Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijk Circus
Brussel
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Q-Factory
Amsterdam
C.C. Guldenberg
Wevelgem
De Pul
Uden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Luctor et Emergo
Rilland
De Maagd
Bergen op Zoom
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
DNK
Assen
Orpheus
Apeldoorn
Ahoy
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Effenaar
Eindhoven
Bibelot
Dordrecht
Simplon
Groningen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Posthuis Theater
Heerenveen
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Roma
Antwerpen
Willemeen
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Capitole
Gent
Patronaat
Haarlem
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Grenswerk
Venlo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Flint
Amersfoort
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Musis
Arnhem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Idea
Soest
De Kleine Komedie
Amsterdam
Markant Uden
Uden
De Helling
Utrecht
P60
Amstelveen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
Metropool
Hengelo
Effenaar
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
Neushoorn
Leeuwarden
De Peppel
Zeist
Tolhuistuin
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Luxor Live
Arnhem
EKKO
Utrecht
Bibelot
Dordrecht
ACU
Utrecht
Cacaofabriek
Helmond
V11
Rotterdam
Groene Engel
Oss
Metropool
Hengelo
Mainstage
's-Hertogenbosch
Merleyn
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Posttheater
Arnhem
De Meenthe
Steenwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Schiervelde
Roeselare
Meervaart
Amsterdam
Laurenskerk
Rotterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Dynamo
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
Mainstage
's-Hertogenbosch
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Kerkrade
Kerkrade
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Reggehof
Goor
013
Tilburg
De Basiliek
Veenendaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Ahoy
Rotterdam
vrijdag 22 mei 2020
Jan Jaap van der Wal
Koninklijk Circus, Brussel
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Kampanje, Den Helder
Jeangu Macrooy
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Koninklijke Militaire Kapel Johan Willem Friso - Vrij Land
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pestilence
Q-Factory, Amsterdam
Raymond van het Groenewoud
C.C. Guldenberg, Wevelgem
IQ
De Pul, Uden
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Johan Fretz - Toriman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Luctor et Emergo, Rilland
Frans Bauer - Live in Concert
De Maagd, Bergen op Zoom
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
DNK, Assen
The Five Great Guitars - Legends
Orpheus, Apeldoorn
Beste Zangers Live
Ahoy, Rotterdam
HAEVN
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Armin van Buuren
Ziggo Dome, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Spiegel, Zwolle
Niels Broos & Jamie Peet + Mattias De Craene
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Fresku
Effenaar, Eindhoven
ABBA GOLD EUROPE
Bibelot, Dordrecht
Bare Jams
Simplon, Groningen
Live At Amsterdamse Bostheater The Legends We've Lost
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
3J'S
Posthuis Theater, Heerenveen
The Phantom Four
dB's, Utrecht
Broederliefde
TivoliVredenburg, Utrecht
Swans
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Soulsister
De Roma, Antwerpen
Courbois-Somers-Courbois
Willemeen, Arnhem
Claudia de Breij - NU
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
LIEVEN SCHEIRE - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Edwin Evers Band
Patronaat, Haarlem
The Wieners Play The Everly Brothers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
De Janse Bagge Bend
Grenswerk, Venlo
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Novastar
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Rayen Panday - Trigger
Meervaart, Amsterdam
Cabarestafette
Theater De Willem, Papendrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Flint, Amersfoort
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Musis, Arnhem
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Eva Crutzen - Try Out
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Idea, Soest
Martijn Kardol - Welkom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Queen The Music
Markant Uden, Uden
Dool
De Helling, Utrecht
The Bruceband
P60, Amstelveen
Metropole Orkest & SOHN
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Meindert Talma
TivoliVredenburg, Utrecht
Rumours - A Fleetwood Mac Tribute
Metropool, Hengelo
Joy Division Undercover
Effenaar, Eindhoven
H.E.A.T.
Boerderij, Zoetermeer
Eva van Manen
Neushoorn, Leeuwarden
Nick Cave Tribute
De Peppel, Zeist
Lime Cordiale
Tolhuistuin, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Caleb Caudle
Luxor Live, Arnhem
Feng Suave (verplaatst)
EKKO, Utrecht
The Toasters
Bibelot, Dordrecht
LIFE (verplaatst)
ACU, Utrecht
L.A. Vation
Cacaofabriek, Helmond
The Wytches
V11, Rotterdam
Infloyd - Pink Floyd Tribute
Groene Engel, Oss
Vault
Metropool, Hengelo
Blue Man Group
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Nicole Atkins
Merleyn, Nijmegen
zaterdag 23 mei 2020
London Calling #1
Paradiso, Amsterdam
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Muzenval, Eersel
Johan Goossens - Try Out
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek
De Meenthe, Steenwijk
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Diligentia, Den Haag
Best of... Ton Kas
Spant!, Bussum
The Pink Floyd Sound - The Wall
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Clouseau
De Schiervelde, Roeselare
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Pieter Jan Leusink - 360 Baroque
Laurenskerk, Rotterdam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Bpm Presents: Spectrum Of Spoontech
Dynamo, Eindhoven
Armin van Buuren - All Ages
Ziggo Dome, Amsterdam
Submit Fest 2020 - met o.a. Borders + 2 Years
Baroeg, Rotterdam
Blue Man Group
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Smoove & Turrell
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Anouar Brahem Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
The Best of Cabarestafette - 3 voor de prijs van 1!
Theater Kerkrade, Kerkrade
philharmonie zuidnederland & Toneelgroep Maastricht - Noa Wildschut sp
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Salvatore Adamo
Kursaal Oostende, Oostende
Frans Bauer - Live in Concert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
De Reggehof, Goor
Paul Weller
013, Tilburg
Queen The Music
De Basiliek, Veenendaal
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Beste Zangers Live
Ahoy, Rotterdam