simplon, Groningen
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
Dool
Vera, Groningen
Bare Jams
Simplon, Groningen
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Stage 1,5: Opera In Patronaat – Jeannette Van Schaik - Show 2
Patronaat, Haarlem
The Rusty Bastards Cut2TheBone Ratchet
Patronaat, Haarlem
Stage 1,5: Opera In Patronaat – Jeannette Van Schaik - Show 2
Patronaat, Haarlem
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Posthuis Theater, Heerenveen
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Comedy Night - Lachen In De Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
Martijn Kardol - Welkom
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Erwin Java
Vorstin, Hilversum
Lucas & Steve
Studio 21, Hilversum
Erwin Java
Vorstin, Hilversum
Tim Fransen - De Mens en Ik
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Fransen - De Mens en Ik
Cpunt Theater, Hoofddorp
Def Americans
Duycker, Hoofddorp
Lisa Loeb - Extase
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Tim Fransen - De Mens en Ik
Cpunt Theater, Hoofddorp