Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
Spirit of 66
Verviers
Stadshoftheater Vianen
Vianen
C.C. De tippe
Vledder
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Munttheater
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Klooster
Woerden
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Amer
Amen
Fluor
Amersfoort
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Nijend 24
Anderen
Sportpaleis
Antwerpen
Trix
Antwerpen
Trix
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Gelredome
Arnhem
Posttheater
Arnhem
DNK
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Gebouw-T
Bergen op Zoom
de Berchplaets
Berghem
Theater De Molen
Beuningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
Mezz
Breda
Sint Catharijnekerk
Brielle
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
La Madeleine
Brussel
Paleis 12
Brussel
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
Paard
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
Theater RhederArt
Dieren
Sense
Dokkum
Colosseum Dokkum
Dokkum
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Energiehuis
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Berkelland
Eibergen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Drommedaris
Enkhuizen
C-Mine
Genk
Jan van Besouw
Goirle
De Mattelier
Groenlo
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Simplon
Groningen
vrijdag 03 april 2020
Transition Festival (NL)
TivoliVredenburg, Utrecht
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ruud Hermans - Back in Town
Theater de Schalm, Veldhoven
Sven Ratzke - Where are we now
De Maaspoort, Venlo
Shaking The Tree
Spirit of 66, Verviers
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De tippe, Vledder
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Ludens, Voorburg
Jeangu Macrooy
Theater De Leest, Waalwijk
Oldenhermanns - Unsexed
Theater De Leest, Waalwijk
Stef Bos - Tijd
Munttheater, Weert
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Klooster, Woerden
Aafke Romeijn
De Flux, Zaandam
Sara Kroos - Verte
Zaantheater, Zaandam
Queen The Music
Figi Theater, Zeist
Musest
Boerderij, Zoetermeer
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 04 april 2020
Vreemde Kostgangers
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Frans Bauer - Live in Concert
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ryan McGarvey
Podium Victorie, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theaterhotel Almelo, Almelo
Freddy & Francine
De Amer, Amen
Fischer-Z
Fluor, Amersfoort
Hans Dulfer
P60, Amstelveen
Percossa - Unplugged
Theater de Griffioen, Amstelveen
Yael Naim
Tolhuistuin, Amsterdam
bbno$
Tolhuistuin, Amsterdam
Dreadzone
Bitterzoet, Amsterdam
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Klassifest
Paradiso, Amsterdam
Juniore
Melkweg, Amsterdam
Takida
Q-Factory, Amsterdam
Eurovision in Concert
AFAS Live, Amsterdam
Nightmares on Wax
Melkweg, Amsterdam
Bintangs / the animals & friends
Q-Factory, Amsterdam
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
Thuishaven Winter: Michel De Hey
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Margriet Sjoerdsma / Martin Fondse - This is not the end
Nijend 24, Anderen
MNM Back to the 90s & Nillies
Sportpaleis, Antwerpen
Blackwave.
Trix, Antwerpen
Set It Off
Trix, Antwerpen
#LikeMe in Concert 2020
Lotto Arena, Antwerpen
#LikeMe in Concert 2020
Lotto Arena, Antwerpen
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
Orpheus, Apeldoorn
Dave Clarke / Hyperaktivist
Luxor Live, Arnhem
Bongeziwe Mabandla
Luxor Live, Arnhem
Snollebollekes
Gelredome, Arnhem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Posttheater, Arnhem
Sven Ratzke - Where are we now
DNK, Assen
Sven Ratzke - Where are we now
De Nieuwe Kolk, Assen
Symphonic Rock Night Band
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Carolina Dijkhuizen
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
de Berchplaets, Berghem
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Molen, Beuningen
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Kennemer Theater, Beverwijk
Rayen Panday - Trigger
Het Postkantoor, Bovenkarspel
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Chassé Theater, Breda
Ik Zie U Graag...
Mezz, Breda
Chosen Gospel Choir
Sint Catharijnekerk, Brielle
Roosbeef
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Roosbeef
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Lebanon Hanover / She Past Away
Botanique, Brussel
Easy Life
Botanique, Brussel
Saint Motel
Botanique, Brussel
Salmo
La Madeleine, Brussel
Evanescence / Within Temptation
Paleis 12, Brussel
Angela Groothuizen - Lueke binge
Spant!, Bussum
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater Hofpoort, Coevorden
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Pieter Derks
Theater De Veste, Delft
Tineke Schouten - Highlights
De Molenberg, Delfzijl
Rewire Festival
Paard, Den Haag
The Bootleg Sixties - Tribute
Theater de Kampanje, Den Helder
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater RhederArt, Dieren
The Bluebirds
Sense, Dokkum
The Bluebirds
Colosseum Dokkum, Dokkum
Tabanka
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Bleach (Nirvana Tribute)
Bibelot, Dordrecht
Amsterdam Klezmer Band
Energiehuis, Dordrecht
Ruth Jacott
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Kazàn / Steven Kazàn
Theater Berkelland, Eibergen
Wouter Hamel
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ocobar
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
Tabitha
Effenaar, Eindhoven
Handsome Poets
Drommedaris, Enkhuizen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Jan van Besouw, Goirle
Enge Buren - BASTA!
De Mattelier, Groenlo
Gallowstreet
De Oosterpoort, Groningen
Van Dik Hout
De Oosterpoort, Groningen
Bishop Nehru
Simplon, Groningen